• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Vakantie met de RAM

Afgelopen zomer 2 weekjes op pad geweest in de USA. In Dallas een 2019 RAM 5.7 HEMI Lonestar opgehaald en een rondje door Texas, Oklahoma, Kansas, Colorado, Wyoming, Utah, Nevada, Arizona en New Mexico gedaan. Teller stopte 4188.5 miles verder…
Voor mij niets beter dan genieten van eindeloze wegen, met eindeloze wandelingen en slapen achterin de pickup!

Spotter: r525
Geüpload op: 3 oktober 2019
Plaats: 231
Kenteken: Onbekend
Dodge pickup RAM roadtrip tenten V8 vakantie
FacebookTweetPinLinkedIn

Meer coole spots!

  • Nieuwe DBS Volante
    Nieuwe DBS Volante
  • RAM
    RAM
  • chique X6M
    chique X6M
  • Dodge RAM
    Dodge RAM
  • Dodge ram pickup
    Dodge ram pickup
  • dodge ram
    dodge ram
  • Audi A6 met veel camber
    Audi A6 met veel camber
  • PORSCHE Boxster GTS
    PORSCHE Boxster GTS

Lees Interacties

Reacties

  1. emping zegt

    3 oktober 2019 om 13:20

    Mooie trip moet dat zijn geweest!

    Login om te reageren
  2. launchcontrol zegt

    3 oktober 2019 om 14:09

    Klinkt heel goed! Had je zelf een tentje gekocht die paste of zat ie bij de auto?

    Login om te reageren
    • rembal zegt

      3 oktober 2019 om 14:32

      @launchcontrol: exact mijn vraag haha, of op de achterbank als je alleen bent?

      Login om te reageren
    • r525 zegt

      3 oktober 2019 om 14:59

      @launchcontrol: tentje van de Decathlon haha. Niet eens bewust naar de afmetingen gekeken, maar hoopte er stiemen natuurlijk wel op dat het zou passen ;)

      Login om te reageren
  3. beardman zegt

    3 oktober 2019 om 15:01

    Held! Vermoed dat er meerderen hier thuis een rare blik krijgen bij het voorstellen om te slapen in/op de laadklep.

    Login om te reageren
  4. fanboy zegt

    3 oktober 2019 om 15:04

    Mooie trip!

    Wel ook typisch Amerikaans om in zo’n enorme bak in je eentje te rijden en de 4×4 nooit te gebruiken :D

    Login om te reageren
    • r525 zegt

      3 oktober 2019 om 16:15

      @fanboy: Haha nou om sommige wandelingen te bereiken is het goed te gebruiken. Niet echt offroaden, maar onverhard komt je genoeg tegen.

      Login om te reageren
      • drdre1 zegt

        3 oktober 2019 om 19:24

        @r525: is er een website of blog met info over dit soort trips? Lijkt me erg mooi nl!

        Login om te reageren
      • drdre1 zegt

        3 oktober 2019 om 19:25

        @r525: zie nu je reactie hieronder al… Thanks ??

        Login om te reageren
  5. ontploffer zegt

    3 oktober 2019 om 15:46

    Wow heel gaaf!

    Login om te reageren
  6. Jantje_555 zegt

    3 oktober 2019 om 15:54

    een 2019 Classic om precies te zijn. Maar wat heerlijk, ook bij ontwaken, in je tent, via de remote start direct een V8 horen is een droom!

    Login om te reageren
    • r525 zegt

      3 oktober 2019 om 16:12

      @Jantje_555: de “Classic” is toch het oude model? dit is juist de nieuwste.
      Maar elke ochtend de V8 ontwaken was zeker een pretje!

      Login om te reageren
      • Jantje_555 zegt

        4 oktober 2019 om 16:47

        @r525: de nieuwste heeft die smallere lichten. je moet maar eens kijken op de website want ik zal hier geen schermafdruk kunnen laten zien

        https://www.ramtruck.ca/en en als je vehicles openklikt zie je All-New 2019 1500 en 2019 RAM 1500 classic

        Login om te reageren
  7. sntial zegt

    3 oktober 2019 om 16:39

    Kudos voor niet weer dezelfde basic trip in New York, Miami of LA-Vegas.

