BMW 530d Roadtrip door Noorwegen
Afgelopen zomer heb ik met deze heerlijke auto 2 fantastische weken gehad, 7500km gereden en van de gelegenheid gebruik gemaakt om mijn liefde voor het merk op de gevoelige plaat vast te leggen!
Check www.rinusvandeven.nl voor meer.






Lijken wel folders uit een brochure, hele mooie platen! Chapeau
@Nigel: Dankje! :)
*folders = foto’s
Magische foto’s van ongetwijfeld een prachtige roadtrip!
Ik houdt van nabewerking, maar dit is in mijn ogen te duidelijk bewerkt. Die laatste overigens niet, die is perfect in balans❤️
@zweed: Ik hou daar ook van
Mooie foto’s!
Mooie foto’s, maar voor mij is de nabewerking ook iets te erg aanwezig op een aantal foto’s. Vooral bij de eerste foto krijg je door de nabewerking al snel het idee dat er een studioshot van die BMW in de Noorse achtergrond is geplakt.
Dat doet overigens geen afbreuk aan het feit dat je een mooie en fijne auto hebt en die op mooie locaties op de foto hebt gezet.
Gave foto’s! ook op je website. Ik ga deze zomer ook een roadtrip doen naar Noorwegen. Krijg er al zin in bij het zien van deze foto’s! Ben benieuwd of ik ook met zulke mooie foto’s terug kom.
@tombarry: Leuk, waar ga je heen met welk vervoer?
@rynnus: we gaan in ieder geval naar oslo, vanaf daar zien we het wel. Genoeg leuks in noorwegen! In mn Land Rover series 3 dus zal niet heel comfortabel worden, maar wel leuk!
Perfect vervoer!
T zijn zeker mooie foto’s. Maar de bewerking is echt overkill
Oh een advertorial…
Dacht eerst dat de auto op een andere achtergrond was geplakt.
Nog bij Norge op de koffie geweest? Of wordt ik nu ook verbannen van AB?
@marinepower: Daar zou ik nooit durven aanrijden in een BMW. Al scheelt het dat het geen Audi is…
@marinepower: Wat heeft Norge gedaan eigenlijk dat iedereen hem behandeld als ‘hij die niet genoemd mag worden’?
Tof! Ben je vaker in Noorwegen? Wij hebben 28 Mei een evenement in Oslo met supercars en hypercars. Ook deze zomer weer een roadtrip door Noorwegen
@larsyboy1997: Nice, als jullie nog (drone)foto’s nodig hebben…. ;)
@rynnus: We hebben al iemand die de aftermovie verzorgd (met drone) en zelf ga ik ook wat foto’s maken. En anders had ik m’n oude klasgenoot ingevlogen voor drone shots, maar je bent altijd welkom natuurlijk ;)
Mooie bewerking?ieder zn stijl
Vast een heerlijke roadtrip!
Foto 3… Echt prachtig gedaan! Wat een sfeerplaat.
Zo hé, nummer 3: hele grote kanshebber voor foto van de maand wat mij betreft. Zonder twijfel. Sommige zijn misschien iets té bewerkt, maar dat kan inderdaad ook je stijl zijn. Hele nette platen over het algemeen!
Moet ook een fantastische roadtrip zijn geweest..
@Maurice16: Thanks!
Mooie platen, maar pas op met de bewerking :) maar dat is natuurlijk mijn mening!
Regel jij je roadtrips op dezelfde manier als ik? Een auto scoren bij een verhuurder voor ’n prikkie om vervolgens heerlijk te cruisen? (Als ik naar de nummerplaten kijk)
Erg mooie plaatjes! Ik huur ze altijd bij dezelfde verhuurder. Ook 2 keer de 535d gekregen terwijl ik 525d/530d geboekt had. Volgende week weer 4 dagen, kijk er de hele week al naar uit.
@povel: Heerlijk! Bij welke verhuurlocatie haal jij ze?
@rynnus: Sixt Frankfurt of Dusseldorf. Altijd airport. Je betaalt meer maar veel keuze. Meestal upgrade. Laatst Audi S6 avant 450pk. Eigen risico op 2.600 dat wel
Mooie foto’s gemaakt.
Heel mooi.
Natuurlijk samen met BMW gemaakt. #bmwstories Er zit ook een BMW fabriekskenteken op.
@maarten_vanbommel: haha dat mocht ik willen. #BMWstories is een tag voor adventures met BMW. De auto heb ik bij SIXT meegekregen, vandaar het fabriekskenteken. :)
Prachtige wagen leuk dat je een roadtrip ermee hebt gedaan fantastisch het 530d blok van BMW.
Super platen, maar waarom heb je een Duits kenteken plaat
Gave foto’s
Waar is foto 3 gemaakt?
@fanboy: (59.887129, 6.179913) ;)
Mooie plaatjes? Hoeveel MM heb je foto 5 geschoten?
@easygoingmartin: dankje! 50mm