onze nieuwe auto
Naar aanleiding van het AB-advies ‘pittige diesel voor moeder met hond’ (erg bruikbaar, thanks!)zijn we een hoop gaan testrijden, voor de Exeo hadden we een V70 D5 en omdat we met de Seat qua ruimte een beetje tussen de wal en het schip vielen wilden we echt downsizen. We hebben een hoop testgereden, en uiteindelijk zijn we bij deze Polo 1.6 TDI uitgekomen, die binnenkort gechipt zal worden.






Leuke auto!
Gaaf, mooie kleur ook!
@romeoalfa: wit is geen kleur…,
@pinut187: krijgen we dit wee
@daffaa: haha
Gaaf?
mooi polio’tje
Uniek exemplaar… Zo zie ik ze nooit.
@wildewesten: ik zie ze zo best vaak eigenlijk
@joep007: Omg snap jij het wel
@autofreaker: nee kan je het uitleggen
@joep007: snuggere jongen ben jij..
Weet niet of ik het echt een upgrade kan vinden maar blijft wel een leuke (wel vaak voorkomende) auto! Veilige km’s gewenst!
@premiumduitser: we hadden ook graag de Volvo gehouden, maar laten we het houden op veranderde gezinsomstandigheden enzo… Idd wel n leuk wagentje dit
Veel plezier ermee, het is een sjoemeldiesel maar dat maakt niet uit. Gewoon lekker karren. Als je optie’s in wil laten bouwen, laat mij het weten. Ik heb er ervaring mee.
Hadden ze geen grijze meer? ;-) Anyway, veel plezier ermee natuurlijk.
Kut bakkie
@poar: Jij bent een kut kind.
@poar: zo, hebben we jou ook weer gehad. Hoef ik deze reactie niet meer af te wachten
@poar: Mag jij wel eens jouw auto laten zien
@hight96: zijn fiets bedoel je
@autofreaker: ???
Kinder wagen???
@autofreaker: Kan ook inderdaad ?
@poar: alweer jij met je negatieve reacties
@poar: Wat voor fiets rij jij?
Linkerbaanindepadrijder
Achteramen laten zitten, voor en achter spoilers zwart laten plakken, zwarte 19″ velgen er onder en je hebt een stoere auto..!
Leuke auto
Ja leuke petjes auto heb je dan. Alleen lichtmetalen velgen erop en klaar, 19 inch zal niet echt mooi ogen imo
Tsja.. Wel grappig
Tsja wat moet je er van zeggen
Niet mijn ding in ieder geval, maar zolang jullie er maar plezier mee hebben??
Nette auto!
@3246cm252kw: Rij je een M3?
Kijk eens, leuke auto. Heb ook hierin gereden en in de 3 cilinder 1.2 TDI. Nou, ik hoef niet te zeggen welke ik beter vond rijden.
Waar ga je hem laten chippen? JD Engineering?