Met medium interesse bekeek ik de fotogallery van de Brabus-stand in Essen. Hiervan hebben we de GLK Widestar en Brabus SV12 S reeds behandeld. De normale GLK echter nog niet. Maakt ook niet zoveel uit, want uitgebreide info hebben we jullie al gegeven. Mijn oog valt meer op het interieur van de GLK. Hout in nota bene een Brabus: top of flop?
De nieuwe, wat hoekige designstijl van Mercedes juich ik behoorlijk toe. Ik houd wel van strakke, scherpe en hoekige lijnen, het geeft een auto mijns inziens wat meer karakter. Bij de GLK lijkt dit echter niet zo goed uit te pakken. En al helemaal niet in het interieur. Is dit nog houdbaar anno 2008? Omdat ik twijfel of ik wel de enige ben die zo denkt en smaak natuurlijk zeer persoonlijk is, ben ik erg benieuwd naar jullie meningen. Dus nogmaals: vind je ’t helemaal goud of denk je: “back to the eighties?”
FLOP
wtf is er zo bijzonder aan die glk dat iedereen ermee showt?
geef mij maar liever die GL das pas een beest
F L O P !
TOP! Wortelnotenhout is altijd goed, beter dan aluminium. Hoewel in een sportwagen ik ook wel zou kunnen twijfelen voor Carbon
Al draagt een aap een houten ring, het is en blijft een lelijk ding.
De auto is niet zo bijzonder, maar Mercedes geeft deze auto’s min of meer weg aan tuners om er iets van te maken. Marketing en publiciteit heet dat. Als een auto zo meerdere keren in de media komt, zullen mensen de auto ook sneller overwegen in hun keuze voor een nieuwe auto.
Ik denk dat je dit in het echt moet zien. Op foto lijkt dit stuk hout zeer groot, in real life zal de omvang wat beperkter zijn en met alle andere dingen in het interieur zal dat beetje hout zijn plaats wel vinden!
Bah, ik heb nooit hout kunnen smaken in auto’s na pakweg de jaren 90
maar ik vind de GLK toch wel een geinig ding, veel mooier dan die x3 en 2 van BMW
Über-flop, wat lelijk zeg…
FLOP
Lichtgrijs met hout… Ik kan betere combinaties bedenken. Maar hout in een moderne Mercedes vind ik sowieso niet echt gaan. In een Britse wagen mag het, maar Mercedes probeert zo voorop te lopen qua technologie, en dat moet zich wat mij betreft ook vertalen naar het interieur, dat dan dus niet moet teruggrijpen naar hout…
Ik vind het veel te veel blinken. maar dat kan ook aan de foto liggen natuurlijk.
Hout is al sinds de late jaren ’80 een flop. Zelfs Aston Martin heeft dit tegenwoordig in de gaten. Enkel bepaalde Duitsers denken nog steeds “da geht ja nichts oben Edelholz in unsere Autos”
Niet mooi. Toch schrijf ik hout niet volledig af, want dit Volvo-dash vind ik helemaal de top
[img]http://volvorumors.com/wp-content/uploads/025__scaled_600_006.jpg[/img]
FLOP
DUBBEL FLOP
FLOPPERDE FLOP FLOP
Interieurs van MB worden lelijk. Vorige generatie waren top, nu bocht if you ask me.
Tis een prachtige bak, dat vond ik al toen ik em op de eerste foto’s zag. De impressies waren echt kotslelijk, en het echte model waar ik in zat bij de intro was weer prachtig. Vind em veel mooier en moderner ogen dan een Q5/X3.
Deze overdaad aan hout hoef ik niet, word d’r niet blij van.
flop !!!!!!!!!!!
Hout met zwart / grijs plastic is altijd kut. Geen uitzonderingen.
Dat hele interieur lijkt inderdaad zo uit de jaren 80 te komen.
hout is fout
het hout op zich vindt ik wel zeer mooi, maar de plastic tunnel op het dashbord vind ik wel echt amerikaans aandoen (dodge style) , en ziet er goedkoop plastic uit (nu niet dat ik iets tegen dodge heb want dat zijn prachtige bakken)
dus: hout is geslaagd, interieur in het algemeen niet!!
Hout moet wat matter van kleur zijn.Ik vind het dash voor de rest top.Doet mij denken aan de w 124
De GLK is een geweldige stap vooruit voor Mercedes. Het softe, ronde design heeft nooit gewerkt voor dat merk.
De terugkeer naar het stevige, hoekige ontwerp (het is in de C-klasse ook zichtbaar) markeert een terugkeer naar traditionele Mercedes waarden zoals kwaliteit en duurzaamheid.
Dat hout gaat me te ver. Met een vol-leder stuur gaat het misschien nog net. Toch een beetje een rookhoek zo.
fllllllllop!
Dat stuur blijft te lelijk voor woorden.
flop!
doe mij maar zwart of beige leer, met grote stiksels
Als de houtstrip niet zo enorm was geweest, dan was het TOP… maar dit is gewoon een 3-dubbele FLOP!
Ik lig hier dubbel om die prachtige Duitse opmerking van Solstice :D
brabus? altijd TOP!
wel handig want dan kun je ook dingen aan vast timmeren zoals een telefoonhouder of een vogelkastje.
Het grootste afzetgebied voor hogere middenklassers, luxe klasse en daarboven is nu eenmaal de Duitse markt (in Europa). Duitsers zijn nog altijd weg van hout en daarom wordt het in diverse soorten, van heel licht gekleurd tot zwart, aangeboden. Het is gewoon een kwestie van smaak. En wil je het niet, dan moet je het niet kopen. Maar om nou te gaan stellen, dat het zou moeten verdwijnen, omdat je het niet mooi vindt, vind ik echt te “Hollands”.
