VW Golf 5 2.0 fsi
Naar aanleiding van het aankoopadvies is dit het resultaat. Een vw golf 5 2.0fsi uit 2005 als vervanger voor de tokkie (Sl)Opel Corsa B. Onze (nog steeds vrijgezelle) vriend hoopt dat deze beter in de smaak valt bij de vrouwelijke medemens.
Autoblog-advies: dagelijks vervoer voor vrijgezel (€4.500)
romeoalfa zegt
Nette wagen! Veel plezier ermee.
denniss00 zegt
Fijne bak! De velgen doen m ook goed!
560pkferrari zegt
@denniss00: inderdaad, maakt hem net wat sportiever. Is trouwens niet van mij, maar van een vriend van me.
Jammer dat je de volgorde van de foto’s niet kunt aanpassen in de app, had graag die laatste als eerste foto gehad : )
toyotafortuner zegt
@560pkferrari:
> Jammer dat je de volgorde van de foto’s niet kunt aanpassen in de app, had graag die laatste als eerste foto gehad : )
Ik ben blijkbaar niet de enige met dat probleem ^^ Eerder heb ik hierover een mailtje naar ABHQ gestuurd. Het antwoord luidt dat ze t proberen mee te nemen naar de volgende update van de app.
gtdave zegt
Eerst een ios update voor het scrollen graag.
jurdespotter zegt
@gtdave: voor android ook. vooral bij spots met veel text
pinut187 zegt
Mooie velgen!
964yellowbird zegt
Beter in de smaak valt bij de vrouwtjes, en dan koopt hij een grijze golf? ?
bartteeuwen zegt
Wat is er met de corsa gebeurd als ik vragen mag??
560pkferrari zegt
@bartteeuwen: die is ingeruild. Waarschijnlijk wordt het een enkeltje sloop?