Range Rover 2017 SVO body kit
Dit pakket is nog niet uit, maar het werd in London op de boatshow gepresenteerd. Schijnt de SVO body kit te heten, prijs: 10.400 GBP. SVO van Special Vehicle Operations. Dit is een supercharged, maar de verkoper vertelde dat het pakket ook op de mindere modellen geleverd kan worden.
Voetballers, linkerbaan kiezen. Normale mensen omkeren lijkt me verstandig !
Uhm ik zie niet zoveel anders…wie helpt me:-)
+1 voor het feit dat ze er geen SVR badge op hebben geplakt. BMW of Benz zouden overal al een M/AMG badge hebben geplakt.
Hey wat is eigenlijk op met die haaienkieuwen? Bij de vorige RR zaten die in het voorscherm en waren het heteluchtuitlaten maar nu zitten ze dus in de deur… Betekent dat dat als je de deur open doet de hete lucht uit de motor er tussendoor blaast?? Of is het gewoon NEP????? Dat zou wel echt dikke schande verschutting zijn.
Lekker pakketje. Vind de two tone stoelen wat minder.
Erg mooi zo!
Stond vorige week in Brussel op het autosalon. Met de 4 uitlaten best indrukwekkend.
Vette bak..
Die sleuven aan de zijkant tben ik niet zo fan van