Ik vind het wel wat hebben. Beter dan dat mat zwarte verf gezeik.
jammer dat wederom voor wortelnoten is gekozen ..
een beetje easy way out ..
wel nostalisch maar er zijn zoveel mooie fineertjes ..
Tja. Als je ervan hout is het mooi, ik vind het in elk geval niks, dus: flop.
Floppedeflop!
TOP!
Ik mis het hout dezerdagen in luxe auto’s, wat mij betreft TOP
Hout is flop, hout in een auto is netzoiets als diamanten in je eten doen omdat het zo mooi glimt. Ziet er leuk uit, maar is onpraktisch en nutteloos, alsof we geen andere manier hebben de Amazone om te krijgen!
FLOPERDEFLOP
In de vorm van bamboo vind ik hout zeer de moeite waard.

In zo’n GLK kan je plakken wat je wil, maar dit dashboard vind ik verschrikkelijk. Ik ben heel erg benieuwd of zo’n jarig 80 dashboard in de nieuwe E komt.
flop..flop..flop!
Hout is out en ook voor een rijk oud persoon.
Zelfs in de nieuwe Bentley’s, RR’s en Maybachies komt dit niet meer door.
Lelijk Duss FLOP FLOP!
Brandhout
MEGA FLOP!
Hout vind is sowieso niet mooi in auto’s, maar in deze is het mijns inziens wel heel erg misplaatst. Neen, alu zou deze auto beter passen.
De generatie die Mercedes rijdt is nu eenmaal wat ouder (vaak) en blijkt van dit soort materiaalsoorten te houden.
De GLK is daarentegen op een jonge doelgroep gemikt en daar past dit dus helemaal niet bij. Er zullen dus weinig mensen kiezen voor deze combinatie maar goed dat de mogelijkheid geboden word.
Uitzonderlijk wordt hout mooi toegepast, anders gewoon niet doen!
flop, past gewoon niet op een of andere maniet, zilverachtige kleur ivp hout
Om de mislukking te verbloemen zou je kunnen zeggen dat enkele hoeken van het dashboard rechtstreeks zijn afgeleid van de Reventon.
Design past goed bij de GLK, alleen de klassieke houten lijsten staan zo’n sportieve SUV niet & luxe straalt hij niet uit ( iets waar Mercedes toch wel voor staat in al zijn modellen ).
Flop. Het hout is niet zo zeer de flop, maar het is meer de auto eromheen…….
Flop. Reden: Hout maakt een auto ouderwets. In zo’n flitsende auto als de GLK moet je ”leuke” dingen verzinnen inplaats van ”serieuze”. What’s next? Toyota Aigo met Jaguar Interieur?
Flop. Wortelnotenhout ziet er altijd goedkoop uit, zelfs al kost het duizenden euro’s. Dat bamboe van Powerslide ziet er daarentegen wel top uit!
Flopper-de-flop
Hout is voor grafkisten, niet voor auto´s.
dikke flop, zeker dat het in zo’n GLK zit een model van mercedes waarvan niemand weet voor wat hij nu precies gemaakt is
wat een spuuglelijk interieur, hoekig design kan mooi zijn, maar dit ziet er gewoon goedkoop uit. en dat hout is echt wagelijk, hout heb je in de xjr of je s klasse….flop dus….een hele harde flop.
hout is wel mooi!
nu zou ik wel is willen weten hoe oud die jongetjes zijn die hier schreeuwen dat houd lelijk is.. allemaal -13 jarige johny’s die dromen van een golf gti met misplaatste tuning? (niet-beledigend bedoeld)
wat ik wil zeggen is dat hout wel zeer stijlvol is.. en in een auto als een mercedes past dit mijns insziens dus wel
@ Rogue
Hahahahaha
Nee dankje, flop en zware strop… Volledig misplaatst hout, zelfs nog afgezien van het wanstaltige voorkomen van de auto zelf. Stop hout in een auto waar het bij past.
@007
Hout is ook wel erg mooi, maar past niet echt in deze Benz. Liever in een luxe sedan of GT. Jaguar, Maserati, de duurdere Volkswagens zeg maar, jouw eigen Aston-Martin, etc. etc.
Bah! Lelijk!
@ Frasker
Van alle in auto’s aangeboden en verwerkt hout komt geen splinter uit het Amazone-oerwoud. Baarlijke nonsens!
@ [email protected]
Zeker verstand van auto’s?
Beetje jammer, sowieso vind ik die GLK een laf en slap aftreksel van de GL, die uiteraard wel extreem ideaal is. Net zoiets als die X3 of de Q5. Gewoon niet doen, koop dan een quashqai…
Walnotenhout icm met zwart is idd iets minder fraai, maar met een lichte interieurkeur staat het schitterend. Ik vind dit GLK interieur ook wel mooi, klassiek maar toch modern, netjes!
@VLS54: qashqai is toch geen alternatief…. Dat ding rijdt lang niet zo goed als een GLK/X3/Q5 en is geen eens met een V6 leverbaar.
Ik vind het hout nog wel iets hebben in de GLK, en andere auto’s. Het doet de wagen minder plastikerig ( wat voor mij een synoniem van goedkoop is )lijken.
Leuk hoor.. 2 hectare hout in je interieur..
top top…
alleen dat halve stuur heeft voor mij nooit gewerkt…