BMW M3 E92 (Introductie auto BMW Duitsland)
Wegens vraag naar meer foto’s, hierbij de foto’s
Specs
M3 E92 (05/2007)
0-100 4.8 sec
Topsnelheid -300 KM/H
TPM 8400 ( max power 420 pk 8300 TPM)
400NM 5.700 TPM
Nieuwaarde niet bekend (auto komt uit Duitsland)




Ontzettend mooi zo in het rood!
?@shane12:
Op deze foto’s komt hij nog beter over. Nogmaals echt een mooie wagen!
?@flik2punt0:
Mooie wagen zo! Alleen de velgen vind ik wat minder.
@fendercd60: ?
@fendercd60: vind die 18ers juist heel gaaf staan
Ja, zo is hij geleverd en origineel, dus word niet vervangen:)@dper4mance:
@jochemdekker: Mooi! Zijn wat mij betreft de mooiste velgen bij deze generatie m3.
Prachtige wagen!
?@francisco0342:
Heerlijk in dit kleurtje!
?@kapitein:
?
?@mr27:
?@jochemdekker:
@bierbuik: ??
@mk2jens: ?
@leovreenen: ??
@fouadski: ?
@hplh: ??
@bmwe81: ??
@abdoelklapstoel555: ??
@edftw: ?
@koekwaus: ??
@reggie-boy_rood: ??
@shenkie: ??
@baardmijt: ??
@mr27: dikke ? jongens
Prachtige wagen, echt een behaalbare droomauto!
Ja nu zijn e92s nog wel redelijk “betaalbaar” maar hij gaat zeker in prijs stijgen@Jochempie:
@jochemdekker: Da’s goed mogelijk, ik denk dat ze een paar jaar rond de 20 a 25 mille zullen blijven hangen, zeker vanwege de stijgende kosten voor verbrandingsmotoren. Maar liefhebbers zullen er voor blijven!
Klopt! Helemaal als je nog een knappe hebt met goede km stand die goed ingereden is, warm gereden, en bij de dealer onderhouden is.@Jochempie:
@jochemdekker: ik denk niet dat een e92 in waarde gaat stijgen. e46 doet dat nog nauwelijks.
Ik denk het wel, ik word ook altijd bij BMW dealers geadviseerd hem niet meer weg te doen ivm de waarde die gaat stijgen, ook is het de laatste ongeblazen m3 en hoogtstoerige straat BMW ooit@aquila2003:
@jochemdekker: ik heb m in de E93 vorm (zie foto). Zelfde 18″ voor mijn winterbanden (225, ziet er niet uit van achter, maar goed).
Ik zit nu met het probleem dat ik eigenlijk geen plek voor m heb omdat ik een 2e grote auto nodig heb. En zeker als ik m op kenteken laat staan, dan vraag ik m af of de jaarlijkste kosten opwegen tegen mogelijke waardestijging…
Ik rijd er s’winters niet mee, en heb hem “geschorst” ivm troep als pekel etc m3 e9x zakken al een tijdje niet meer hard in waarde en het begint redelijk te stabiliseren.@gregorius:
??
?@f40racer:
@jochemdekker: ?
Mooie velgen!
?@boomhauwer:
De duim brigade hahahahaha. Dikke bak veel plezier ??
?@abdoelklapstoel555:
Haha ik stop er maar mee, want dit is niet meer te lezen@jochemdekker:
@jochemdekker: zou tijd worden, het is geen Facebook he
Haha ik stop er maar mee, want dit is niet meer te lezen:@abdoelklapstoel555:
@jochemdekker: ??
?? mooi!
Handbak?
@Flamingo: ja man
Uiteraard@Flamingo:
@jochemdekker: ?top, zeer jaloers!
Mooi hoor ??
Gaaf!? al zie ik hem het liefst wel nog met de nodige zwarte details, zoals: https://goo.gl/images/hn62uQ
Klopt maakt hem zeker wat stoerder! Alleen ik zou het helemaal standaard houden ivm de geschiedenis er achter:)@roberto:
Mooie velgen! Weet je toevallig de naam ervan?
