3-Serie Mustang Nordschleife = fun!
Afgelopen weekend ben ik met een maatje van me richting de Nürburgring gegaan om wat rondjes te doen. 2 totaal verschillende auto’s, de een 102pk, de ander 422, maar beide evenveel plezier het circuit over! Daarnaast genoten van de wegen eromheen, heerlijk! Uiteindelijk verbeterde de Mustang zijn PB naar een 8:35 BTG, en ging ik in de compact rond in 9:58 in mij 3e rondje ooit op e nordschleife. Dit weekend was mijn allereerste keer op de baan.







Die Mustang is wel gaaf!
Geef die Mustang maar aan mij. :)
Ziet eruit als een geslaagd weekend
Wat een maffe vleugel op die Mustang? Lekker kleurtje op de BMW.
@ikleesookoverautos: Nascar style :)
Lekker kleurtje op de pony! Maar zie ik nou goed dat hij z’n motorkap moet afplakken als het regent?
@2wheeler: als het regent en de auto moet een langere tijd stil staan dan moet het inderdaad deels afgeplakt worden in verband met luchtfilter en dergelijk.
En ik hoor je denken, “is toch onhandig?” Maar deze auto is puur gebouwd voor de Nordschleife en andere trackdays, de rest van de tijd staat deze warm en droog in de garage.