mijn eerste auto!!!!
Mijn allereerste auto eindelijk!!! Een Saab 9-3 met 225pk!!!!!! Het begin van een mooi tijdperk ????
Mijn allereerste auto eindelijk!!! Een Saab 9-3 met 225pk!!!!!! Het begin van een mooi tijdperk ????
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

veel veilige maar vooral plezierige kilometers toegewenst kerel!
Binnen 3 dagen op de homepage van autoblog
@wachtmaartotmijnvtecinkicktyo: oh en gefeliciteerd met je aankoop natuurlijk. Mooie keuze
@wachtmaartotmijnvtecinkicktyo: duurde toch wat langer
Leuke eerste auto en lekker snel!
@nigel: dankjewel!!!
Staat te koop op marktplaats?
@twinturbogtt: Ja en nu niet meer dus. Wat een levensvragen zeg…
Netjes man! Er staan er een hoop te koop voor weinig geld (relatief), maar ik vind ze wel een beetje zwaar voor de maandelijkse lasten. Veel plezier er mee!
@wimbraber: precies. Voor weinig geld zijn er prachtige auto’s te vinden. (Denk ook aan auto’s als een S-klase of een 7er). Ze zijn alleen niet zo goedkoop om te rijden
Had bij deze auto toch een jongen verwacht met een geruit broekje, raar hoedje en een paarse sjaal. Even zonder gekheid; niet mijn ding, maar 225 pk is zeker niet verkeerd voor een eerste auto!
Volgens de RDW 150pk, toch wel een verschil. Is deze motorisch aangepakt? Gefeliciteerd in ieder geval, leuke keus!
@thomcarspotter: hij heeft een high pressure turbo gekregen ??
@stijnnert: ik heb een standaard 9-3
@xiran: ook leuk echt een top auto
Nice car. Woon je in de Noordoostpolder toevallig? Lijkt dezelfde bouwstijl als de boerderijen aldaar.
@crosscabouter: nee haarlem maar ik moest m daar ophalen
@stijnnert: ah vandaar. Iig veel plezier ermee… En hopelijk lukt het om je pk’s te blijven beheersen ipv dat ze jou beheersen.
Leuke auto +1 Veel plezier
Mooi man! Klassieker in wording. Misschien trekhaak eraf halen…? Veel plezier ermee!
@zwannes: hoe wil je dan met je Twinnyload op pad????
De coupé, of beter gezegd de 3-deurs hatchback. Mooi model, heb indertijd een 9-3 Aero cabriolet gehad van 2001. Mooie soepele turbolijn. Zal deze wel wat ruwere tuning hebben om op 225pk te komen?
Succes met de eerste kilometers!
Voor de winter trekhaak laten zitten !
Baaas, veel plezier ermee
Was t geld op voor een broek in de goede maat? ? Verders, leuke car
Stoere bak! Veel leuke en veilige km’s gewenst.
@sanderm3:
Kansloos….
@sanderm3: haha.
@sanderm3: Het gaat om de auto hè. Niet of meneer een goede broekmaat heeft. Kansloze..
@baap: koos humorloos is ook wakker..
Leuke wagens die saabs en zeker met tuning echt rappe verschijningen. Veel veilige kilometers toegewenst!
Eigenlijk reeds teveel vermogen voor dit onderstel en die voorbandjes. Veel plezier ermee!
@Onehp: Onzin.
Leuke eerste auto gefeliciteerd!
Kijk wel uit want eigenlijk is hij te snel voor een beginnend bestuurder.
@focusrs1: wat een aparte reactie. Dat is hetzelfde als alle ouderen/buitenlanders over 1 kam scheren.
Ah gaaf! mede-saabrijder op autojunk. Strakke auto! Die 225PK is de stage 1 tuning voor de T5/T7 motoren/ECU’s. Kijk uit het is wel verslavend. Rij inmiddels op 267PK en 380NM in mijn 9-3 uit 2001.
@mrdj: dikkkkkk
@stijnnert: Stage 3 ligt voor de deur, voor het mooie eigenlijk even een Aero turbo kopen (td04-15T) en een 3inch downpipe en hup op naar 270PK stage 3.
Zo te zien een keurige automobiel, een goed begin is het halve werk :-)
Je eerste eigen auto is sowieso iets speciaals, zelfs als het een barrel van een paar honderd Euro, je zal er altijd byzondere herinneringen aan houden. Kortom : veel plezier met de Saab !
Maak van het logo
SAAB BAAS!
Verder super kicke toch
Een smile van oor tot oor, en terecht!
Erg leuke Saab: meer dan voldoende vermogen, fraaie velgen eronder en ook nog eens een coupé. Heel veel fijne kilometers gewenst met je nieuwe aanwinst.
Saab! Altijd goed. Heel veel plezier ermee.
Goed begin, weer eens wat anders
Ahhh, dat doet mijn Saab hart goed! Mooie uitvoering ook! Met de skirts, goede wielen, zwart met beige, helemaal goed!
Wat doet dit op de voorpagina? Komt iedereen met zijn eerste bak op de voorpagina?
@marvin1608:
Als je een voor je leeftijd ongebruikelijke autokeuze maakt en ook nog een beetje fotogeniek bent wel. Jaloers ? :D
@amghans: Hahahah topper!!!
@amghans: Wat is er ongebruikelijk aan deze saab?
Oeh doe mij die velgen maar voor mijn 9-5
Goed uitgevoerd zwart, beige, coupe en mooie velgen, topaankoop!
Een hele leuke auto, voor beginners en gevorderden en je staat er stralend bij, helemaal zoals het hoort ??? veel plezier ermee en hou de turbo heel
Top wagen
Gaaf! Ikzelf ben ook saab liefhebber