• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

RG Nathalie

Nog voor zijn onthulling gespot! De nieuwe Super Sportcar van (Roland) Gumpert!! Supergaaf ding! Ziet er echt top uit in het echt! Volledig elektrisch, minder dan 2,5 seconden naar de 100 en een top van meer dan 300 km/h!

Spotter: wolfssjrd
Geüpload op: 21 oktober 2018
Plaats: 58
Kenteken: Onbekend
elektrisch Gumpert nathalie rg
FacebookTweetPinLinkedIn

Meer coole spots!

  • Aston Martin V12 Vantage
    Aston Martin V12 Vantage
  • Taycan
    Taycan
  • Porsche 924
  • Gumpert
    Gumpert
  • Oldskool, Alpina B3 3.0 Cabrio
    Oldskool, Alpina B3 3.0 Cabrio
  • Karma
    Karma
  • Porsche 993 Carrera Coupe
    Porsche 993 Carrera Coupe
  • Fisker Karma
    Fisker Karma

Lees Interacties

Reacties

  1. schuiftrompet zegt

    22 oktober 2018 om 07:45

    Die achterlichten kopen ze direct over van bugatti?

    Login om te reageren
    • dondeboer zegt

      24 oktober 2018 om 20:39

      @schuiftrompet: Omdat ze van links naar rechts doorlopen? Dat is nu hartstikke mode, zit op zo’n beetje alle porsches en audi’s. En deze gaan ook nog de hoek om.

      Login om te reageren
    • rvdw zegt

      24 oktober 2018 om 23:33

      @schuiftrompet: het zijn niet alleen de achterlichten. De hele achterkant incl spoiler is een mini Chiron

      Login om te reageren
  2. Alfarobert zegt

    22 oktober 2018 om 09:17

    Waterstof gaat het worden. Volledig electrisch geloof ik niet in. Hoeveel miljoen windmolens en zonnepanelen heb je wel niet nodig om alle auto’s van stroom te voorzien?

    Login om te reageren
    • raym zegt

      22 oktober 2018 om 13:19

      @Alfarobert: Ik geloof ook in waterstof. Energie net kan het nooit aan. En ik zie ook niet gebeuren dat elke parkeerplaats in nederland een laadpaal krijgt. Stel je woont in galleij flat gooit dan iedereen om half 6 als hij thuis komt zijn verlengsnoer naar beneden om zijn auto op te laden. Waterstof is de toekomst naar mijn mening

      Login om te reageren
      • dirkiii zegt

        24 oktober 2018 om 20:10

        @raym: de kabels springen uit de grond als morgen iedereen electriesch gaat rijden.

        Login om te reageren
        • rolov zegt

          24 oktober 2018 om 21:24

          @dirkiii: dat zeiden ze ook toen de flatscreen tv’s in de mode kwamen. En waar zijn we nu?

          Login om te reageren
          • michaelb zegt

            24 oktober 2018 om 22:38

            @rolov: ja want gebruiken ook een x aan kilowatt per uur.

            Login om te reageren
            • henrie zegt

              25 oktober 2018 om 09:57

              @michaelb: kilowatt per uur??? Ga jij je eens in een hoekje zitten schamen! En pak het natuurkundeboek er nog eens bij…

              Login om te reageren
      • joost1234 zegt

        25 oktober 2018 om 09:27

        @raym: Wat een onzin.. Al die voor-waterstof en tegen-electro mensen hebben geen idee waar ze over praten. Weet je eigenlijk wel waar waterstof vandaan getoverd wordt? Het heeft namelijk in gebruik helemaal niets te maken met water zoals wij dat kennen, het is ook een stof die van nature niet voorkomt. Er zijn momenteel 2 manieren om zuurstof van water te scheiden (want dan krijg je waterstof) en 1 daarvan is sws niet mogelijk net behulp van schone energiebrinnen, en de tweede is elektrolyse, en het wordt zegt het al, hier heb je (heel veel) elektriciteit voor nodig. Echter, waarom zou je ipv de elektriciteit gelijk in een auto te stoppen er eerst een zeer inefficiënte reactie mee doen om waterstof te krijgen? Bovendien is waterstof zeer moeilijk te transporteren en op te slaan (waterstof moet onder een nog veel hogere druk dan LPG staan, en LPG is al in heel veel overdekte (parkeer) gelegheden verboden. Bovendien ligt er totaal geen infrastructuur voor de verplaatsing van waterstof en het is simpelweg ondenkbaar om dat door het hele land te realiseren. Het elektriciteit net opschalen is met juiste investeringen prima te doen. Ook de technologische ontwikkeling ligt niet stil, wie weet is het over 10 jaar mogelijk elektriciteit net zo snel in je accu te ‘pompen’ als dat je tankt.

        Login om te reageren
    • ko4n zegt

      22 oktober 2018 om 13:50

      @Alfarobert: enig idee hoeveel energie het kost om waterstof te produceren? Veel kan ik je vertellen. Bovendien heb je altijd verliezen als je energie omzet van de ene naar de andere vorm en dus wil je zo min mogelijk omzettingen. Accu auto’s zijn gewoon efficienter.

