Gepantserde BMW 5-serie

Gepost op 01-09-2005 om 22:41 door | 3 Reacties »

BMW X5 securityNaast de BMW 760Li en 745Li High Security, en de BMW X5 Security, komt er nu ook een gepanserde versie van de 5-serie. Voor de minder vermogenden zullen we maar zeggen… De genoemde 7-serie is bestand tegen een aanval tot “protection level” B6/B7 (oa. assault rifle met armor-piercing rounds, plus blast protection). De nieuwe 5 is bestand tot level B4 (oa. een .44 Magnum handgun, submachine gun en assault rifle), wat de wagen een perfecte keuze maakt voor de minder belangrijke ministers, UWV’ers, vastgoedmannen en natuurlijk de (wanabee) pimps!

De gepanserde BMW komt beschikbaar als 530i met 258pk of als 550i met 367pk. Over anderhalve week weten we meer, dan is de wagen in Frankfurt (via jalopnik.com).

3 REACTIES

Wat is gepanserd? Zitten er dan koekenpannen in het dashboardkastje? Wel handig om al die kogels mee terug te meppen. :-)

@ Wouter

hierbij moet je vooral denken aan plaatstaal om kogeltjes te absorberen.

persoonlijk prefereer ik meer zoiets om niet-aardige mensen op afstand te houden:
http://www.ibistek.com/images/viper-gallery/4.jpg

gelukkig gebruiken ze geen staal maar kevlar…..

staal kan namelijk maar de helft van de kracht weerstand (kogels) als net zo dik kevlar en kevlar is 10 keer zo licht.

maar goed idee zeg van bmw. zouden we nog mijn bestelling kunnen veranderen in een gepansterde X5?

hoezo eigenlijk…………?

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!