
Binnenkort wil ik eens een driftcursus gaan doen, gewoon omdat het me zo leuk lijkt om een auto op die manier te kunnen beheersen. Ik ben alleen niet van plan om dat op een helikopterlandplaats bovenop een wolkenkrabber te doen. Hoog hé!
Voor de bestuurder van de 1M is het schijnbaar geen enkel probleem, en dus drift hij vrolijk zijn rondjes bovenop de wolkenkrabbert. De bandjes roken en piepen er in ieder geval vrolijk bij. Check de video zelf op www.autojunk.nl.
Met dank aan Laurent voor de tip.
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 116i | € 27.950,- | 136 pk | 8.5 sec | » |
| m1 m | € 82.300,- | 340 pk | 4.9 sec | » |
Denk net als bij het vorige 1M filmpje met die muren, dat ook dit toch computerwerk is, en hij gewoon ergens laag bij de grond aan het driften is… Zo niet, heeft hij iig aardig lef, klapbandje en hij zou toch een probleem hebben…
@jvthof: Vorige filmpje was idd duidelijk nep maar deze ziet er toch wel echt uit.
Is dit nou marketing van BMW zelf of is de 1M gewoon een heerlijk driftbakkie?
@flutterby: Viral marketing noemen ze dit.
@lemster: Het is het allebei
@lemster: niks viral, is gewoon een reclame van BMW Canada.
Nep, hoe komt die auto daar dan? Zeker met de lift? Of even een BMW heli die dat ding erop takelt?
Het is zo makkelijk om dit met CGI te doen, maar het zou ook best echt kunnen zijn. Hij vliegt niet van het gebouw af als hij er af gaat, hij valt naast de helipad. Veilig is anders, maar het is ook geen wolkenkrabber naar beneden.
Met een helicopter zet je zo’n autootje makkelijk op het dak.
@lemster: nou nou, zo makkelijk ook weer niet hoor, het enige wat mij liet twijfelen of het misschien toch wel cgi is is hoe hij aan het eind tot stilstand komt maar als het cgi is is dit wel echt tot in de puntjes verzorgt en hoe ik het zie bepaald niet makkelijk, nu ben ik geen kei in animatie dus misschien heb jij er meer verstand van,…
@saba: Ik zeg niet dat ik het zelf zo even maak. Maar ik ben hier wel bekend mee en toevallig heb ik een vriend die aan de Transformer films werkt. Ik hoop toch een beetje te kunnen inschatten hoeveel werk dit is ![]()
Auto’s zijn geen geavanceerde dingen. Veel commercials worden tegenwoordig al standaard met CGI gemaakt omdat je dan de kans op leaks gigantisch verkleint. Je hoeft niet zo’n ding op een trailer te laden en ergens een weg af te zetten, maar je stuurt gewoon het model met een geheimhoudingsclausule naar het animatie bureau.
Daarnaast is het zelfs weer makkelijker op het dak omdat je geen schaduwen hebt die overeen moeten komen met het gerenderde gedeelte.
Het kan best echt zijn, maar dit is niet echt gedaan. Maar misschien dat iemand even kan checken via Google Earth of het dak inderdaad nog rubbervrij is
@lemster: “Maar misschien dat iemand even kan checken via Google Earth of het dak inderdaad nog rubbervrij is”
Dat gaat helaas niet werken, foto’s op google earth zijn bijna altijd verouderd.
Niet dat het er toe doet verder, zoiets kun je in het echt gewoon niet doen ivm vergunningen, verzekeringen, etc.
@oscarverbeek: Wordt er een leuke grap gepost, is er weer iemand die hem komt verpesten… *zucht*
@Lemster: ik denk dat er wel degelijk een kans is dat die auto letterlijk van de wolkenkrabber vliegt als het mis zou gaan. Het gebouw is dan niet vierkant maar stervormig. Maar bij sommige gedeeltes zou het denk ik toch mis kunnen gaan
Lijkt me dat ze hier nooit echt toestemming voor hebben kunnen krijgen. Hoe leg je uit dat een aantal mensen dood zijn doordat ze een 1M op hun dak hebben gekregen?
