Eerste shoot
Heb deze auto een paar maanden geleden gekocht, na mijn vwo examen. Nu pas tijd gehad om een goeie shoot te laten doen?
Heb deze auto een paar maanden geleden gekocht, na mijn vwo examen. Nu pas tijd gehad om een goeie shoot te laten doen?
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Leuke auto. Wat is de reden voor het aanschaffen van een A1 en bijvoorbeeld niet een Polo of fiësta?
@joppe: snap je comment, maar had hiervoor half jaar een polo, dit is mn tweede auto?
@joppe: Status natuurlijk. Want Audi logo’s.
Foto 5 is nice.
@fendercd60: dankje, die is idd wel goed gelukt!
Nette foto’s.
@maotje: thanks?
Wat een plaatjes?
@autorijk: haha foto van de maand kwaliteit heb je geschoten?
Goeie fotos, leuke auto geniet ervan
@rutger97: Dankje! Gaat zeker lukken
Leuke plaatjes, mooie wagen! Die stickers voor het achterwiel; gewoon voor de lol of is het iets van een special edition?
@thomcarspotter: Thanks? nee is gewoon voor de lol, mn autos worden in de familie altijd dinky genoemt, dus vandaar dink en 02 omdat het mn tweede auto is? maar vond het zelf wel leuk staan?
@devlin1999: leuk gedaan!
Mooie plaatjes! Lekkere auto! Ik zou d’r 1” grotere velgen onder gooien en net wat breder doen, staat meteen zoveel sportiever
@mats106rallye: ja zijn mijn plannen ook voor volgende zomer:)
@devlin1999: juist niet doen
@wildbeest: haha oke, waarom niet?
@devlin1999:
Want slechts 86 pk…..
@bennyweisz: 130 momenteel, maar begrijp je punt:)
Foto 6 en 9
@bmwfreak038: Dankje:)
@devlin1999: jij hebt de foto’s toch niet gemaakt?
Leuke tip wellicht (moeders heeft zelf ook een A1) vervang je mistlampen onder door mistlampen die witlicht geven. Voor 35 euro, staat zeer leuk. Vooral als je de auto van het slot doet, dan branden deze lampen standaard bij het instappen.
@47cars: ja klopt! Vind het zelf idd heel lelijk als ik hem open doe? zal eens zoeken op google:)
@devlin1999: mocht je er niet uit komen dan stuur ik je welke lamp het moet zijn (factuur kan ik nog wel vinden)
Gave bak en toffe foto’s!
@allesmetturbo: thanks☺️
Mooie platen van je dink02
@flik2punt0: de fotograaf wilde er persee een foto van maken?? maar bedankt☺️
Toffe bak!! Echter zou mijn keuze naar een 3drs zijn gegaan omdat ik die 2 deuren extra niet mooi vind bij dit model (ieder zijn smaak) los daar van een super nette bak en zo te zien nog lekker uitgevoerd ook!! Ik deed het na mijn studie een stuk slechter met een Ford Sierra ?
@kennone: ik had het nou juist net anders om:) en zitten regelmatig twee kleine broertjes achterin en vind het altijd zo vervelend om dan helemaal uit te moeten stappen…
@devlin1999: eens, een 3drs is verschrikkelijk als er telkens iemand achter in mee moet, maar toch zou ik een 3drs kiezen en me eigen helemaal kapot ergen als er weer iemand achter in moet haha. Maar nog een keer, je hebt wel echt een gave bak!!
@kennone: haha alles voor de looks als auto liefhebber he! Ik herken me er heel erg in? maar nogmaals heeel erg bedankt!!
@kennone: 3drs versies zijn in NL helaas niks waard in restwaarde. Iedereen wil een Sportback want prakticher.
@ghost: niet helemaal waar, prijzen staam online gewoon gelijk als je een 2e handse zoekt met zelfde bouwjaar en kilometerstand
In mijn eindexamenjaar vwo reed ik een Golf II uit 1984 van 2000,- gulden. Tijden veranderen ?
