Skoda Octavia Combi 1.2 TSI met Star Light Trials
Gisteravond op een donkere plek wat met de camera bezig geweest. Druk in de weer geweest met de sluitertijd en een externe flitser. Naar mijn mening een goede eerste keer! :)
Gisteravond op een donkere plek wat met de camera bezig geweest. Druk in de weer geweest met de sluitertijd en een externe flitser. Naar mijn mening een goede eerste keer! :)
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Geweldig lelijke saaie leasebak! Maar de foto’s zijn mooi, nog even terug komend op de auto.. Wat een lelijk duf hok.
Amen
@dutchcorvette: haha het is alleen geen lease bak ;) Ik zelf vind hem niet zo heel erg lelijk, tuurlijk liever een Octavia RS maarja niet iedereen heeft het geld ervoor of boeit hun een auto niet zoveel haha. Thanks man!
@stefan.vanwilgen: je mag best een keer wat van deze platen schieten van m’n octavia RS hoor. Klasse foto’s.
@dutchcorvette: nee een panamera is een mooie auto
@p2000: Ja, die is best wel mooi.
@p2000: ja dat is mijn mening… Net zoals ik aangaf dat ik dit lelijk “VIND”
@dutchcorvette: Mag ik vragen wat u zelf rijd?
@mzonneveld: 2012 chevy tahoe LTZ
@mzonneveld: wat maakt het uit wat hij rijd? Ik begrijp het niet zo goed, alleen om dat hij z’n mening geeft? Dit is gewoon zielig…
@ronaldddvos: eens
@dutchcorvette: lelijk kun je’m niet noemen, saai snap ik wel.
How to: maak een superfoto van een burgerbak, helemaal geslaagd!
Vooral foto 1 is erg mooi
Ik vind fitten op de auto niet op z’n plaats. Geslaagde eerste keer inderdaad!
Wow hoelang was de sluitertijd op foto 1 wel niet? je ziet zelfs dat de aarde verschoven is omdat de sterren streepjes zijn geworden!
Gave foto’s man wil dat ook echt nog eens proberen
@wimbraber: 2 minuten haha, ongelofelijk dat ik hem niet een tikje bewogen heb. Normaal gebruiken veel mensen een afstandbediening voor maar die heb ik helaas nog niet. Dus 2 minuten lang in Bulb modus me vinger op de knop gehad in de kou :) Het is zeker aan te raden, ik zelf ga het aankomende zomer tijdens mooie avonden ook vaker gebruiken
@stefan.vanwilgen: je kan ook een post-elastiek om je sluiterknop heen doen werkt ook redelijk en hoef je niet je vinger er op te houden. Vind de foto’s goed gelukt!
@tombarry: zal alleen bij niet werken denk ik, mijn aan/uit knop zit aan me sluiterknop vast. Maar zeker iets om te onthouden :)
@wimbraber: bij 30sec heb je al sterrestrepen…
Heel mooie foto’s!
@zwannes: Dankjewel :)
Foto van de maand!
@thesis: thanks! Altijd fijn om te horen dat de foto’s erg bevallen :D
Gaaf!
Foto 2 is super mooi :)
super mooi! erg knap;) ik doe het je niet na! volgende keer een dikke wagen!
Nette en mooie foto’s. Volgende keer met zomerset eronder!!
Prachtige platen!