Abarth 595
Gloednieuwe Abarth 595 Cabrio in Leiden. Lekkere pocket rocket, die ik zelf liever in bicolore zou hebben.
Gloednieuwe Abarth 595 Cabrio in Leiden. Lekkere pocket rocket, die ik zelf liever in bicolore zou hebben.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Lelijk hok.
@dutchoutlaw: je hebt weer veel azijn gehad van de week of niet
@bmwfreak038: waarom reageer je telkens op mij? Als jij iets lelijk vind en er op reageert dan reageer ik er toch ook niet op? Zoals ik eerder tegen jou zei, smaken verschillen.
Ze klinken leuk maar dit blijft altijd wel echt een vrouwenautootje. Een kappersmobiel voor wie een mx5 te groot vind. Toch is relatief veel vermogen wel leuk in zo’n klein gebakkie
@allesmetturbo: klopt wel een beetje ja, al zie ik vaak dames in de tweecilinder Fiat 500, en heren in de turbo viercilinder Abarthjes
@allesmetturbo: nah, ik zou me niet schamen om in een Abarth te rijden. Een standaard 500je, ja dat is meer een vrouwenauto.
@allesmetturbo: Eens! Is en blijft een vrouwenautotje. Ik zou er wel even mee willen rijden, want dit zijn best snelle wagens, leuk aantal pk’s met weinig kilo’s, ze gaan goed vooruit. Maar om er eentje aan te schaffen voor dagelijks gebruik? Hell no.