Vauxhall Astra
Ik zag gisteren deze Vauxhall Astra staan. Hij had het stuur links maar ik wist niet dat ze ook met stuur links waren geleverd. Ook de velgen waren van Vauxhall dus het lijkt me geen neppe. Wie weet hier meer vanaf?
Ik zag gisteren deze Vauxhall Astra staan. Hij had het stuur links maar ik wist niet dat ze ook met stuur links waren geleverd. Ook de velgen waren van Vauxhall dus het lijkt me geen neppe. Wie weet hier meer vanaf?
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Gewoon een opel op kenteken app. Kun je zelf ook wel invoeren :p dus hij heeft gewoon de grill vervangen en velgen
Blijft een lelijk ding.
@mk4gti: bedankt dat je een mening over mijn auto hebt ?
@sjoerd95: t blijft een opel. Daar doet een vauxhall logootje niks aan. Wat een piemel is voor een hoer, is een opel voor een boer
@sleepyj: oftewel heerlijk om te rijden :-P
@sjoerd95: ik kan je in ieder geval niet verwijten dat je geen gevoel voor humor hebt.
Je kan ook alleen de logo’s (ook op de velgen) vervangen ?
Maar waarom?
@a45edition1: sommige mensen vinden het logo sierlijk. Gebeurt in de “scene” best veel.
@bartteeuwen: klopt Bart :-) ik vind het wat sjieks hebben :-)
@sjoerd95: Mijn logo wil ik nog uit de “grille” (tussen aanhalingstekens want het enige gat in deze “grille” is voor de claxon).
Wordt nog een hele operatie, omdat het verzonken zit en de hele bumper met “grille” uit één stuk bestaat.
Hé da’s mijn auto! Ik ben inderdaad bezig met de Vauxhall logo’s. Naafkapjes en grille zijn al gedaan. Nu nog achterop. Ik vind de Vauxhall logo’s net iets mooier staan en ik vind het wat sjieks hebben :-) De grille zit er nu twee dagen op dus leuk dat het iemand opvalt!
@sjoerd95: Ben het met je eens Sjoerd, de Vauxhall onderdelen maken ‘m echt af!