@henk_he: Niet echt. Rijk geboren verwende mannetjes zijn van alle tijden…
@svenska_aeroplan_ab: Echt hè? In mijn eindexamenjaar had ik een ouwe fiets…
@jules713: stakker
@jules713: dat was een grapje trouwens hé..
@jules713: waarschijnlijk het bier belangrijker gevonden dan een bijbaantje.
Ieder zn keuzes
@melkkoe: haha ik had ze beide. Zonder bijbaan geen bier?
@svenska_aeroplan_ab: Heeeeeel hard sparen:)
@devlin1999: Er zijn maar heel, heel weinig mensen die überhaupt het aanschafbedrag van zo’n auto netto verdiend hebben bij het behalen van het vwo. Ik hoop dat je beseft dat je je in een uitzonderlijk bevoorrechte situatie bevind want het is zeker niet voor iedereen haalbaar. Zelfs niet met de beste inzet. Veel plezier ermee.
@lekbak: Daar ben ik zeker bewust van, vandaar dat ik er ook zo zuinig mee ben?
@lekbak: “bevoorrechte situatie”, hoe kan je dat nou weer zeggen. Het enige dat je weet is dat deze jongen op jonge leeftijd een mooie auto rijdt.
@devlin1999: Heel goed. En goed gespendeerd. ‘Geld moet rollen, het liefst op 4 wielen’…
@svenska_aeroplan_ab: dat vind ik een mooie uitspraak??
@devlin1999: Niet alleen heel hard sparen, je geld ook nog eens verstandig uitgeven!
Als ik op die leeftijd geld had gehad voor een A1, had ik waarschijnlijk iets gekocht waarmee ik:
A-Mij in no time om een boom heen zou vouwen.
B-Mezelf failliet zou rijden aan verzekering en brandstof kosten.
Dat doe ik nog steeds, Alleen kan ik het nu financieel iets beter lijen ;)
Leuke verstandige auto, zo’n A1! heel veel plezier ermee
@svenska_aeroplan_ab: zuurpruimen die een ander niets gunnen ook
@tymo: precies!
@tymo: waar staat dat ik het hem niet gun? Was puur een reactie op het ’tijden veranderen’ verhaal… Al koopt ie er 6, maakt mij niet uit
@svenska_aeroplan_ab: je impliceert dat hij “rijk geboren” is en “verwend”. Beide zijn aannames, die wat jaloers op mij overkomen. Wie weet werkt hij gewoon tyfushard. Heeft hij een goed lopende handel in pinautomaten, net over de grens in D. Aandelen Pornhub. Op tijd bitcoins gecashed. Weet jij veel…
@svenska_aeroplan_ab: Wie zegt nou dat hij hem gekregen heeft?
@svenska_aeroplan_ab: jouw haat voor VAG is al ongekend, maar nu ben je ook al waarzegger/opportunist. Jammer.
@svenska_aeroplan_ab: niet dat ik me hoef te verantwoorden, maar ik heb zowel mijn rijbewijs als de auto zelf bij elkaar gespaard door verschillende bijbaantjes. Wie zegt dat deze knul ook niet hard heeft gespaard? Misschien is hij wat geholpen, maar dat maakt toch niks uit? Ik gun hem zijn plezier!
@svenska_aeroplan_ab: Nou ja, los van het feit dat je niet weet of er misschien gewoon voor gewerkt is, vergeet je denk ik een belangrijke nuance: verwend betekent nog niet verwaand.
Leuk bakkie, daar zal zij veel plezier van gaan hebben.
@evdw: dankje, dat moet zeker lukken idd?
Olfiexdinky, Voor de mensen die insta gebruiken:)
Mooie bak hoor. Waar zijn de foto’s gemaakt? Ik denk het te herkennen en kom je uit die omgeving?
@vincent1984: dankje!, de fotos zijn in de buurt van hoogwoud gemaakt, kom zelf uit de buurt van Hoorn idd:)
Erg leuk om foto’s te mogen maken. Zie autorijk op instagram of facebook voor meer.
Zo netjes man als je 18/19 bent! Mooie foto’s en veel plezier met je bakkie
@porschepdk: dankje!