Pffff ik moet eerlijk zeggen dat ik het niet weet, ze zijn 18 inch origineel BMW. ik probeer het nog even na te kijken:) @888natan:
Volgensmij zijn het “gewoon” standaard 18 inch velgen voor de m3 e9x. Naam weet ik niet en is er denk ik ook niet voor. Misschien op marktplaats nog te vinden, of bij een BMW dealer of site met BMW onderdelen @888natan:
@888natan: het is de standaard M velg. Je had m in chroom/zilver en deze, in het iets donkerdergrijs.
Ze zijn goed te vinden op de betere online 2e hands velgen+banden boer in Duitsland.
Geweldig!! Leuke buurt ook met die Porsche panamera aan de overkant.
Klopt is van de buurman, heeft ook 911 gereden@herbert:
Mooi rood is ook lelijk
Echt een autoliefhebber! Als je bereid bent voor de rest zoveel op te geven. ?
?@wickedtheg:
Een rode BMW,
het rijmt, maar: nee.
Auto is geweldig! Kleur is top! Maar de meest simpele velgen die erop te krijgen waren is best jammer en suf! Styling 359 19″ maakt deze auto af!
Klopt velgen zijn niet helemaal super, maar hou hem liever ivm geschiedenis standaard;)@VeniVidiVici:
@jochemdekker: ik vind het juist de mooiste velgen, niet zo belachelijk groot, dit staat race achtiger vind ik. Dus groot gelijk dat je ‘m standaard houdt!
Ik denk ook dat deze 18 inch wat betere grip bieden dan 19 inch.@Flamingo:
@jochemdekker: Begrijpelijk, maar je kunt er gewoon een dikke set opleggen en de standaard set er gewoon bij houden natuurlijk voor als je h’m ooit weer verkoopt ☺
Zeker iets om misschien over na te denken, maar heb verder ook geen last van de standaard velgen, heb hiernamelijk pilot cup 2 banden onder, die liggen souper op de weg, en of die voor 19 inch er zijn weet ik niet@VeniVidiVici:
@venividivici: nee, dat zijn de 220m, dit zijn de wintervelgen
De competition package heeft de 359’s en vallen vaak in de smaak
?
Beste M3 ever!!! (want V8)
Ja, ook een ongeblazen motor is heerlijk, zowel bij de e46 (heb ik vernomen) als de e92 is het een feest boven de
laatste 6.500
toeren@bennyweisz:
Helemaal perfect!!! Niks meer aan doen.
Dank@raoufff:
Fraaie wagen! Leuke kleur en eindelijk een fatsoenlijk formaat velgen. Ja, ik ben ook niet van die enorme jetsers die iedereen tegenwoordig heeft.
Ik denk dat 19 inch mogelijk stoerder staat, maar ik weet niet of het bij deze past, en de wegligging word waarschijnlijk iets minder@Thijsj:
Perfect. Niks meer aan doen. Nou één ding dan, bij parkeren veilig in de garage zetten.
Haha ja, hij staat in de garage met een Civic type R ervoor met alarm in huis, dus ze moeten het wel heel goed zijn om hem mee te nemen?@mashell:
* Type R staat voor de garage@mashell:
@jochemdekker: Een BMW M3 en een Honda Civic Type R, erg mooie combinatie!
Dank@tge1:
Mooie bak. Ik lees in de comment dat je het origineel wilt houden ivm geschiedenis. Mag ik vragen wat voor geschiedenis?
Jazeker, auto is van BMW München geweest, en een van de allereerste BMW M3 E92 volgens de oude eigenaar (de gene die hem van BMW München heeft gekocht) is dit de introductie auto van BMW geweest, en mogelijk ook de pers auto, maar dit laatste wist hij niet zeker.@kimhung:
De ‘standaard’ velgen zijn verder gesmeed, licht en sterk, en zorgen voor de beste rijeigenschappen. En ik vind ze mooier ook dan de gechroomde karrewielen die er anders optioneel opzitten.
Ben ik het mee eens@Onehp:
Super fijne auto. Heb precies dezelfde in Carbon Schwartz
Klopt!@cmoojen:
Je bent gewoon een eindbaas!