Mercedes-Benz S350 BlueTEC
Een erg goede imitatie van zijn snellere broer, de S63 AMG. Inclusief bumpers en alle badges op de flanken en achterop. De velgen moeten je smaak zijn. Helaas is dit 'slechts' een dieseltje, maar nog steeds niks waarvoor je je zou schamen met een nieuwprijs van dik anderhalve ton. Gespot in Rotterdam-Zevenkamp.





Waarom… je hebt al een prachtige auto die al voor velen onbetaalbaar is
@matk20:omdat het er nog beter uitziet in de ogen van de eigenaar en ik vind het ook wel goed staan eigenlijk..
Ik vind ‘m eigenlijk best dik, alleen jammer dat het een neppe is.
Jammer dat mensen de behoefte hebben dit te doen. Ondanks dat ik het een beetje zielig vind ben ik echt jaloers. Jezus wat een plaatje van een auto!
Te laag, te zwart glas, te veel fake emblemen…als zoiets voorbij komt dan heb ik toch altijd m’n bedenkingen zeg maar.
Als de eigenaar dan S350 cdi achterop laat staan en alle AMG-badges achterwege laat kan het er mijns inziens prima mee door!
@opjebumpert: mee eens!
Zo’n dieseltje staat hier ook in de straat. Op een gehandicaptenparkeerplaats. Helemaal aangepast
Zonde, alsof je je moet schamen dat je geen AMG hebt…
Haal de ‘S63 AMG’ stickers eraf en hij is prima!
Deze eigenaar had ook die omgebouwde A6 naar RS6. Staan vaak verschillende auto’s bij zijn huis met altijd de grootste velgen eronder