De eerste Levante op NL kenteken
De eerste Maserati Levante S van Nederland staat bij Munsterhuis in Hengelo op kenteken.
De eerste Maserati Levante S van Nederland staat bij Munsterhuis in Hengelo op kenteken.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Nice!
dikke infinity jongeh
@baasbas: Nope, Harman Kardon of Bowers and Wilkins.
@e34m5touring: Nee nee, @baasbas vindt hem op een Infiniti lijken. En ik vind dat hij daar gelijk in heeft!
@e34m5touring: Not sure if serious or joking…
@oversoft: Iedereen schrijft altijd Infinity. En dat is een speakermerk. Als je vind dat het lijkt op een Infiniti, dat is inderdaad het automerk…. Vandaar mijn comment. En ik dacht, laat ik dan gelijk de beschikbare systemen voor deze auto erbij zetten.
@E34M5Touring: Damn you autocorrect
:-(
@baasbas: No worries mate! Just kidding :) ;)
@baasbas: ik voel me beledigd. Ik ga het nu niet uitzoeken, maar ik ben zeker dat ik een aantal opties op mijn Infiniti FX30d heb, die niet op deze overprijste FIAT zitten.
PS: mooie overprijste Fiat.
@gregorius: hoe rijd dat nou een overpriced Nissan?
@c-greg: Shot’s fired haha
@hight96: haha Tja doen lullen kunnen we allemaal wel. die Maserati is net zo min een Fiat als die infiniti een Nissan. niks is meer onafhankelijk tegenwoordig.
@baasbas: niks mis met een Infinity, zag vandaag nog een mat grijze Q50 met een lip spoilertje en zwarte velgen. Was echt heel netjes!
@wimbraber: lees comment er boven. Infinity is een verdomd goed speaker merk. Infiniti is een mooi auto merk
@raym: kom op….. Dat je niet weet wanneer je een d, t of dt moet gebruiken, vind ik veel erger dan weten of je Invinity met een y of een i hoort te schrijven. Ze interesseren mij allebei niet.
On topic: wat een vreselijke bak. Niet Maserati-waardig. Maar ja, er zal wel volk voor zijn (zie die Hyundai-bus van Porsche).
Geloof me, bewegend beeld is veel beter
@granlusso: echt waar?
*Dan ziet de auto er veel beter uit.
Doe maar de F-Pace
@jesse_rutjes: Dit meer, mooier voor minder.
@jesse_rutjes: Faggot Pace?
22 inch jetsers er onder
We hebben je wel zien staan in oele ?
Wit doet de auto onrecht aan
Eigenlijk had Kia hiermee moeten komen, kijken hoe de reacties dan zouden zijn…
@jack_abarth: precies dat ja…
@jack_abarth: tegenwoordig niet meer zo negatief toch? De meeste zeggen tegenwoordig: hopen dat de onderdelen een beetje kwaliteit hebben. En mik er aub een dikkere motor in.
@jack_abarth: grappig dat je juist Kia noemt, ik vind de achterlichten precies lijken op die van de Kia Optima (2014 model), vooral op foto 3!
Leuke bak voor Geer & Goor. Hij is toch om te gieren!!!
Ik vind de voorkant prachtig, en de achterkant ziet er op deze foto wat minder uit dan op andere foto’s. Maar het interieur van Maserati vind ik nooit mooi, en in deze ook niet.
@basv: gek genoeg vind ik het interieur het enige mooie aan de auto. Dat hout <3
de lampen lijken sprekend op de Alfa Romeo Giulia, toch?
@joost2000: alleen hier zit geen gapend gat tussen de motorkap en de koplampen… Lijkt het.
Hallo schoonheid
Levante je bent zo lelijk als de nacht, je ontwerper was nog scheler dan ik ooit had gedacht ???
Het silhouet klopt niet van de zijkant, of ligt dat aan de foto’s?
Mooie auto alleen dat hout in het interieur afschuwelijk graag even vervangen door carbon (look) of piano zwart.
