Mijn ///M135i na wat aanpassingen
Een tijd terug heb ik wat foto's geüpload van mijn M135i kort na aanschaf. Inmiddels wel het een en ander aangepast, zie hierbij het resultaat :D.
Aanpassingen t.o.v. origineel:
– m-performance uitlaat
– m-performance diffuser zwart
– m-performance sideskirts
– m-performance achterlichten
– m-performance grille zwart
– Maxton Design frontsplitter
– 19" Zperformance velgen
– M4-style spiegelkappen zwart
Mocht je het leuk vinden kun je me volgen op instagram @quinton.m135i :D
Foto's genomen door @JulesCapdevillePhotography
Nette wagen!
Super dik!
Gaaf!
Mooi ding en mooie foto’s.
Geniet dr van.
Super dik
Heerlijk, een maatje heeft er ook een. Echt een feestje met RWD
Je hebt er zeker wat mooiers van gemaakt! Complimenten. En rotterdam, altijd goed ?
Een witte M135i is natuurlijk sowieso een smaakvolle keuze ;-) Jouw velgen vind ik erg gaaf.
Ja deze auto’s worden louter gereden door mensen met smaak hè ?. Thanks, Ben zelf ook erg tevreden over die velgen. Je ziet ze maar heel weinig met aangepaste velgen.
Staat ie te koop of is dit zijn tweeling? https://www.autoscout24.nl/aanbod/bmw-135-m135i-business-liefhebbersuitvoering-benzine-wit-f7e1588b-c8c8-4253-98a4-9131b93698f3
@wildewesten: nee staat niet te koop. Die is toch best anders uitgevoerd??
@quintf: lijkt behoorlijk op elkaar, muv de velgen. t zijn allebei auto’s door mensen gebouw die je kunt kopen in de winkel
maar veel plezier ermee natuurlijk
@wildewesten: haha, denk dat jij beter bij de advertenties van een bril kan kijken?
@wildewesten: blijft grappig om te zien dat als iemand zijn auto hier plaatst er gelijk gekeken op autoscout of marktplaats wordt wat deze kost haha
Zelf totaal geen fan van dit model, kan hem niet mooi vinden. Qua prestaties wel een goede en leuke auto. Erg gave velgen, vind alleen de uitlaatpijpjes wat te klein, verder mooie aanpassingen. Veel plezier ermee!
@ikleesookoverautos: datzelfde heb ik nou ook met dit model. Maar eerlijkheidshalve moet ik, na er zelf eens mee gereden te hebben, wel erkennen dat een 135i (zonder opsmuk of extra performance) uitstekend rijdt en stuurt.
@ikleesookoverautos: ik vind dit model ook niet echt mooi. Die daarvoor was veel fraaier. Ik vind de aanpassingen dan wel weer heel gaaf en ben zelf ook niet zo’n fan van wit. Een beetje bronskleurig oid (past mooi bij de uitlaten) dan zou je ‘m verder niet veel mooier meer krijgen. Desalniettemin. Strakke wagen, veel plezier ermee!
De aanpassingen maken de auto wel echt mooier om te zien
Nette auto! Staat alleen wat te hoog op z’n pootjes.
@VeniVidiVici: met de hoogte en vorm van de verkeersdrempels in de Parel aan de Maas is deze rijhoogte al behoorlijk gewaagd.
@venividivici: ja zou hem zelf ook graag iets omlaag doen, maar ik raak nu vaak de Splitter al bij drempels?
Gaaf, dit moet binnen 5 jaar ook bij mij op de oprit staan!
Facelift is mooier
tja een auto. door andere mensen gebouwd
@deeberton: jij hebt je auto zelf in elkaar geschroefd?
@koekwaus: ???
@koekwaus: nee. door anderen.
toen hebben ze ook mooie brochures gemaakt. maar sommige mensen willen een eigen brochure.
@deeberton: nee man heb hem zelf in mekaar gezet van Lego nou goed?
Dikke kar!! Alleen linker sierstuk moet een tikkeltje gesteld worden.. voor de rest dikke koets..
@ralliart: dat klopt. Dat is inmiddels al gebeurd?
Heel gaaf???? type aanduiding er af en hij is helemaal af!!
@kennone: nee m-badge moet erop blijven. anders is al het werk voor niets geweest. ik bedoel hè, wat is het nut als niemand het kan zien
@deeberton: er zijn praatgroepen voor om je frustraties te uiten…krijg je misschien feedback waar je beter van wordt.
@kennone: die zat er niet op toen k m kocht, heb deze er zelf opgezet. Vind het persoonlijk weel mooi
Wat kost zo’n grapje?
Foto 3 vind ik erg gaaf! Mooi hoe de M-kleuren terug komen in de lichten van de parkeergarage
Vriend van me heeft een x-drive versie. Leuk bommetje.
Ik vind de 1 serie nog altijd een BMW voor dames of mannekes tot 25 jaar oud.Deze 1 serie is wel de mooiste die ik ooit gezien heb en ik geloof meteen dat hij prima doet rijden en lekker snel is.Maar ik ben van mening dat een echte BMW minimaal een 3 serie moet zijn met een beetje fatsoenlijk blok er in.
@martijn77helmond: nou ben nog onder de 25 dus komt mooi uit ?.
@martijn77helmond: Ieder zijn mening.
Heb je ooit wel eens in een 1-serie gereden met een n54 of n55?
Of heb je deze mening gewoon ongefundeerd uit je duim gezogen?
@n54coupe: Ik heb er nooit mee gereden zou wel graag eens willen.Uit duim zuigen van mijn smaak over auto’s lijkt mij erg ver gaan.zelf heb ik al 6 jaar een 5 serie e60 uit 2005 6 cillider en ben ik zeer tevreden over en realiseer mij dat de jongere generatie daar misschien om moeten lachen en deze 1 serie misschien wel 4x zoveel kost als mijn oude 5 serie maar ieder zijn smaak natuurlijk.Mijn volgende word een 5 serie model F10 uit 2012 zoiets maar wel met 6 cillinders zolang dat nog kan in Nederland!Gr vanaf de vrachtwagen in Polen?
Ziet er goed uit. Nu nog een Bilstein B12 of B16 set er onder en een M-performance sper en hij is af.
Fijne motor maar damn wat is deze generatie 1 serie lelijk!!
De E87 1 serie is zoveel mooier.
320 pk en een 6 cilinder voor 63.000 aan nieuwe bmw. En nu ben je dit of al meer kwijt aan de Toyota gt86 met z’n viercilindertje en maar 200 pk.
Volgende stap is een sper monteren?
@bennyyy: na hem even wat extra vermogen te geven bij MOSSELMAN.
@bennyyy: andere auto kopen hoop ik ;)
Mooi hoor!
Ik vind hem er super strak uit zien.
Veel plezierige kilometers!
Erg mooi ding!
Dit vraagt om drift video’s!
Lekker karretje. Vind alleen de velgen 1 maatje te groot voor het mooie.
Zal een fantastisch wagentje zijn om in te sturen, maar niet om aan te gluren.