Golf GTi25 op air
Gisteravond een fotoshootje gedaan met deze Golf mkIV GTi25 op airride in en rond Amsterdam.
Gisteravond een fotoshootje gedaan met deze Golf mkIV GTi25 op airride in en rond Amsterdam.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Netjes!
Toffe bak!
Lekker hoor
Ziet er fraai uit, alleen (ja ik ben een zeikerd) dat gekleurde GTI logo hoeft van mij niet. Maar misschien hoort dat bij deze oplage?
@borrelnoot: Nee hoor, zeker geen zeikerd. Ik ben al blij dat je niets zegt over mijn foto’s. Voor zover ik begreep heeft hij dit zelf gedaan.
@Archiebald: plaatjes zijn erg tof!
@borrelnoot: ik vind dat eigenlijk wel geinig. 13 in een dozijn golf op mooie wielen. iets wat ik in principe wel kan waarderen.
wat ik alleen niet mooi vind is dat de achterwielen niet meer “gecentreerd” in de wielkasten staan en voor verdwijnen ze wel heel diep naar binnen.
wel gave platen!
@shogun: Hij staat op airride (luchtveren), dus de hoogte is met een druk op de knop aan te passen.
@danielj: snap ik, en juist daarom snap ik niet waarom die voorwielen zo diep in de wielkasten moeten staan. daar mogen best wat spacers op zodat het ding in showstand fijn op z’n banden/velgrand rust.
Het was een hele leuke auto geweest als die hem niet zo erg verlaagd had
@nopetrolnofun: lees nou eerst eens even ;)
@nopetrolnofun: airride,luchtvering,ballonnen, omlaag/omhoog met knopje… ?
Die kleurtjes van het GTI-logo vind ik wel humor. Maar die verlaging doet mij niets. Zorgt ervoor dat de auto niet meer als een auto oogt.
Wel erg laag ? Blijft tijdloos ? Alleen de koplamen zijn donker aan de binnenkant hoort dat zo ? Dat vind ik wat minder
@moersleutel: jep hoort bij een jubi
Jammer van de verlaging, maar een nette Golf IV kan ik altijd wel waarderen.
Gave locatie voor de laatste foto’s, IJdok als ik het goed herken.
Wat de meeste hier al roepen geldt voor mij ook, jammer dat ie zo laag ligt (ookal is het op airride), subtiel verlagen is voor mij prima
Airride dus deze ‘hoogte’ is alleen voor de show, maar vind t niet eens mooi..
@volvoturbo: Ach, vroeger had men een tijgervel op de vloer liggen, want een tijger was kennelijk niet laag genoeg.
Horrible.
Zag laatst een oude Audi TT die er ook zo bij hing. Lelijk.
Vond ik vroeger bij een geparkeerde Citroen met veerbollen ook al niet aan te gluren dat ie op de grond lag.
Zonde van de mods, die is standaard precies dik genoeg.
Twee normale buitenspiegels staat wel net wat lekker dan zo’n halve aan de passagiers kant
Ik ben niet zo een fan van zulke lage auto’s. Verder wel dik ding hoor
Mooie uitvoering van de Golf 4 GTI zo’n 25 Jahre Edition. Airride is natuurlijk prachtig voor de juiste stance op meetings.
Hij staat trouwens te koop:
http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=285870099
Dikke bak hoor!
Foto 10 zegt dat het een fiets is… Ben niet zo van die verlaging, verder leuk bakkie
Erg dikke auto, heerlijk
Dit is toch wel een eckte petjesuitvoering zo met die verlaging, woeste velgen en koplamp tjoenink.
@alcantara:
Aha “een kenner” ;-) koplampen en wielen zijn OEM dus af-fabriek geleverd.
@tourannick32: Kan wel zijn… maar het Xenon (aftermarket Pilot of wat dan ook..) wat er in zit is dat niet. En dat maakt het lelijk. Want als je OEM Xenon op de Golf 4 hebt zijn het lenskoplampen. Dat zijn deze NIET.
@alcantara: Hahah als je er geen verstand van hebt, hou dan gewoon je mond dicht en zeg niks, Oem die velgen en koplampen.
Inderdaad die verlaging had niet gehoeven, dat geeft het meteen het zielige petjes imago. Op een voor de rest niet echt petjes(dus nette) uitziende golf.
@toeter11: Het gemiddelde petje rijd op verlagingsveren, icm heldere achterlichten, autostyle velgen en een Remus uitlaat. Het zijn vaak de liefhebbers die investeren in een fatsoenlijke verlagingsset waar je goed laag mee kan, en een fatsoenlijke set wielen. Niet elke verlaagde VW is een petjes auto ;)
@oemplus:
Inderdaad niet alleen elke verlaagde vw maar elke vw is een (potentiele) petjesmobiel.
@bimmert: mag ik vragen waar jij dan in rijd?
Blijf het een plompig model vinden.. net als die a3 van toen
Gekleurde GTI logo is een erg leuk detail!
Airride zo laag zetten is niet mijn ding.
Elke pauper en komojas zal dit wel lekker vinden
Zielig ding.
Eigenaar had voor de centen die erin zitten beter gewoon een knappe auto kunnen kopen.
Met USA achterlichten volgens mij
Nette auto.. Enige puntje is als je dan al zo veel geld in een auto stopt, en je xenon inbouwt. Neem dan ook even de moeite om een paar koplampen met lens van de Golf IV te monteren. Staat mooier, en is een stuk fijner voor je tegenliggers..
Op air? De lucht is er wel uit, zo te zien.
Jammer inderdaad.. standaard uniek en dus vet. Nu niet met die swagg details. Maarja ieder zijn ding.
Te koop voor €8900….
Als iemand er €2500 voor wil geven dan moet ie maar snel happen.
Blijft een 13 in een dozijn golf 4 zonde van de moeite om fotos van te maken.
Die tuning golfjes zijn allemaal t zelfde plat op de grond met te grote wielen..
Perfect! Ben er helemaal weg van! Maar haal aub die zwarte lelijke ruitenwisser achter eraf. Daar heb ik een hekel aan. Hahah
Ieder zijn ding …
Mooie plaatjes!