      Login om te reageren
      • dirkv zegt

        24 oktober 2018 om 20:22

        @ko4n:
        Hoeveel rendement verlies zou er zijn in het elektriciteit netwerk?
        En wat zal het rendement verlies zijn bij het laden van een accu?
        Ik weet het niet precies maar ik hoop dat jij het wel weet.

        Login om te reageren
        • dondeboer zegt

          24 oktober 2018 om 20:45

          @dirkv: rendementverlies is hier niet het (grootste) probleem. Waterstof wordt meestal gemaakt door methaan te kraken, dat kost erg veel energie. In feite kan je dan met zo goed gelijk op CNG gaan rijden. En elektrolyse is niet efficiënt genoeg om aan de vraag te voldoen, zeker niet als we er massaal op gaan rijden.

          Login om te reageren
          • henk_he zegt

            25 oktober 2018 om 06:37

            @dondeboer: dat is wellicht nu een probleem, maar wie zegt dat ’t een probleem blijft? Wetenschappers en ingenieurs zitten niet stil en er is nog genoeg wat we niet weten.

            Login om te reageren
    • kobus1967 zegt

      24 oktober 2018 om 20:10

      @Alfarobert: en hoe ga je die waterstof dan maken?
      Bij dat proces verlies je ook nog rendement net als bij de omzetting in de auto van waterstof naar stroom, dus 2 x rendementsverlies.
      Dan nog het transport en het vloeibaar maken en vervolgens lang wachten bij de pomp omdat degene voor jou de druk zo verlaagd heeft dat jij heel langzaam kan tanken.
      Briljant plan, vooral voor Shell.

      Login om te reageren
      • henk_he zegt

        25 oktober 2018 om 06:39

        @kobus1967: tegenwoordig kan waterstof ook in poedervorm worden opgeslagen, een Nederlandse uitvinding van Gerard Lugtigheid.

        Login om te reageren
    • wahltiroler zegt

      24 oktober 2018 om 20:31

      @Alfarobert: helemaal gelijk.

      en met H2 hebben de Aziaten een giga voorsprong

      Login om te reageren
    • hspi zegt

      24 oktober 2018 om 20:34

      @Alfarobert: Waterstof maken kost ook energie. Daarbij gaat er bij het omzetten van waterstof ook energie verloren, en zal er altijd een accu achter geplaatst worden, omdat een waterstofcel niet geschikt is voor dynamische belasting. Het rendement van een auto die alleen een accu heeft die via het lichtnet opgeladen wordt is veel hoger dan dat van een auto op waterstof. Waterstof is op zich wel interessant maar er zitten nogal wat ogen en haken aan.

      Login om te reageren
      • hspi zegt

        24 oktober 2018 om 20:35

        @hspi: Excuus, zie nu pas dat kobus hierboven ongeveer hetzelfde gezegd heeft.

        Login om te reageren
        • dondeboer zegt

          24 oktober 2018 om 20:47

          @hspi: ik heb me daar ook schuldig aan gemaakt…

          Login om te reageren
      • maferick74 zegt

        24 oktober 2018 om 20:39

        @hspi: maar electrisch dan met superefficente dynamos die tijdens het rijden de accus opladen?

        Login om te reageren
        • enjoypunani zegt

          24 oktober 2018 om 20:53

          @maferick74: een perpetuum mobiel? Hmm, is (nog) niet mogelijk. De elektrische auto’s laden zichzelf al op wanneer je het energiepedaal niet meer indrukt.

          Login om te reageren
          • enjoypunani zegt

            24 oktober 2018 om 20:53

            @enjoypunani: gaaf bakkie, daklijn van een GT-R. Is het daar een afgeleide van?

            Login om te reageren
        • hspi zegt

          24 oktober 2018 om 21:46

          @maferick74: Dat zou misschien kunnen, maar voor zover ik weet zijn er nog geen dynamo’s die zowel weinig weerstand leveren en genoeg energie leveren om de auto rijdend te houden.

          Login om te reageren
        • mb10 zegt

          25 oktober 2018 om 06:49

          @maferick74: dan krijg je te maken met natuurwetten. Dat zou een oneindige energiebron dat kan niet.

          Login om te reageren
        • trust zegt

          25 oktober 2018 om 10:45

          @maferick74: je haalt nooit een efficientie boven de 100%. mocht je dat wel lukken, geef mij even een belletje ;)

          Login om te reageren
    • dracae zegt

      24 oktober 2018 om 21:06

      @Alfarobert: En hoe denk je dat waterstof gemaakt wordt?

      Login om te reageren
    • rikus zegt

      24 oktober 2018 om 21:20

      @Alfarobert: heel veel. En daarom is dat de toekomst. Of we dat nou willen of niet. Er is al teveel geïnvesteerd door multinationals en overheidsinstellingen om het nog tegen te houden. Ik geloof niet dat elektriciteit het beste alternatief is voor benzine/diesel, maar de mensheid word simpelweg die richting ingeduwd.

