Nieuwe aanwinst (youngtimer) A6 C5 Biturbo
Sinds kort eigenaar van mijn nieuwe youngtimer..! Het betreft een A6 Quattro uit 2001 met het bekende S4 B5 blok een 2.7 V6 Biturbo (Wouter zijn oude S4 had het zelfde blok) Hij is afgeladen met heerlijk opties oa : • Tiptronic • Leer bekleed (half elektrische stoelen stoelverwarming) • Hout inleg • Dakraam • Bose soundsystem • Pdc voor achter • Xenon En natuurlijk wat mooi voor het zicht 19″ RS6 velgen :) Ik houd jullie op de hoogte over de status van de auto, mocht daar natuurlijk interesse in zijn.. :) Iedereen een fijn weekend gewenst !!









Laat zeker af en toe eens iets weten over deze ideale sleeper. Want ik ben ook op zoek naar zo één!
@phdg: Vet! Op welke type ben je opzoek en met welke motor configuratie..? :)
@abdoelklapstoel555: zelfde motor als deze ook met automaat maar liefst een avant.
Gaaf! Heerlijk blok met aardig wat potentie. Nog plannen met de auto? De rs6 velgen staan goed onder de auto. Fijne kms gewenst!
@allesmetturbo: Jaa potentie zit er zeker in wat natuurlijk best fijn is met zo’n v6, chip op maat en je zit dik tegen de 300 pk aan.. Alleen dat vindt nou de automaat niet zo leuk heb ik me laten vertellen.. maar wie weet waar het schip strandt :)) en over die RS6 velgen ben ik het volledig met je eens! Dacht in eerste instantie beetje sjonnie pauperig maar naderhand vond ik ze echt goed smoelen onder de auto en ben ik er blij mee. Voor de verder rest alleen nog ramen een donker(der) folie geven en dan is hij in mijn ogen helemaal af..?
@abdoelklapstoel555: sorry, maar met folie en deze velgen maak je ‘m in elk geval niet chiquer…
Mooie bak! Had Mn pa vroeger ook. Wat een vlot ding. Ook geinig: voor die tijd inderdaad ‘afgeladen vol’, nu tref je dit soort opties aan op een instappertje. Op het hout na natuurlijk ;-)
@isleofman: haha jaa daar heb je helemaal gelijk in.. alleen zullen de zetels in de a6 denk wel wat lekkerder zitten ivm de lange afstanden die ik ga rijden met de audi :)
@abdoelklapstoel555: helemaal mee eens. Super auto. Veel plezier ermee!
@isleofman: Enorm bedankt en jaa ik hoop ook op veilige kilometers !!
Cool!
@rembal: Thanks rembal!
Heel gaaf ding! Gefeliciteerd ermee hoor. Is het niet gaaf om zo’n klein lipje op de klep te hebben? Heb deze achterkant altijd erg rond gevonden. De RS6 sedan loste dat mooi op met dat mini spoilertje! keep us posted!
@fmgarcia: haha klopt aan de achterkant is hij behoorlijk rond moest ik toen ik aan het oriënteren was voor de a6 ook aan wennen.. maar over dat lipje moet ik ff kijken waar we uiteindelijk met de auto komen en wat de uiteindelijk toekomst plannen/mods gaan worden:) toch bedankt voor je feedback
Mooie bak, nooit geweten dat die 2.7T ook gewoon werd geleverd in normale A6’en. Vast en zeker een fijn blok!
@wimbraber: @fmgarcia: haha klopt aan de achterkant is hij behoorlijk rond moest ik toen ik aan het oriënteren was voor de a6 ook aan wennen.. maar over dat lipje moet ik ff kijken waar we uiteindelijk met de auto komen en wat de uiteindelijk toekomst plannen/mods gaan worden:) toch bedankt voor je feedback en als jullie up-to-date willen blijven over de auto doe ik dat graag :D
@wimbraber: klopt al vrij laag in de toeren begint ie er al als een gek aan te trekken:) verbruik desastreus? volle tank 420km gemiddeld 1 op 7,5 gereden maar dit wist ik natuurlijk voordat ik de auto kocht dus ben er op voorbereid :)
De wagen vind ik net zo tof als je gebruikersnaam haha!
@dennisjuh95: hahahaha bedankt dennis
Mooie wsgen. Geniet ervan!
@dutchoutlaw: wagen*
@dutchoutlaw: Thankss gaat goed komen haha :)
@abdoelklapstoel555: mooi ;)
Gaaf. Hier kan je nog best wat extra pk’s uithalen????
@kennone: thanksss !!