Maserati Levante Diesel
Vandaag in een Levante testrit gemaakt omdat ik aanschaf overweeg. Lekkere auto. Helaas hadden ze ‘m al op winterbanden gezet
Vandaag in een Levante testrit gemaakt omdat ik aanschaf overweeg. Lekkere auto. Helaas hadden ze ‘m al op winterbanden gezet
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Wat vond je ervan?
Het zou nooit mijn keuze zijn, maar dat betekent niet dat het geen mooie auto is.
Lekker voor een Range Sport gaan, eventueel een Cayenne. Ik heb in die Levante diesel gereden (0-100 7,4) echt traag, lomp en te gedateerd. Maar, doe uiteraard waar je hart ligt!
Mooie auto ..idd jammer van die kleine maat velgen (winterset) dat maakt hem wat minder …maar met een grotere maat is hij helemaal af .
Toch wel 1 van de saaiste Maserati’s imo.
Mixed feelings, zoals eerder aangegeven zou het mijn keuze ook nooit zijn. Sommige zaken aan de auto vind ik schitterend, maar andere dingen zoals de middenconsole ( met name de climate control ) ogen ver-schrik-ke-lijk oudewets.. Ben benieuwd wat ‘t wordt!
Mooie auto! Over de muziek smaak valt de discussiëren….
Foto 3 ?.
Bij deze bekleding staat blauw nog veel mooier.
In elk geval niet voor een Range Rover gaan, wat een drama! Ik reed een V8 Supercharged en ze hebben hem vorige week teruggekocht. Nu ook bezig met een Levante, en vind hem een stuk comfortabeler, totdat je hem in de sport stand zet, dan is de wegligging beter dan van een Cayenne. Let wel, dit was de 2019 serie, heeft torque vectoring
Nette auto! Maar waarom overweeg je deze ipv de Alfa Stelvio?
@Jochempie:
Gewoon… Maserati :-)
Ben er overigens nog steeds niet uit. Komend weekend rijden in een Stelvio Qualdrifoglio.
@tweetyv6: Ja, dat dacht ik al ;)
Wat ik heb gezien van de Stelvio Q, is dat een veel beter rijdende auto dan de Maser, maar ben benieuwd wat je vindt!