Mijn Mazda 6 MPS
Heb nu anderhalf jaar deze MPS in bezit, leek me wel eens leuk wat foto's te delen met andere autoliefhebbers!
Heb nu anderhalf jaar deze MPS in bezit, leek me wel eens leuk wat foto's te delen met andere autoliefhebbers!
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Staat er strak bij zeg! Geweldige auto’s. In m’n Mazda tijd eens een rondje wezen stampen met de toenmalige salesmanager van Mazda NL. Gaat echt spijkerhard zo’n ding. Eigenlijk moet je zoiets niet gaan proberen als je een 3 MPS overweegt. Dan mis je toch echt de awd bij de 3. Die was een stuk nerveuzer en onder vollast erg zoekerig in de eerste 3 versnellingen. Ging ook heel hard maar had er wel meer moeite mee vond ik. Echt een strak ding dit, veel plezier ermee!!
@E34M5Touring: Ik vind ‘m na anderhalf jaar ook nog steeds verslavend! Leuk verhaaltje trouwens, heb zelf nog nooit in een 3 MPS gereden, maar ben blij met de awd in deze.
@instalex: Heb ze toen voor de RAI allemaal gereden. 3 MPS, 6 MPS en RX8. Leuk dagje sturen. Eigenlijk zou een combi van de 3 een geweldige auto maken. Stabiliteit vd 6, acceleratie vd 3 en de lichtvoetigheid van de RX8.
Mooi exemplaar! En zo te zien ga je er regelmatig op uit met de auto!
@granlusso: Bedankt, en hij moet natuurlijk mee de bergen in!
Ik wist niet eens dat mazda autos had met meer dan 130pk. Lekker hoor.
@mab: Haha, dan mis je denk ik wel de helft van het (aldan niet historische) gamma
Prachtige auto.
Fantastische auto, en die Jaguar mag er ook wezen.
Leuke auto jammer dat Mazda’s zo snel roesten tegenwoordig …
@autofreaker: Roesten?
Ik geloof niet dat ik ooit zo’n moderne 3 of 6 met roest voorbij heb zien komen.
@fanboy: Google het maar eens. Het is een serieus probleem bij die auto’s. Erg jammer omdat ze voor de rest erg goed zijn. Het is trouwens vooral de bodem, dus je ziet het niet snel.
@autofreaker: Nee jij mag mij ook wel eens vertellen waar je dat hebt gezien? De enige die ik af en toe tegenkom met roest is de MX-5 (NA en NB) vanwege slecht onderhoud..
@hight96: Nou absoluut wel! roest is zelfs nog een isseu bij vrij recente auto’s van Mazda.
@bofkont: Okee! Had ik geen idee van… Dan zal ik het vanzelf een keer tegenkomen.
@autofreaker: klopt wel Mazda 6 van die generatie roest vooral bij de wielkasten achter.
@moosepower: En zo ook de mijne helaas.. Ben natuurlijk wel van plan het aan te laten pakken!
@instalex: ik klik je aan maar bedoel dit algemeen, als je je auto afspuit neem dan zeker eens in de maand de wielkast binnenrand goed mee dat scheelt een hoop.
Goede keus vind ik. Veel stuurplezier.
Fraai bezit zeg! Veel plezierge kms toegewenst!
Oh en de Integra op foto 5 is ook erg tof
@toyotafortuner: die Integra is zeker ook gaaf.
@toyotafortuner: Eens heren! En aangezien die Integra me (helaas) voor blijft, kan ik er vaak naar kijken ;)
Altijd een prachtige auto gevonden!
Mooie en snelle bak!
Altijd een leuke auto gevonden.
Mooie sleeper.
Hey! Die ken ik!
@wolter_kuper: howkendizz?
Feestje hoor!
Zo een zie ik ook af en toe in Elst… toevallig deze? Super mooie auto???
@edje: Da’s niet deze, maar bedankt voor het compliment!
Die S2000!!!
Deze Mazda niet boeiend, sorry.
@bofkont: Die S2000 vind ik zelf ook wel erg lekker inderdaad
@instalex: Maar wel een lekkere rappe dikke turbo motor, een enorme sleeper eigenlijk!!
Alleen de kenners kennen/weten de potentie van deze wagen wat hij kan.
Is het een US-spec? Hadden alle MPS’s Amerikaanse side-markers?
@e550: Voor zover ik weet hebben ze het allemaal!
@instalex: Ja, dat dacht ik ook. Weet jij, of iemand anders, waarom de EU MPS wel die side-markers heeft en de gewone 6 EU-spec niet?
@e550: De normale 6 in EU spec heeft ze idd niet. Het enige wat ik kan bedenken is dat, aangezien het geen volumemodel is als MPS, men kosten heeft willen drukken door de US bumper overal toe te passen. Omdat het een totaal andere bumper is. Ik dacht dat de US spec GT (met de V6) dezelfde bumpers meekreeg als de MPS maar die heeft een andere bodykit.
Fantastische auto. Heb nog steeds een zwak voor Mazda sinds mijn 323F BA. Veel plezier ermee.
@blo3to3t: Mijn “eerste auto” was een 323F BG, samen met een vriend gekocht voor 350 euro, erg veel lol mee gehad!
Vooral op de velgen van de laatste foto in de sneeuw erg lekker, gave auto! :)
@eenpaard: Ik vind de RX-8 velgen ook erg mooi idd