Volvo S90 3.0 6 cilinder 1998
Vandaag in de eerste sneeuw van 2025, een lekker rondje gereden met onze heerlijke 6 cilinder Volvo S90. En ook maar even wat mooie plaatjes geschoten ๐๐ผ
Vandaag in de eerste sneeuw van 2025, een lekker rondje gereden met onze heerlijke 6 cilinder Volvo S90. En ook maar even wat mooie plaatjes geschoten ๐๐ผ
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Mooie kar ๐
Uit nieuwsgierigheid : hoort er in de uitsparing links onder in de achterbumper ook een uitlaatmond of zit daar een sleepoog ?
Hoort officieel geen 2e uitlaatmond, maar sommigen hebben dat wel als upgrade gedaan later.
Daar kan een eindstuk zitten. Veel V70s uit die tijd hebben het ook. Met soms een afdekkap erop.
Wat een mooie wagen, beste Volvo ooit. Heb zelf 760gle gehad uit 87.
Thanks!
Heeft veel weg van een 960 ipv S90
Zijn ook haast hetzelfde qua uiterlijk. Maar de 960 had voor zover ik weet nog grotere lamp units. En de knipperlichten en stadslichten in 1 unit, gelijk aan de 940. De S/V90 had deze dunnere lichten.
Toen ze uitkwamen vond ik het rijdende bejaardentehuizen. Zelden wordt een auto met leeftijd aantrekkelijker. Dit is een van de uitzonderingen. FR FR :-)
Klopt! De laatste generatie 960, werd omgedoopt tot S90.
Hebbeding die auto van jou.
Haha thanks ๐๐ผ
Nog altijd schitterende wagens die S/V90โs
Bij dit model horen actie foto’s waarbij de auto mooi overdwars door de bocht gaat. Ondanks zijn luxe gedegen uiterlijk kan dit prima met deze wagens.
๐
Statige Volvo! Car for life.
Love it!
Mooie wagen! Die late modellen stonden fraai op hun wielen. De wielen werden later verder naar buiten geplaatst waardoor de wielkasten mooier gevuld waren. Plaatje!
Thanks! ๐๐ผ
Gave wagen, blijf een zwak hebben voor de Volvo’s uit deze generatie. Heb zelf 2 240’s en een 850R gereden. De 960/V90 heeft altijd hoog op het lijstje gestaan. Zou zo’n oude T-6 daar nog wel eens in willen lepelen. Als ik mij niet vergis is dat doorontwikkeling van jouw 3.0 zal dus zonder al te veel moeite mieten passen.
Poah! Elegante baksteen! Even op de welbekende sites duiken, mโn vrouw heeft een auto nodig. Vind ik.
Thanks! Misschien dat deze binnenkort te koop komt.
Dat is snel! De auto staat nog geen maand op je naam… Vandaar zo snel weer aan verkoop denken?
Toch misschien een iets lichtere auto vanwege de maandelijkse kosten, maar wel Volvo!
Wat doe je in brandstof gemiddeld? Want zoโn S90 zie ik wel zitten als tweede auto naast mโn S80!
Hey! Zeker een mooie aanvulling op de s80 ๐ wij rijden tussen de 1:9 en de 1:10 gecombineerd verbruik.