BMW M3 Competition
Nadat deze M3 is behandeld door GNTL Bright (Instagram: @gntlbright), zag hij er weer uit als nieuw, en ik mocht er foto's van maken
Nadat deze M3 is behandeld door GNTL Bright (Instagram: @gntlbright), zag hij er weer uit als nieuw, en ik mocht er foto's van maken
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Heel mooi!
Foto 2 is erg lekker
@tristheking: alleen lijkt het wel alsof het linker voorportier uit de kleur is.
Dacht eerst dat foto 1 zwart wit was ?
Wat kan zilver mooi zijn. Pfffff ik vind hem echt perfect!
Ik vind de gewone M3 wielen mooier, maar verder dik!
@daniel1975: dit zijn de gewone M3 wielen maar dan de 20 inch versie M666 ?
@thomasthomas: deze zijn ook onderdeel van Competition Package maar ik kan niet goed zien of de rest er ook op zit. Heb een M3 CP gereden.
Wel jammer van dat veewagen logo op de garagedeur. Verder strakke bak.
@rickthestig: ja idd
@rickthestig: ook jammer van de LCI achterlichten. Imo moet je zo een wagen origineel laten. Oogt zo geforceerd dat oude angel eyes vooraan en die nieuwe lci achterlichten achterop
@vagtroep: Bij de facelift van de gewone 3 serie zijn bij de M3 enkel de achterlichten gefacelift. Pas een jaar later bij de facelift van de 4-serie / M4 is ook het front geüpdatet. Dit omdat M3 / M4 front hetzelfde is maar de achterkant niet.. Dus dit kan wel kloppen :-)
Zo’n M3 is toch zo ontzettend veel mooier dan een M4. Jammer dat de coupé tegenwoordig zo tegenvalt….
@poulusma: ik heb liever de M4. Veel mooier. Gelukkig dat smaken verschillen.
Geweldige auto en toffe foto’s ?
Lekker hoor!
Nu alleen nog een M3 touring. Deze zijn samen met de M2 en de M140ix de enige BMW’s die ik zou overwegen.
@cossiekiller: een m2 verbleekt gewoon naast een m3 of m4. Kwa uiterlijk kan een m2 er niet tegenop
Dit is waarschijnijk de meest opgeruimde garage van heel Nederland.
Op die afschuwelijk lelijke velgen na best een mooie BMW ja. En dat is tegenwoordig helaas eerder uitzondering dan regel. Man man man wat zijn die afgegleden kwa design.