“Ja, hij kwam zo ineens uit de lucht vallen!”
Wel gaaf though, echter lijkt me dit niet echt.
kan gewoon echt zijn
Nep.
- Er zijn helicopters die hem er zo op kunnen zetten
- Er zijn ook zat idioten die dit durven
- Er is ook een hele kudde juristen bij BMW die NEIN zeggen
- Er is geen enkele foto te zien waar ‘ie onder de heli hangt.
@desjonnies: Bovendien is er geen één instantie die toestemming gaat geven voor dit soort praktijken
Op sommige plaatsen is het heel moeilijk om reclame materiaal uit te delen op straat…laat staan te driften op een helipad op 200m+
wat maakt het nu uit of dit echt, of computeranimatie is ?
Eindelijk nog eens originele, vette reclame !
De bmw 1M montage van de eerste Top Gear aflevering van het nieuwe seizoen was iig wel echt en laat ook zien dat de funfactor erg hoog is. Naar mijn mening de effectieve reclame.
overigens is het wel heel vervelend dat als ik het filmpje nog een keer wil kijken ik WEER die opel corsa reclame moet kijken,…
@saba: DANK JE WEL, ik heb inderdaad onderhand ook echt een pest hekel aan dat filmpje.
OT: best mooi gedaan. Denk niet dat het echt is.
@luis: echt he wat een kut reclame! ik word er gek van
@drivingpleasure: En we hebben geen van allen ooit het comment gelezen over AdBlockerPlus i.c.m. Firefox wat hier al een miljoen keer voorbij is gekomen inclusief de uitgebreide uitleg van mij hoe die te configureren. Werkelijk waar.. ik snap er niks van dat mensen daar over blijven zeveren..
Zodra iets gevaarlijk is en een gevaar zou kunnen zijn voor anderen beginnen sommige hier te twijfelen aan de echtheid..Mensen komop: er worden grenzen opgezocht om de aandacht te trekken ook voor een commercial.
De reclamejongens die dit filmpje hebben gemaakt, hebben uiteraard een heli-platform op de grond nagebouwd, filmpje geschoten en nadien gemonteerd alsof het op een wolkenkrabber zou zijn. Wakker worden!!
@rechercheur:
Precies. Idd. Maar nogmaals: Het ziet er dik uit.
@rechercheur: Heerlijk filmje! Het ziet er dik uit! Of het echt is? I don’t care.. het is bruut.. heerlijke movie.
CGI. Auto is echt. Heli-pad is echt. Paar mooie birdview shots. Rendering van alle background achter de heli-pad. Voila. Maar wel gaaf gedaan!
Dit is op de US bank tower in LA. En op google earth ziet het er iig behoorlijk hetzelfde uit (op de bandensporen na dan)
zou nog stoerder zijn als het op de burj al arab was!
@spykerboy:daar laten ze alleen rolls royces en phantoms toe haha
@hamid111: Niet geheel vervelend bedoeld maar volgens mij is een Phantom een Rolls Royce
*Dagelijkse dosis miereneuken weer gehad*
@hamid111: nee hoor, kom je ook wel binnen met een M5 of M3 ofzo… veyrons ook wel. zolang het maar iets leuks is
met je panda ofzo niet nee
Zal wel niet echt zijn, maar dat maakt het niet minder indrukwekkend! Erg gave reclame!
Fake maar wel mooi en origineel bedacht.
geen bandenspoor te zien;) http://maps.google.nl/maps?hl=nl&biw=1366&bih=667&q=us+bank+tower+los+angeles&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&pdl=500&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl
al weeet ik nie of de satelietbeelden van google maps nu elke dag ververst worden
Googlemaps wordt niet eens eenmaal per jaar ververst, dus die bandensporen zul je sowieso niet terug gaan vinden ….
