Toyota Land Cruiser FJ40 1975
Een hele gave klassieker in de Rotterdamse straten. Puntgaaf, een 4.2 liter met 6 cilinders en met recht een off-roader. Gespot in Rotterdam-Centrum.
Een hele gave klassieker in de Rotterdamse straten. Puntgaaf, een 4.2 liter met 6 cilinders en met recht een off-roader. Gespot in Rotterdam-Centrum.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Leuke klassiekerspot, ziet er nog goed uit!
??? Zo he wat een gave spot zeg!
Mist eigenlijk een mooiere kleur, maar ach.
Hier in NL lijken de J40s wel uitgestorven. Je vindt ze denk ik eerder in t buitenland.
Leuk ding!
Nice! Ze rijden overigens enorm kut kan ik je vertellen haha
@baklava: dat komt door de charme
@baklava: Op de weg ja; maar niet in de blubber :)
@baklava: niets anders dan een defender dus
Geniaal dit.
Wat een icoon blijft het toch
Prachtige wagen. Wel jammer van de staat.
@robert110: jammer van de staat? Ding ziet er als nieuw uit en heeft een briljante kleur.
@erce: Precies, dat ding ziet er als nieuw uit, dat vindt ik jammer.
@robert110: ??♂️
Ik ga voor even mooie Laro
Nog over de vraag FJ40 of LaRo: voor mij altijd 40-serie > LaRo Series/Defender: De charme van een 40-serie LC heeft me altijd meer geraakt.
In Indo: rood/geel witte FJ40 als daily en een andere LC Prado/200/LX voor erbij..
In NL omgekeerd
Zonde van die te brede banden. Haalt de charme deels weg. Hoe dan ook gave spot. En veel leuker dan een uitgemolken defender.
Zeker leuker dan een Defender. Goeie herinneringen aan deze apparaten toen ik in Indonesie was. Bij de zonsopgang over de Bromo-vulkaan gingen we hiermee naar boven. Evenals vele andere toeristen. Toen ik op de terugweg aan de chauffeur vroeg waarom hier alleen Toyota FJ’s reden en geen defenders of jeeps was het antwoord kort en simpel: best cars ever.
@tenaci: het helpt ook dat de inwoners daar enorm Toyota-trouw zijn. En dat de gemiddelde LR daar veel en veel duurder zijn. ?
T verbaast me daarom niet jouw verhaal :)
@tenaci: best cars ever, voor daar waarschijnlijk. In ieder geval niet voor hier.
@tenaci: Haha ja wel mooi gezicht bij de Bromo. Gewoon tientallen, zoniet een honderdtal Toyota Cruisers bovenaan de berg.
@baklava: bizar ja, en ook niks anders.
Roestbakken. Defender met alu paneeltjes niet.
Ah, die heeft dus binnenkort een prentje van de milieupliesie Roffa te pakken.
Ik krijg altijd zo’n Kuifje gevoel bij het zien van deze auto.