Corvette C3 Targa
Na de Heartbeat Circuitdag vandaag even de Corvette C3 Targa van een maat van mij op de foto gezet. De zonsondergang bij de boulevard nodigde wel heel erg uit! Ondanks dat ik geen fan ben van Amerikaans, heeft deze Corvette toch echt wel mooie lijnen, zeker in deze kleurcombi met het interieur. De zonsondergang hielp natuurlijk ook wel een beetje :)
Gave platen zo! Model is altijd wel gaaf, maar heb altijd het idee dat het nogal uiterlijk vertoon is.
Mooie platen zeker foto 1! Vind de C3 ook wel 1 van de mooiste corvette’s, netjes hoor.
@emping:C2 is schitterend! De rest mwaa
Waarom geen klassieker-kenteken?
@rulefollower: Daar is hij helaas net 2 jaar te nieuw voor :(
Mooie foto’s ! Jammer van die rode strepen.
@eklasse: Thnx! Ik heb de foto’s met mijn telefoon genomen en alleen qua contrast licht aangepast op de weg terug ? Met een fatsoenlijke camera had ik strepen denk ik wel kunnen voorkomen.
Erg gaaf
Zit vast een foto van de maand tussen. Schitterend!
De pre-facelift C3 met de chromen bumpers en het liefst als convertible is wonderschoon…
Eindelijk weer eens een fotoshoot waar ik écht blij van word! T onderwerp, gewoon een normale locatie, geen overdreven edits en een mooie zonsondergang.
Wat een gaaf bezit!
@toyotafortuner:
+1
Prachtige wagen, mooi geluid. Top! En erg mooie foto’s. Goed gedaan.
Heb er zelf naar gekeken om er een aan te schaffen maar het zit, net als veel oldtimers, voor geen meter. Als ik daar een rondje mee rond de kerk zou moeten rijden kan je me met een hijskraan eruit takelen. Hernia.