Meer MINI meuk: platenspeler en riksja

Gepost op 08-08-2008 om 20:02 door in Marketinggezeik en gebakken pr, MINI | 9 Reacties »

MINI Riksja
Je hoort denk ik niks nieuws als ik je vertel dat de mensen bij MINI wel weten hoe ze een marketingactie op poten moeten zetten. En nu hebben ze weer twee nieuwe items. De ene is een riksja die ontwikkeld is speciaal voor de introductie van de Clubman in China.

MINI Riksja

MINI Riksja

MINI Riksja

En het andere item is een platenspeler. In feite zet je de MINI op de plaat en die rijdt dan rondjes waarbij het geluid uit een speaker in het dak komt. De platenspeler heeft de naam Vinyl Killer en dat is vanwege het feit dat de platenspeler niet heel erg goed is voor de levensduur van je LP. Maar grappig is het wel. (via: chinacartimes.com & retrotogo.com)

MINI platenspeler

9 REACTIES

Tuurlijk is dat niet goed voor die LP. Maar wel goed gevonden. En die Riksja is eigenlijk wel een beetje achtergedaan van die Peugeot 206 reclame.

Zal wel lekker licht trappen die riksja :)

nagedaan van 206 ? tiens

Hopen dat ze niet al te steile hellingen hebben daar voor die riksjachauffeur. En die platenspeler is wel heel goed gevonden! Niet statisch, maar rondrijden. Echt tof.
Niet erg praktisch van Mini trouwens om beide tegelijk bekend te maken. Ze hadden hier zo twee berichtjes voor kunnen krijgen! ;)

Haroddin [ reply ]
08-08-2008 om 21:05

Die platenspeler bestaat al een tijdje, maar dan met een vw busje, bvb te vinden op http://www.htfr.com/more-info/?catno=MR70235

Maar… Wie heeft er tegenwoordig nog LP’s? ;)

Rick dos [ reply ]
08-08-2008 om 23:02

Je kan zeggen wat je wilt maar dat doen die muisketeers van MINI toch goed.

Ik zag het punt van die hele Clubman niet. Maar als ik zo om me heen kijk, dan hebben ze daar een redelijk succes mee in handen.

@ klassiekerrally; Nou… Juist steeds meer mensen, zo schijnt: http://www.ad.nl/cultuur/2474071/Langspeelplaat_maakt_comeback.html .

Deze mini is achteraangedreven!!

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!