Nederlander bevestigd met zware caravan op vakantie te zijn
Ik zal hierbij even bevestigen dat wij met een veel te zware caravan op vakantie waren (even de normen volgend van onze caravan collega’s). Onze Airstream weegt leeg ongeveer 2x het gewicht van de gemiddelde hobby, ofwel 3 Eriba’s…
Dit jaar Italië verkend, veel Lago’s.
En ik kan je vertellen, het is heerlijk om altijd een fris eigen bed te hebben, zeker als het nog groter is als thuis. En inderdaad wij hebben kids, daarom is dit ideaal, in een hotel ben je iedereen tot last met twee rondvliegende boeven van 2 en 4. Op de camping kunnen ze fijn met hun vriendjes van de vrijheid genieten!







Schitterende combinatie ??
Lekkere sleurhut trekker hoor! Mooie foto’s ook.
@bizzarrini: sluit ik me bij aan!
@hhitalia: Dankje jongens, de RRS is een super trekauto, sleurt met gemak in de alpen met 10% hellingen de Airstream van ~2800kg naar 110 km/h om even de vrachtwagens en andere sleurende caravantrekkers achter ons te laten!
@dutchneon: wij hebben er ook eentje. Echt top, flink koppel en rijdt heerlijk rustig. Top wagen!
@porschepdk: ja man heerlijke auto, ook lekker vlot. Mis alleen wel het comfort een beetje van mn oude range, die was met het gewicht en de andere veer configuratie toch echt nog een stuk comfortabeler. Deze is echter bakken sneller en natuurlijk sterker. Heb zelfs even met de airstream 145 aangetikt, en er zat nog meer in. beresterk!
Wauw!! Como meer op foto 3??
@srthellcat: Bijna.. Lago Iseo is dit, net wat kleiner en ligt dichtbij het Gardameer
@dutchneon: daar heb ik ook gestaan echt prachtig daar. Mooie platen van een mooie combinatie en ongetwijfeld mooie vakantie
Dikke combo
Hahaha dit is toch bijna niet meer de categorie caravan?
@mrrallycross: tja ik noem het toch maar zo…. hij is iets groter als de gemiddelde caravan. Maar inderdaad ik vind ‘normale’ caravans best lelijk en vind dit prachtig, verder heb ik hem van binnen volledig gerenoveerd en gemoderniseerd, en dan kun je nog leuk waarde toevoegen aan deze Airstream’s
@dutchneon: cool!
Ook een fijne combo met die XC90
@juulbe: Ja die kwamen we toevallig tegen, best uniek aangezien er maar ruim 150 Airstreams rondrijden in Europa ;)
@dutchneon: In Trouwens een nieuwe Airstream en moest nog teruggekeurd worden omdat de XC90 maar 2700kg mag trekken :O
Ik heb helemaal niks met caravans. Ga liever kamperen met mn 2persoons tentje en rondtrekken. Maar zo’n airstream? Dat lijkt me wel wat!
@peug206: Precies, dat was zeker leuk, minimaal zooi meenemen, maar met kids word dat ineens anders. Dan is het voor papa en mama ineens wel erg relaxed dat we de kleine boeven even binnen in de caravan een plasje kunnen laten doen (ook onderweg keer of 50). Verder twee bedden die we kunnen afsluiten zodat ze er niet uit kunnen klimmen en gaan keten….
Dit is wel erg gaaf zeg! En wat een combinatie. Ik kan me voorstellen dat dit gewoonweg genieten is. Tja, en Italië een veel betere vakantie spot kun je niet hebben. Veel plezier ervan :)
Gaaf zeg! Benieuwd ook naar de binnenkant van d le caravan!
@isleofman: Heb ik nog niet zoveel foto’s van, hou niet van opruimen :D
Kun je deze link openen?? als het goed is staat mn profiel public:
https://www.flickr.com/photos/55437010@N00/42847656604/
@dutchneon: aantal verschillende auto’s er voor.. allemaal van jou?