Leuke auto! Ik heb er vier jaar met veel plezier in mogen rijden als leasert 1.4tfsi 122pk) en mijn lief vraagt of ik na de 1-serie toch weer terugga naar de A1 ?
@gulli: haha ja zijn heerlijke autos, helaas nog nooit een 1serie gereden dus vergelijken kan ik niet helaas. Maar toch ben ik het met vrouwlief eens? Zelf zit ik nu op 130pk trouwens:)
Mooie plaatjes kunnen ook een heel gewoon autootje als onderwerp hebben, dat wordt hier bewezen! Mooi hoor!
Leuk om zo jong er al zo puik bij te rijden! Gekregen of voor gebuffeld, dat moet helemaal geen issue zijn. Als ik mijn kinderen tzt een fatsoenlijke auto kan geven zal ik dat zeker doen, rijden ze er ook veilig bij, prettig idee. Moeten ze het doen met een oud gebakje, dan is het niet anders & daar geniet je net zoveel van als je jong bent!
@happyhonda1977: heel erg bedankt voor de leuke reactie! Ben het zeker eens met wat je zegt:)
@devlin1999: OMG ga je echt iedereen persoonlijk bedanken voor een reactie. Beetje aandachtsgeil ofzo? Het is hier geen facebook!
@vroaaar: jemig, hij is gewoon blij. Dat snap ik ook wel. Laat em toch gewoon, je hebt er geen last van. Tenzij je hier naar zoekt, ik raad je het sterk af. En devlin, mooie bak!
@joran02: precies!
@vroaaar: jij ook bedankt voor je reactie?
@vroaaar: ben je depressief of zo?
Ik ging op de fiets na 6VWO
Vind trouwens een mooi sportieve auto en een mooi kleur ook. Wens je een veilige km en geniet van!
@c200: bedankt!
Schitterende wagen! Van harte gefeliciteerd en veel veilige en trotse kilometers erin gewenst! Ben je nog van plan zaken aan te passen? Zelf zou ik overwegen om de wagen iets te verlagen met een setje verlagingsveren. Staat optisch erg mooi en komt de wegligging ten goede.
@lawewing77: twee dagen later zijn er 35mm H&R veren onder gegaan, samen met een maxton design splitter?
Wat heeft een vwo examen te maken met de aanschaf? Of kopen slimme boekenwurmen audi’s? Ik snap die info echt niet. Overigens schrijf ik deze reactie tijdens de menstruatie van mijn oudste dochter.
@niex: waarschijnlijk voor het behalen ervan heeft hij een flinke stapel geld gekregen van pap en mam. Anders was het niet mogelijk geweest.
@niex: als je 16 jaar over je VWO hebt gedaan mag je dat wel vieren!
@niex: Hahahah! ?
er zijn echt middelbare scholieren die een lucratieve inkomstenbron hebben hoor. Daarnaast genoeg mensen die het zich kunnen veroorloven hun kinderen dit te geven. Beide had ik in mijn vriendenkring op de middelbare school, geen van deze kinderen waren arrogant, of lui, om maar wat te noemen. Afgunst is zo onnodig.
Maar nogmaals, weinig relevant.
Vind het wel een mooie combi, een VW(O) diploma en een VW-product ?
Rijke papa? Dit kun je moeilijk betalen op die leeftijd.
Wel even laten chippen ?. Die 86 pk is natuurlijk niks en elektronisch begrensd. Dat 1.2 blokje kan er makkelijk 130 uithalen. Kost je een paar knaken maar dan heb je wel wat.
Leuk man, veel plezier ermee!
Zo mooi al die jaloezie, zelf ben ik 22 en rijd een mooie a klasse uit 2017 sommigen mensen weten gewoon niet hoe hard er voor gewerkt word.
Wel echt een tof wagentje heb zelf ook nog gekeken destijds naar een A1 :)
@mbking: dat geld moet je lekker investeren! Kan je paar jaar later een E klasse ervan kopen ;)
@hollandbest: Zeker zou dat kunnen alleen ik leef en het nu en wil er nu van genieten over een paar jaar zien we dan wel weer haha.