EQUUS VS460
Had hem zelf nog nooit gezien, maar er is er ook 1 met een CD kenteken gespot een aantal jaar terug in Den Haag.
Had hem zelf nog nooit gezien, maar er is er ook 1 met een CD kenteken gespot een aantal jaar terug in Den Haag.
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
als ik het kenteken opzoek in mijn App zegt hij een santa fe….
@leandro: dat geeft hij bij mij ook aan in de Finnik app.
@leandro: gestolen kentekenplaten?, want dit ding heeft 385 pk en er staat dat het een diesel met 200pk is.
@r32turbo: denk eerder dat de RDW niet wist wat ze hiermee aan moesten..
@2wheeler: ja dat is bizar he. Maar dat was toen der tijd ook het geval bij mijn Evo III klopte op papier ook helemaal niets van
@2wheeler: dat zou een slechte zaak zijn want het kan je best wat problemen geven als een controle hebt en ze zien geen Santa Fe.
@sportevo: diplomaat controleren? Nah…
@leandro: Klopt. Dat viel mij ook op.
Mooie, nette slee hoor. Leuke spot!
Wat is een goede app om kentekens te checken?
@dandi: ik gebruik doorgaans gewoon de Autoblog site. Maar ook Finnik (Android)
@dandi: ovi.rdw finnik en andere sites vaak verkeerde info gezien
@maikel2303: is proberen thks
Lijkt net een S-klasse?
@mits: van de achterkant wel ja
@mondial: van alle kanten.
@marc94: Bij Specsavers heeft men vast wel een passend montuur voor jou.
@mondial: ben het Marc eens.. van alle kanten lijkt dit ding op een S klasse. Kijk die koplampen dan ook. Die chroomstrip boven de kentekenplaat achter
@mits: niet hardop zeggen. Elke keer als je zegt dat dit op een S-klasse lijkt zit er een designer in Zuid Korea vol trots te stuiteren en denkt dat hij het goed gedaan heeft.
@mashell: ik ga het nog bonter maken, maybach?
Maar blijft een Hyundai. Na 25.000 km is al het Chrome eraf gesleten.
@Donstil: Maar blijft vervolgens wel gewoon probleemloos rijden tot de 3 ton.
@alcantara: 100% mee eens. De interieurnaadjes zijn mischien iets minder mooi, maar olie verbruiken doet-ie niet…
@Donstil: dan heeft deze nog geen 25.000 km gelopen
Hyundai Equus, een Koreaanse slagship. Hier in Den Haag rijdt er 1 rond met CD kenteken. Leuk ding, over de afschrijving moeten we niet praten.
@raoufff: of juist wel, want dan wacht ik even een paar jaar…
Interieur van zo’n Equus ziet er meer dan smaakvol uit:
http://nextcarreviews.com/wp-content/uploads/2015/10/2017-Hyundai-Equus-interior.jpg
Hmmm,…van achter toch een beetje veel Mercedes en van voor typische anonieme far east styling.
Van binnen (thanks Moveyourmind) vind ik hem inderdaad erg mooi. Lijkt me wel leuk om mee rond te rijden.
Wat je krijgt als je een dikke Mercedes bij AliExpress besteld…….
@kwakmare: Hahaha.
@kwakmare: ?????
OK – ik trapte er in, en zag een Merc…
Als ze hem gaan leveren met de 200pk 4 cylinder diesel dan durf ik het wel aan. 5 jaar garantie krijg je in Stuttgart of Munchen niet. En in Ingolstadt zouden ze falliet gaan als ze 5 jaar geven…
Jongens, dit is in verhouding gewoon een made in china kwaliteit mercedes S-klasse. Het is net niet als je het mij vraagt en zeker niet als je hier een S-klasse gaat naast zetten!
Prachtige auto van binnen en van buiten.. V8 loopt ook super soepel. Ben wel eens in een verlengde variant hiervan vervoerd toen ik in Zuid Korea zat.
Deze auto komt bij mij uit de straat in wassenaar ik zie hem dan ook wekelijks rijden
Deze auto overtrof mijn verwachting. Ik heb een aantal keer mee mogen rijden in Zuid Korea en verbaasde mij over het soepele rij gedrag van de auto. Als je hem in het echt ziet (van binnen en buiten) is het ook een indrukwekkende auto.
“Excuus” voor het kopiëren, daarom die naam? Prachtige Spirit of Ecstasy voor op de motorkap.