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Niet over het randje glijden, niet over het randje glijden
Uiteraard kan dit alleen met een 1M ;)
De BMW 1M Coupe is niet te vergelijken met de BMW M3, maar is ook 30k goedk...
Lelijk, maar wel snel!
Eindelijk is het dan zo ver! De eerst gespotte BMW 1 Serie M Coupé op Neder...
Mijn 120d, stukje van mam's haar golf bluemotion & vaders 1M coupe...
Wat zou hier mis gegaan zijn?
Je kan immers nooit genoeg beeldmateriaal hebben.
kleine compilatie
Zo is hij echt dik
BMW 1 Serie - Cabrio 118i ZONDAG 29-04 OPEN!!! Automaat M-PAKKET/Navigatie.
Koop nu voor slechts 36.945,00
BMW 1 Serie - 118i Cabrio Automaat.
Koop nu voor slechts 36.900,00
Buiten is het frickin' cold, dus elk verstandig mens blijft binnen. In Friesland echter niet, daa...
Turbo's zijn niet direct bevorderlijk voor het geluid. De BMW 1M komt er aardig mee weg maar met ...
Eigenlijk bieden bovenstaande twee auto's het perfecte vergelijkingsmateriaal: ze hebben dezelfde...
Je zou bijna denken dat de BMW 1M voor uitsluitend één doel gemaakt is: driften! ...
BMW 1M meets Hole in the Wall: met zo'n gepeperde oranje kapperscoupé driften door precies...
Hoe BMW's snelste nieuwe 1 Serie hatchback er uitziet wisten we al, we zagen hem in de sneeuw, en...
Toch lullig als je met je afgeplakte test-BMW M3 een Youtuber in z'n 1M niet los kan rijden. E...
Nee, wij ook niet. Dit ding? Ja, het heeft wel een V8 aan boord, maar echt veel 'BMW' zit er ni...
Nog eentje uit de laatste speelvideo van Jeremy Clarkson? Een video die alles samenvat. Ondanks d...
Jeremy Clarkson, de man die we allemaal stilletjes haten omdat hij onze droombaan heeft ingepikt,...
Lieve petrolheads, u kunt ophouden met mailen. Ja, we weten dat MotorTrend een strakke video i...
Woon je in een Vinex-wijk? Dan wil ik je afraden om deze AC Schnitzer ACS1 te kopen. Je zal namel...
Het bal om de E82 BMW 1M is nu echt goed losgebarsten. Na de APP-unit afgelopen week komen de BMW...
Zet je schrap voor weer een lekker Nürburgringfilmpje, gefilmd vanuit een standaard BMW 1M C...
Zeven jaar na de introductie van de kleinste auto in het BMW-gamma komen de Duitsers met een voll...
De uitlaatkunstenaars van Eisenmann hebben lopen knutselen aan wat nieuwe rioolpijpen voor de 1M ...
Je kunt er de klok op gelijk zetten: zodra er een M-product de BMW fabriek uitrijdt, proberen tun...
De Audi RS3 en de BMW 1M zijn qua vermogen behoorlijk aan elkaar gewaagd. Sterker nog, ze zijn ...
Heb je het ondanks alle trailers, previews, clipjes en aankondigingen toch nog klaar gespeeld om ...
En dan heeft de begrenzer nog niet eens ingegrepen... De prettig gestoorde Fransen van Option ...
De 135i is al een bommetje op wielen en dit is de hardcore M variant daarvan. Feestvreugde gegara...
Internetmemes, wie is er niet groot mee geworden. Zeer bekend en geliefd is een scene uit "De...
Kies maar! Welk kontje heeft jouw voorkeur? Uiteraard kan de droom van elke 16-jarige Sjonnie ...
Hoewel BMW de spirituele opvolger van E30 M3 eigenlijk pas zondag zou onthullen hebben ze nu toch...
Teasers zuigen, zeker als het gaat om potentiëel verschrikkelijk fijne modellen als de BMW 1...