@bakbanaan: bijna allemaal, en ik hou wel van wisselen, behalve de oude RR die heb ik bijna 8 jaar gehad. De Wrangler is weer weg, die vond het trekken van de Airstream wat te leuk…..(kwispelen)
Hier heurt eigenlijk een Amerikaan voor.
Maar verder is t wel een gave combi! Btw: had je niet een oudere Range?
Ja had een oude Range, maar deze is een stuk zuiniger en voordeliger in de mrb. Mis m wel hoor!
Ja wil nog wel een amerikaan, maar zijn wel zwabberbakken met 180kg op de kogel hoor, de RRS is zo lekker stijf in de kont met die luchtvering, rijd als een trein!
Gave combi zo! Ik vroeg me af of de caravan geen eigen kenteken dient te hebben?
@Graafke: normaal wel, maar ik heb deze toevallig in Engeland gekocht en is daar gekeurd (EU) echter daar kennen ze geen kentekens voor aanhangwagens. Er is daarom een uitzondering in de wet voor Engelse trailers, die mogen dus een witte kentekenplaat voeren van het trekkende voertuig.
Mooie combinatie, leuk ook dat je ‘m zelf hebt opgeknapt. Grappig ook dat hier alle reacties positief zijn maar onder de autoblog post veelal negatief. Lijkt mij ook wel een ideale trekauto. Als kind heb ik ook altijd genoten van de caravanvakanties met Volvo 960 en de Knaus. Als yup moet je er niet aan denken. Maar nu zelf vader en zit ik er ook aan te denken. Heerlijk toch je eigen huisje opzetten aan een mooi meer en genoeg recreatie voor de kinderen. En dan hoeft het echt geen Nederlandse enclave te zijn, liever niet. Kinderen vermaken zich wel.
@volvo4life: Ja opknappen en vooral zelf indelen, dat was mijn wens. En met deze heb je genoeg ruimte, plus als je het netjes doet word de airstream meer waard, dat hoef je met een hobby niet te proberen…
Ik heb er ook nooit aan gedacht toen we samen waren, maar met kids moet je je aanpassen, en het beste nog, het tempo kiezen wat goed voor hen is. Dus geen gestress en gezeul met koffers, gewoon op het gemakje rijden in de richting waar je heen wilt en stoppen als de kids het zat zijn en genieten van de omgeving.
Verder hebben we geen tent om op te zetten, alleen een grote luifel die we in een minuut uit kunnen doen.
Gave combinatie zo! Leuke foto’s!
Dit met een G-klasse en m’n leven is compleet!
@ghost: G-klasse heeft officieel een te laag toegestaan kogelgewicht… de Airstream weegt ongeveer 175kg op de kogel
Zo’n RRS heb ik gereden in Mallorca. Nooit meer in die kleine stadjes haha. Blijft wel een top wagen! Lang met de RR vogue (vorig model) mogen rijden, die is inderdaad veel comfortabeler.
Ik heb regelmatig met een x5 4.0d 2.5T getrokken, dat ging ook gemakkelijk richting 150km/h. Altijd als eerste weg aan de payage haha. Geniet van je vakantie!
@unknown32: Nee waar het klein is, is de RR niet het handigst :D ik verlang wel een beetje terug naar de oude RR, enkel niet de mrb van bijn 900 per kwartaal :O
Leuke camping zeg zo aan dat water. Welke is dat?
@maotje: We hebben 6 campings aangedaan waarvan we er 4 aan het water hadden geboekt, foto 3 is aan het Iseo meer en in Camping Iseo. Foto 5 is op Camping La Quiete aan Lago Mergozzo, net aan het uiteinde van Lago Maggiore. Camping op foto 6,7 en 9 is Camping San Baggio in Manerba del Garda.
Allemaal erg verschillend qua Camping, voor kids was Camping la Quiete het mooist, konden ze zo zelf in het ondiepe water spelen!