Pagani Huayra Roadster
Monaco, een land dat op een of andere manier blijft verrassen.
Monaco, een land dat op een of andere manier blijft verrassen.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Wat zijn het toch geweldige wagens, die Pagani’s!
Bizarre verschijning! Nette plaatjes!
Dit soort auto’s rijden max 30km in een stad om te showen en worden daarna weer opgeborgen. Zonde. Voor mijn gevoel zijn ze ook bijna nooit in handen van autoliefhebbers, maar van mensen die graag willen laten zien dat ze geld en ‘smaak’ hebben.
<>
Maar stiekem meen ik het wel 🙊
In een stadje van 2km, wat moet je er anders mee? 100km p uur rijden? Een roadtrip? De caravan er achter? Boodschappen doen bij de appie? En normale mensen kunnen hem toch niet betalen. Andere wereld, andere auto’s
Je zou er ook gewoon wat mee kunnen rondrijden. Maar vrijwel alle die wagens worden gekocht enkel en alleen om te showen door mensen die pretenderen liefhebbers te zijn. Ik snap year dat het een andere wereld is, maar die auto’s kopen maakt je nog geen liefhebber.
Toch ben ik blij dat deze persoon de pagani heeft gekocht. Die inkomsten daardoor zorgen er wel voor dat er geld in het laatje komt, en als de auto tevoorschijn komt is het rijdende reclame. Dus het is wel goed voor het merk pagani.
Wel schitterend dat ze bij Pagani niet verdoezelen dat er een AMG blok in ligt! Toont respect naar elkaars product!
Zal waarschijnlijk de yacht genomen hebben.
Is dit niet die van Hamilton ?.. onze milieu bewuste F1 rijder….. 🙃
Nope, Hamilton had een Zonda, en die is inmiddels ook verkocht