      Login om te reageren
    • simonferrari zegt

      24 oktober 2018 om 21:30

      @Alfarobert: Om een Nederlands wagenpark van waterstof auto’s te creëeren is vrijwel net zoveel energie nodig als een volledig elektrisch wagenpark.

      Ik voorzie een combinatie van waterstof en elektrisch.

      Login om te reageren
    • w0o0dy zegt

      25 oktober 2018 om 07:06

      @Alfarobert: hoe kom je aan waterstof? Juist, door het te maken met stroom… Blijven nadenken.

      Login om te reageren
    • healey zegt

      25 oktober 2018 om 08:22

      @Alfarobert: Het waterstof deel vervangt alleen de accu in een elektrische auto. Daarnaast is waterstof geen handig goedje. Het is explosief en de moleculen zijn zo klein dat het lastig is om op te slaan. Het is of je water in een vergiet opslaat. Daarnaast is waterstof een bijproduct, maar zal als er meer nodig is dit gemaakt worden op basis van (jawel)elektrolyse. Ik zet m’n geld maar op betere en sneller te laden accu’s. En zowel voor H2 als voor electrisch rijden is de infrastructuur zeer beperkt. Voor H2 vrijwel afwezig.

      Login om te reageren
    • trust zegt

      25 oktober 2018 om 10:49

      @Alfarobert: Om het heel simpel te maken en ongeacht alle comments boven/onder. Waterstof zal je moeten zien als een soort van vloeibare batterij.

      Je stopt electriciteit in water om waterstof te krijgen, vervolgens laat je het reageren met zuurstof om weer elektriciteit en water te krijgen.

      Login om te reageren
  3. porschepdk zegt

    22 oktober 2018 om 09:54

    Heel Nice!

    Login om te reageren
  4. jeppie zegt

    22 oktober 2018 om 10:47

    Apart bakkie

    Login om te reageren
  5. harmengerritsen zegt

    22 oktober 2018 om 11:12

    Lelijk, hoekig en een bugatti namaak kontje

    Login om te reageren
  6. ghost zegt

    22 oktober 2018 om 11:43

    Voorkant van de Urus, achterkant van de chiron.

    Login om te reageren
    • stgp zegt

      24 oktober 2018 om 20:45

      @ghost: voorkant van een Toyota Mirai

      Login om te reageren
    • vanfleppensteyn zegt

      25 oktober 2018 om 07:34

      @ghost: zijkant Nissan GTr

      Login om te reageren
  7. w115 zegt

    22 oktober 2018 om 11:45

    Gta auto

    Login om te reageren
  8. belg86 zegt

    22 oktober 2018 om 12:14

    Foto 2 en 6 doen me denken aan een gtr.

    Login om te reageren
    • kaybnr34 zegt

      22 oktober 2018 om 12:32

      @belg86: Foto 6 is een GT-T :P

      Login om te reageren
      • 2wheeler zegt

        22 oktober 2018 om 18:44

        @kaybnr34: haha, scherp hoor

        Login om te reageren
    • marijn90 zegt

      24 oktober 2018 om 20:54

      @belg86: foto 10 doet me juist denken aan een gtr – de neus

      Login om te reageren
    • tortuga zegt

      24 oktober 2018 om 21:04

      @belg86: volgens mij hebben ze die als basis genomen ?

      Login om te reageren
  9. flik2punt0 zegt

    22 oktober 2018 om 12:46

    Wat een onwijs gaaf model

    Login om te reageren
  10. thomcarspotter zegt

    22 oktober 2018 om 16:36

    Unieke spot, best jaloers!

    Login om te reageren
  11. 2wheeler zegt

    22 oktober 2018 om 18:45

    Unieke spot, maar ik vind hem echt heel erg lelijk.

    Login om te reageren
  12. bmwfreak038 zegt

    24 oktober 2018 om 20:20

    Foto 2 is wel mooi, natte Ali. Maar voor de 2 is het geen porum.

    Login om te reageren
  13. maferick74 zegt

    24 oktober 2018 om 20:41

    Een nieuwe gt-r lookalike?

    Login om te reageren
  14. dondeboer zegt

    24 oktober 2018 om 20:49

    Ik vind m gewoon lekker dik. Lekker vierkant, maar toch duidelijk een sportwagen. En in vergelijking met de Apollo echt een schoonheid.

    Login om te reageren
  15. airc zegt

    24 oktober 2018 om 20:51

    Wat een gedrocht…

    Login om te reageren
  16. kennone zegt

    24 oktober 2018 om 21:22

    Dow mij die Skyline GTT maar????

    Login om te reageren
  17. appelvis zegt

    25 oktober 2018 om 00:07

    Profiel van een R35 GT-R, Bugatti-achterkant en Camaro-achtige voorkant

    Login om te reageren
  18. maarten020 zegt

    25 oktober 2018 om 01:14

    Wat een misbaksel, Nissan GT-R meets Chiron meets Urus

    Login om te reageren
  19. ikleesookoverautos zegt

    25 oktober 2018 om 02:33

    Gave spot, wel een apart uiterlijk. Een tof ding.

    Login om te reageren
  20. axelhensen zegt

    25 oktober 2018 om 08:27

    Haha twee schaapjes achter t stuur

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North