    Login om te reageren
  8. 2wheeler zegt

    3 oktober 2019 om 16:43

    Haha, dit is toch vet zeg!

    Login om te reageren
  9. r525 zegt

    3 oktober 2019 om 16:58

    Voor de mensen die het leuk/interessant vinden:
    Dag 1, landen op Dallas, Texas, op naar Lawton Oklahoma voor nacht 1. Op dag 2 via Wichita Mountains en Gloss Mountains naar Ellis Kansas gereden voor nacht 2. Dag 3 rijden naar Rocky Mountains, daar nacht 3 en 4. Dag 5 naar Flaming Gorge in Wyoming voor nacht 6. Dag 7 rijden naar Elko in Nevada voor nacht 7. Dag 8 in the Ruby Mountains, dan rijden naar Great Basin National Park voor Nacht 8. Dag 9 via Cathedral Gorge naar Snow Canyon in Utah voor nacht 9. Dag 10 naar Grand Canyon North Rim voor nacht 10 en 11. Dag 12 via Marble Canyon naar Flagstaff voor nacht 12. Dag 13 naar Palo Duro Canyon in Texas voor nacht 13. Dag 14 naar Hords Creek Lake in Texas voor nacht 14. Dag 15 naar Austin voor nacht 15 en 16, en dan dag 17 terugvliegen vanaf Dallas. Landen op maandag ochtend om 7.30, en om 10.00u weer op kantoor…

    Login om te reageren
    • civic1990 zegt

      3 oktober 2019 om 18:27

      @r525: Thanks voor het delen! Dit is inderdaad precies wat ik leuk en interessant vind.

      Wauw, heel indrukwekkend, die route en de afstand. Dat is echt heel erg ver. Maar ECHT ver. Ik woon in Los Angeles, en heb vele roadtrips gedaan zowel voor ik hier ging wonen als tijdens. Maar jij hebt mijn idee van wat mogelijk is wel verder gepushed.

      Ik heb vorig jaar in de winter naar Portland gereden, met een paar stops. 2682 miles in 8 dagen. Nu ik dat zo zeg komt het gemiddelde wel aardig bij dat van jou in de buurt. Maar ik vond het erg pittig moet ik zeggen!

      Met name dat stuk van Flagstaff naar Palo Duro Canyon: 10 uur rijden! Ik hou vaak voor mezelf aan maximaal 8-9 uur per dag.

      Ik denk echter dat het helpt dat jij in een nieuwe RAM met HEMI V8 reed, en ik in mijn 10 jaar oude Charger met 3.5L V6 (met toen 1,5 ton miles op de klok). Toch een ander niveau van comfort. En jij was alleen? Dan kun je wel lekker je eigen gang gaan en alles op je eigen tempo doen. Ik was met vrouw en hond, daar moet je toch rekening mee houden.

      Login om te reageren
      • r525 zegt

        3 oktober 2019 om 18:51

        @civic1990: Thanks! Gaaf man, daar te wonen, jij had laatst toch ook die foto’s bij Lone Pine?
        Ja voor zo’n vakantie moet rijden je inderdaad wel liggen (gemiddelde van 400KM per dag), en de RAM is zeker ‘part of die experience’ :) Wat een verschrikkelijk fijne wagen! waarmee ik overigens over alle kilometers bijna 1 op 10 heb gehaald. Dat terwijl toch zeker 65% gewoon op 75mph cruise control gaat.
        Was (voor het eerst) alleen weg, en dat scheelt inderdaad wel echt voor je reisschema. Ik houd sowieso van een actieve vakantie, en vind het dus heerlijk om 4 a 5 uur te rijden, en dan nog 4 a 5 uur te hiken (of andersom). Flagstaff – Palo Duro & Palo Duro – Hords Creek waren inderdaad wel echt lang, maar zo kon ik wel echt alles zien wat ik graag wilde.
        Als je de omgeving van Lone Pine gaaf vond, kan ik je Great Basin National Park & Ruby Mountains Wilderniss echt aanraden, Nevada is wat dat betreft gewoon perfect om in no-time van desert floor naar de bergtoppen te gaan. En vanuit LA moet dat echt een hele gave rit zijn.

