Shootje met eerste autos
Nu het weer steeds meer zomers wordt hebben wij besloten om op twee plekken in Kerkdriel met 4 vrienden onze eerste auto’s die we kort na elkaar aangeschaft hebben op de foto te zetten.
Nu het weer steeds meer zomers wordt hebben wij besloten om op twee plekken in Kerkdriel met 4 vrienden onze eerste auto’s die we kort na elkaar aangeschaft hebben op de foto te zetten.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Leuke Duitse mix! Standaard motorisering zo te zien? Zal wel een mooie onderlinge (merk) strijd opleveren ;-)
@ri_ck: ja standaard motorisering, 118i, C180, 1.8tfsi en 530d. Rijden allemaal geweldig
Dan doe ik toch iets niet helemaal goed met een 2001 polo’tje als eerste auto.
@321rr123: dat noem ik tenminste een eerste auto.
@gt500eleanor: misschien wel, misschien werken deze mensen in kwestie wel voor hun auto, en spaar jij elke maand ietsjes om andere dingen te kunnen betalen.
Normale jongeren zijn blij met een vespa, maar dat tuig uit kerkdriel moet weer groot doen. Zullen wel gesponsord worden door de grote jongens daar in de buurt. Iedere week staat het wel in de krant wat daar allemaal gebeurt. Normale hardwerkende jongens kunnen zoiets nooit betalen. Tijd dat de belastingdienst zich meer gaat richten op dit tuig!
@antonie9009: wellicht kun je ook normaal reageren ? Ik ken sowieso een van die jongens en die werkt er keihard voor en gewoon normaal werk. Maar misschien kun jij dat niet begrijpen.
@antonie9009: hahaha enigszins lachwekkend dit reageren zonder na te denken.
Het is puur prioriteiten stellen met je uitgaves en soms mazzel hebben met het werk dat je hebt.
Ikzelf rij als eerste auto een alfa 156 pre facelift V6 als eerste eigen auto en daarnaast een 33 als opknapproject Ook niet gemiddeld maar wel heel leuk.
@imre741: tof zeg! Foto’s op AB als de 33 klaar is samen met de V6 ?:D
@antonie9009: Haha droef
@antonie9009: haha kortzichtige tokkie
hey ik zie Coentje ;-)
Leuke autos jongens. Geniet ervan
Leuke eerste wagens , Als ik moest kiezen zou ik gaan voor de 180 kompressor volgens mij ook de snelste en mooiste
Leuke eerste auto’s, en niet te onzuinig. Persoonlijk had ik een iets oudere gekozen met iets meer vermogen maar jullie rijden er wel strak bij zo!