Blauwe Youngtimer Phantom
Bij een youngtimer denk je algauw aan een wagen die gebouwd is in het jaar 19XX. Dus niet aan een Rolls Phantom VII. Toch is deze Rolls 15 en kan je het dus een youngtimer noemen. Een blauwe Rolls-Royce Phantom VII, met 2018 platen is een youngtimer… Dit is hoe we afgelopen zaterdag rolden naar Masters of LXRY 2018 bij de RAI.





Imposant ding hey
Wel een heel erg zware youngtimer. Van wat ik op het internet gezien heb is het nog lastig om de oudere phantoms rijdende te houden. Veel dingen die stuk gaan zijn moeilijk te vervangen
Ook binnen geweest? Heb er zaterdag zowat de hele dag rond gelopen binnen.
@weslexus: nee, doorgaans ga ik nooit naar binnen. Misschien moet ik dat de volgende keer maar wel doen?
@toyotafortuner: Is wel een aanrader vind ik!
35% over dagwaarde. Ben benieuwd of we ze meer gaan zien.
@porsche928: niet iedereen rijd zakelijk. Gewoon de dagwaarden betalen en rijden.
@kvgorp: 122500 op autoscout.
@porsche928: Ik denk dat het wel mee zal vallen ze zijn onderhouds gevoelig en de onderdelen zijn vrij duur. Op autoscout staat er één te koop van 2003 €122.500 dan heb je een auto van 15 jaar oud ik heb het er niet voor over.
Mooie stijlvolle kleur dat donkerblauw
Als die 4 jaar oud is geloof ik het ook, mooie spec ook!
Wat vind ik dat toch een prachtige verschijning! Hij draagt het RR-embleem in al zijn statigheid en daarom bewonder ik hem als uitgesproken limousine-liefhebber ook zo zeer. Voor mij kan geen andere auto hieraan tippen. BMW! Ik ben je nog altijd dankbaar voor deze creatie!
15 jaar geleden waren de smaken nog wat subtieler en had RR vooral de oude rijken als klant en de filmsterren van deze wereld. Nu worden ze ook verkocht aan de (w)rappers van deze wereld als modeaccesoire. Mag natuurlijk maar het pure stijlvolle is er wel een beetje vanaf.
@gokartmozart: Je hebt helemaal gelijk, de mooiste Rolls is een Silver Cloud uit de jaren ’50 en ’60.