Lamborghini Jalpa
Deze Jalpa, een van de 410 geproduceerde exemplaren, is uit 1986, en kwam in 1999 naar Nederland. In de loop van de tijd is wel ergens de achtervleugel in het struikgewas blijven hangen. En zo te zien is er meer veranderd aan de auto, vooral aan de voorkant. Helemaal origineel lijkt hij dus niet meer.








Gaaf
Nice
Was in die tijd de minst mooie Lambo,Ze hadden natuurlijk ook de Countach
Prachtig dit, zeldzaam en ondergewaardeerde machine. Super hoor
@him: lijkt erg veel op de BMW M1
@him: ja, en de Ferrari Dino 308
@drdre1: oh ja, en een Panthera
@flatsixx: -H
@flatsixx: Oh ja een Simca Matra Bagheera of een Datsun 240Z
Regelmatig rondom Schaijk zien rijden. Prachtauto!
Eigenlijk een ‘doorontwikkeling’ van de Urraco en de Silhouette
De achtervleugel was net zoals bij de Countach een optie. De voorkant lijkt mij origineel.
Erg fraai model, ondanks dat de Jalpa een goedkoper model dan de Countach was, had hij wel een targadak…
Ga met je poten van het gras af!
Bijzonder!
Bijzonder indeed. Niet weggerot omdat alle panelen water opvangen als een slappe tent maar ook dat ie nog niet in de poeier zit. Deze remmen waren zo slecht dat zelfs een mitsubishi evo of ford fiesta mk1 met originele remmen nog eerder stopt. En als je de bougies moest vervangen kun je meteen ook distributie doen want motor moest ervoor uitgebouwd worden.. tja. Italianen voor design, niet voor techniek. Lexus engineer moet je de electronica laten doen, Volvo engineer de veiligheidssnufjes, yamaha de motor, italianen de body, duitsers de marketing, en de fransosen de stoelen.
@schuimbekje3: de Fransozen de stoelen, really? Niet voor mijn rug geschikt die krengen. Niks boven een Volvo- of BMW sportstoel voor mij ?
@schuimbekje3: Zo’n auto lijkt me wel wat! Alleen begrijp ik het vergelijk over de remmen niet helemaal. Remt een Evo met dikke Brembo klauwen dan zo slecht? Zal vast beter zijn dan de trommeltjes van een fiesta MK1.
@geenidee: de eerste EVO had na 1/2 rondje nordschleife geen remmen meer (net als de eerste Leone XT Turbo voor de Subaru fans).
Ja ik was haar naam vergeten,maar ik herkende der van’t autokwartet!(1972)
Ik herkende de auto dankzij daddy Doug.
“THISSSS is a 1986 Lamborghini Jalpa.”