        Login om te reageren
        • civic1990 zegt

          3 oktober 2019 om 19:33

          @r525: Ja klopt, paar weken geleden ben ik in het weekend naar onder andere Lone Pine en Mammoth Lakes geweest.

          Ik houd inderdaad ook wel van een actieve vakantie en maak er graag het beste van. Een strak reisschema plannen hoort daar voor mij ook altijd bij. 4-5u per dag rijden en nog 4u hiken klinkt goed, dan maak je goed gebruik van je tijd! Maar met vrouw en hond moet ik het iets rustiger aan doen! :-)

          Deze winter ga ik een loop maken door Colorado en Utah, met net andere bestemmingen dan die jij hebt aangedaan. Ik zal er ter zijner tijd hier foto’s van plaatsen!

          Ik ga je tip zeker overwegen! Great Basin en Ruby Mountains zijn plekken waar ik nog niet ben geweest maar zeker binnen rij-afstand liggen. Thanks!

          Login om te reageren
  10. amghans zegt

    3 oktober 2019 om 20:34

    De nodige jaren geleden diezelfde afstand gedaan, maar dan in 3 weken ipv 2 (Route 66 met flink wat sidesteps). Dat vond ik zo af en toe al een behoorlijke opgave qua dagkilometrage. En dan hoefde ik niet eens de hele afstand achter het stuur, wij deden het getweeën.
    Prachtig land, heel veel te zien en veel variatie aan landschappen. Wel afwisselend in (goedkope) motels en (luxe) hotels overnacht, zo’n tentje in een laadbak is mij te primitief, hou wel van een beetje comfort. Hoop de rit over een paar jaar nog eens te kunnen doen.

    Login om te reageren
  11. RobUSA zegt

    3 oktober 2019 om 20:46

    Wat was de temp dan die nachten ? Moet toch aardig warm zijn toch ?

    Login om te reageren
    • r525 zegt

      3 oktober 2019 om 21:15

      @RobUSA: heel erg wisselend, van rond de 5 graden in de Rockies en Geest Basin tot 27 graden in Snow Canyon.

      Login om te reageren
  12. dirkv zegt

    3 oktober 2019 om 21:16

    Erg tof!

    Login om te reageren
  13. benniebenz zegt

    3 oktober 2019 om 21:17

    Wauw. Wat een prachtige platen! Geweldige trip met dito wagen. Thanks voor het delen.

    Login om te reageren
  14. toyotafortuner zegt

    3 oktober 2019 om 21:19

    Prachtige verhaal en ervaring! Dank voor t delen!

    Login om te reageren
  15. memyselfandi zegt

    4 oktober 2019 om 04:52

    Ik had in Houston afgelopen juni dezelfde gehuurd! Vond het opvallend comfortabel als reiswagen. Ik had een gloednieuwe met nog geen 1000 mijl op de teller. Leuk om te hebben als ik in Texas zou wonen.

    Login om te reageren
  16. supercar777 zegt

    4 oktober 2019 om 09:35

    Hele coole auto! Wat kost zoiets totaal om te huren en te rijden voor 2 weken?

    Login om te reageren
    • r525 zegt

      4 oktober 2019 om 09:54

      @supercar777: Heb 466 euro betaald. Autohuur is in de US sowieso niet duur, maar voor goedkope pickups moet je wel echt in Texas zijn. Kleinste formaat auto was vanuit Dallas 390,-.

      Login om te reageren
  17. raaste zegt

    4 oktober 2019 om 19:43

    Geweldig. Vele willen het, maar weinigen doen het.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North