Tesla Cybertruck in Monaco
En of de Cybertruck opvalt. Het is geen mooie auto, maar wel echt ruig, groot, obnoxious, echt Amerikaans dus ;-) Zonde dat Tesla er geen acceptabele auto van heeft weten te maken, want met dit uiterlijk scoor je echt wel klanten.
Oh ja en er stonden ook meerdere Revueltos. Geloof ook niet dat ik die nou zo mooi vind…
Zwart staat zo’n 918 echt niet.
Een Revuelto en dan deze Tesla op de foto zetten 🙈🙈
Natuurlijk. De Revuelto is gewoon een Lambo. Kennen we al decennia. De zoveelste Lambo met een middenmotor en veel vermogen, joepie. De Cybertruck is nieuw, debiel, innovatief, zeer zeldzaam in Europa, kent geen gelijke.
Ik zeg niet dat een Revuelto geen begeerlijke auto is, maar de Cybertruck is veel interessanter.
De Tesla is voor de tech nerd, de Revuelto voor de auto nerd.
Juist
Het blijft echt een Roblox/Minecraft auto maar bijzonder is het wel haha.
Ding ziet er natuurlijk niet uit, maar met de gemiddelde Lambo val je allang niet meer op daar.
“Met kenteken!”
FYI, die is een Amerikaanse (vermoedelijk Florida) kentekenplaat. Alleen daarom rijdt deze hier nu rond – de EU toelating heeft Tesla volgens mij nog steeds niet voor elkaar.
Niet zo gek ook met die scherpe hoeken, je spiest mensen makkelijker dan een saté prikker.
Monaco is geen EU, dus als ze het ding toe willen laten, wie houdt ze tegen.
De Cybertruck is dan ook een typische stads(staat)auto.
Toch erg knap gedaan, een pickup truck die meer aandacht krijgt van alle mogelijke mensen in Monaco dan welke Ferrari, Pagani of Lamborghini dan ook. Wie had dat 10 jaar terug durven denken.
Het kan dus nog hoekiger met het ontwerp dan wat Lambo laat zien
Hello peaches good bye Beaches..
Zo in het matzwart lijkt het helemaal op een rijdend kinderknutselwerk gemaakt van een oude schoenendoos.
Dacht dat het de afvalcontainer was van het casino.
Dat is het ook. Ze hebben daar nu zelfrijdende containers.
Gelukkig is hij hier niet te koop.
Anders had ik er al eentje besteld.
Mooie groene wrap erop dan is hij helemaal af.