@schellekens006: niks look, dan lijkt ’t net zo’n achterlijk stickersetje van de Halfords, of iets uit de Tepper catalogus.
Weet niet of wit nu de kleur voor deze auto is. Denk dat zwart met iets grotere/dikkere wielen erg mooi zou zijn (geen tunings velgen a.u.b).
Zie nog steeds te veel Chrysler elementen in het interieur…helaas.
Hopelijk niet de laatste
Ik ben nog niet erg onder de indruk.
Misschien dat de auto live beter tot zijn recht komt dan op de foto’s, maar de basislijnen ogen nogal mainstraim. Hetzelfde geldt voor de setup van het dashboard. Ook al zijn erg mooie materialen gebruikt, in het verleden wist Maserati zich beter te onderscheiden. Én waren de materialen nóg mooier: leer van Poltrona Frau, Alcantara voor de hemelbekleding, en last but not least een klokje dat eruit zag als een met de hand vervaardigd precisie-uurwerk.
@moveyourmind: ben ik zeker met je eens, maar als je dan kijkt naar de navi unit en naar de knopjes om de airco mee te bedienen in een vorige gen Quattroporte zit je ineens in een wereld vol plastic fantastic..
Achterkant heeft wat weg van een mitsubishi lancer met dat ruitje
@boxtarus: precies wat ik dacht, ik las even de comments voordat ik het weer neerplomp.
Wat oogt deze bak toch slordig.
Heeft mij iets teveel van een BMW x5 weg, alleen dan minder netjes afgewerkt.
@stephano: X5 ??? Bedoel je geen Infinity
Meestal wordt een auto bij eerste persfoto’s lelijk verklaard en moet je “in het wild” foto’s zien om dat te veranderen. Bij deze niet. Hij is nog steeds lelijk, of zelfs nog lelijker.
Die achterkant is echt lelijk
Op foto 9 begint het hout al te bladeren niet best
@kenwood: zo stom of begrijp je niet dat het licht is door t panorama dak?
@bakbanaan: @kenwood weet alles van hout, toch Ken?..kuch kuch..?
Wow, die is lelijk!
Is van achteren idd net een Infinity. En grappig die BMW X3 wratjes onder de koplampen. Wat ik eigenlijk bedoel: komt samengeraapt over.
Interieur vind ik wel heel erg mooi!
Hé!!! Een opgeblazen Mazda 3….
Redelijk gelukte SUV want ik vind ze nog steeds overbodig.. Alleen weer die kleur? Of beter gezegd geen kleur.. Lekker saai wit.. Waarom niet een mooie historische donkerblauwe maserati kleur of zelfs een mooie Bordeaux rooie kleur.. Wit is echt een no go.
Als Maseratifan moet ik zeggen; kill it with fire
Lijkt net een hatchback zo op de foto
Vervuiling voor het straatbeeld. Wat een b-kwaliteit plasticwansmaak. Sommige merken moeten herinnerd worden zoals ze waren.
Die achterlichten lijken zo uit Korea te komen. In het rijtje Macan, F-pace of deze, zou ik bij voldoende saldo voor de Porsche blijven gaan. Veilige keuze, maar toch. Of een Audi SQ5 vind ik ook wel goed gelukt.
@nicolasr: Een Jag rijden en dan voor een Audi Macan of Audi Q5 gaan… Ken toch nie man ;)
Ze zijn nog volop aan het testen op de stelvio met dat lelijke hok, zit een weekje in bormio en daar vanuit scheuren ze de hele week de stelvio al op en af. Samen met een ghibli en een quattroporte.
Nee het kan mij niet bekoren
Jezus in het echt nog lelijker.
Het is net een infinity xq50
Ik zie er geen dure of luxe auto in. Kan zo uit Japan komen. Sorry Japanners. Jullie maken mooiere auto’s
Ik heb hem in Barcelona gezien een paar dagen geleden en hij ziet er in het echt pakken beter uit dan op foto.
Afzichtelijk.
Zit is niet de eerste op NL-kenteken.
JV-990-K is eerder.
Vind hem best mooi
Knap! Echt een mooie wagen…