Vriendin spot “dikke” Porsche in Lisabon
Hahah een vriendin van mij had het over een dikke Porsche. Is het “gewoon” een Panamera
Hahah een vriendin van mij had het over een dikke Porsche. Is het “gewoon” een Panamera
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Haha best wel ja
Je vriendin online afvallen, stijlvol! Vind het altijd wel lief als meisjes dat doen, al valt het vaak mee qua auto.
@subaru555: ah, ik lees verkeerd, “een vriendin”, niets gezegd!
@subaru555: Dan nog
@subaru555: ook wel bekend als een ex ;)
@subaru555: nu ik het zo lees, lijkt het alsof ik haar te kakken zet, maar dat bedoel ik helemaal niet. Ik vind het ook erg lief dat ze aan mij denkt
@jeppie: en wat rijdt jij zelf!?
@thomcarspotter: zeker een afgetrapte petjes Golf!
@thomcarspotter: een Dracat met een 8traps versnelling ;)
Een Panamera is toch ook best een ‘dikke’ auto? En dan heb ik het niet over de aanschafprijs, maar over de running costs. Een eerste generatie Cayenne haal je tenslotte al voor 5-10.000 euro, maar je moet behoorlijk diepe zakken hebben voor fatsoenlijk onderhoud, laat staan brandstof en verzekering.
Ik denk persoonlijk dat een Panamera V6 benzine en een Turbo mekaar niet veel ontlopen qua running costs hoor, op de brandstof na dan :)