Kevertje
Na 3 jaar met een brede glimlach in rond gereden te hebben, stopt hier het verhaal voor mij. Hij gaat in de verkoop. Dus dit zijn de laatste 10 foto's die ik van het kevertje upload.
Twee jaar geleden heb ik ook tweemaal een serie van 10 geupload.
Hier: http://www.autojunk.nl/2014/12/vw-kever-10
En hier: http://www.autojunk.nl/2014/01/kever-4








Foto 1 is errug dik
Kan je foto 1 op één of andere manier in highres delen? Heerlijke wallpaper!
@vonklausenburg: Ja, dat kan! Zal vanavond
@tombarry: Zal vanavond eens kijken, anders wordt het morgenochtend
@tombarry: gave foto man! Ik meld me ook aan voor een highrez
Foto 1 mag deelnemen voor Foto v/d Maand!!
Foto 1 is mooi zeg! Leuke auto ook!
https://dl.dropboxusercontent.com/u/102838395/VW%20kever.jpg
Hierbij het groter formaat @vonklausenburg @daandebree
@tombarry: Mijn dank is groot! Inmiddels op de iPhone ingesteld, straks even op de andere devices! :D
@tombarry: Thanks! Top foto’s hoor, je hebt een hoop gevoel voor compositie. Mag van mij zo in de AJ-banner, ipv die dealer foto :P
@mrB: leuk idee! Misschien dat AB hier een jaarlijkse verkiezing van kan maken?
Alle foto’s zijn origineel en gaaf man, jammer dat je m weg doet.
Foto 9 zou ik zo als screensaver nemen! Prachtig
Wat een triestige blikkendoos is dat toch.
@Hupke: welnee man
@Hupke: als dit al triest is wat is de vw beetle dan en laten we niet beginnen over fiat 500 familie of de nieuwe mini’s dat is pas triest en niet om aan te zien. Deze kever is prachtig. Zo mooi maken ze auto’s niet meer.
@Hupke: anders reageer je gewoon even niet als dit je mening is. Iemand laat hier zijn trotse bezit zien. Dan reageer je niet zo, ookal is het je oprechte mening.
@Hupke: #Zucht…
Prachtige auto. Mooi verzorgd, en een van de automobiele iconen. Waarom doe je hem weg?
Bedankt voor alle leuke reacties! Om het verhaal compleet te maken: In de 3 jaar heb ik er bijna dagelijks in gereden, zomer en winter, meestal zo’n 25km/dag maar ook periodes met 100km per dag. Dus heel veel plezier mee gehad!
Alleen kwam hij niet meer door de laatste apk heen, omdat er flink aan gelast moest worden. Ook de elektra (lampen, ruitenwisser) werd steeds onbetrouwbaarder door vocht. Op het laatst nog maar met 1 ruitenwisser die niet meer uitging tijdens het rijden. Lassen zou erg duur worden (meer dan de huidige waarde) en kan ik zelf niet. Verder heb ik eigenlijk ook geen tijd om een de hele kever te restaureren. Eigenlijk was alleen de 1300cc motor perfect. Ivm verhuizing naar amsterdam is de keuze gemaakt om het weg te doen. De kever is vanmiddag verkocht aan iemand die al 3 keer langs was gekomen deze maand om te vragen of hij hem kon kopen.
@tombarry: ah okee. Begrijpelijk. Kan me goed voorstellen dat je je Kever gaat missen!
Foto 1 is echt heel erg mooi
en waar kunnen we hem kopen :)
Alles klopt aan deze kever. Erg mooi!
Heb je al wat anders op het oog?
Kost da?
Vind de oudere mooier. Heb niets met staande koplampen en kerkramen. Maar keurig kevertje.
In veel opzichten een revolutionaire auto; in 1969 al voorzien van een carkit/navigatie-houder.
*oude man mompelt:
1969 is sowieso een mooi bouwjaar :P
Schitterende plaatjes zeg, top!
Stopt hier het verhaal voor mij….? Fatalist!
Gave auto en geweldige platen!!
Mooie, zo te zien, onverprutste 1200. Waar ga je hem voor te koop zetten?