Ferrari 308 GTB replica
Vind em eigenlijk nog goed gelukt. Is wel niet van ons maar van goede kenissen. Is op basis van een Pontiac.
Vind em eigenlijk nog goed gelukt. Is wel niet van ons maar van goede kenissen. Is op basis van een Pontiac.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Dacht ook al.Zonnedak in een Ferrari. Dan hadden ze de GTS in het gamma.
Je ziet het tussen de B- en C-stijl, maar het kostte me wat moeite. Erg fraai exemplaar! Wat is de basis? Toyota Celica of MR2 ofzo?
@granlusso: hij verwijst naar een pontiac, dus vermoedelijk een pontiac fiero.
@rensjb15: Oh dat heb ik niet gelezen, sorry. Dat zal dan inderdaad een Fiero zijn, vaak de basis voor vele replica’s.
Dit is een 308 op basis van een Pontiac Mera.
Zie artikel van vandaag:
– https://www.autoblog.nl/nieuws/het-verhaal-van-de-pontiac-mera-124649#post-124649
Ik wist niet van het bestaan ervan, maar ik zie hem echter dagelijks. Ik was altijd van mening dat het een kitcar betrof waarvan de eigenaar de Ferrari logo’s er niet op wilde hebben (er zijn meer kitcar bouwers/fanaten die zich distantiëren van de echte Ferrari’s om geen negatieve reacties te krijgen).
Er staat er dus eentje in Hengelo, een zwarte, in de buurt van ’t Wilbert. Je moet wel weten wáár ie staat, want als je dat niet weet, zie je ‘m ook niet staan.