Lowrider combo
Een Chevrolet Impala 1968 (blauw) en een Chevrolet Impala SS 1963 bij King's Cruise in Muiden.
Een Chevrolet Impala 1968 (blauw) en een Chevrolet Impala SS 1963 bij King's Cruise in Muiden.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Gave combo!
Gaaf.
Hoe ver kan je zakken om zoiets te kopen…
@banaan7: Wat is er erg aan? Dit zijn erg gave wagens zo.
@parkwaydrive: @carfreakjim: ooit gehoord van woordgrappen? Of zijn jullie gewoon van die ouwelui die eerst het negatieve zien en daarna het positieve of gewoon niet het positieve…..
@banaan7: Omdat het niet jouw smaak is? Auto’s als deze waar je duidelijk kan zien dat iemand er veel liefde en aandacht aan heeft besteed kan ik altijd waarderen, en helemaal als er veel creativiteit is gebruikt zoals hier. En dit zijn dan toevallig mijn “smaak” auto’s maar een jdm wagen waar veel liefde in zit vind ik ook mooi ondanks dat ik er iets mee heb. Zelfde geld voor een goed verzorgde supercar. Websites als deze zouden een stuk leuker worden als mensen accepteren dat smaken verschillen.
@carfreakjim: Mooi gezegd.
@carfreakjim: volgende keer geef ik wel even een waarschuwing: dan wordt jij niet chaggie en heb jij ook nog wat aan je ouwe dag
@banaan7: nee doe maar gewoon niet..
@banaan7: Hij heeft gelijk.
Ik bedoel niet jou, maar carfreakjim.
Die blauwe vind zowel echt netjes! In die groene zit veel werk en liefde maar niet echt mijn ding, kan het wel waarderen!