
Zojuist is er flink wat nieuws naar buiten gekomen van Brabus. We hebben een CL500, E-Klasse cabrio en een teaser in de aanbieding. Komt er een nieuwe Rocket naar Frankfurt? In ieder geval brengen ze 10.536 pk mee!
Vooralsnog hebben we alleen beeldmateriaal, waarbij we beginnen met de foto’s van de E-Klasse. Het enige wat we op dit moment weten is dat het ding B25 S Cabrio gaat heten en dat er heel veel gesleuteld is aan het uiterlijk en het interieur. Waarschijnlijk is het een model voor de mensen die een Brabus 800 E V12 net iets té extreem vinden want onder de kap zal ongetwijfeld ook gesleuteld zijn. Wij weten alleen nog niet wat het resultaat daarvan is.
Dat weten we overigens ook niet van de B50-520 Coupé 4-Matic die als basis een CL500 lijkt te hebben. Ook hier kunnen we alleen conclusies trekken over het uiterlijk, waarbij het sleutelwoord “dik” lijkt te zijn. De wielen zijn gigantisch te noemen en uiteraard is de de B50-520 zwart als de nacht, net als altijd bij Brabus. Vrolijke types.
Als laatste is er nog de teaser. Kunnen jullie raden wat het is? Een nieuwe Rocket wellicht? Roept u maar!
10.536 pk ? niet 1536 ?
wagens zien er wel goed uit, maar dat is bijna altijd zo met brabus..ben benieuwd naar de teaser..
@dennisr: 1536 pk voor 3 Brabussen? Dat zou wel héél zwakjes geweest zijn ;)
1536pk voor 2 zou beter passen :mrgreen:
Ik snap niet hoe dat er 1O.536 pk in 1 auto kan zijn of snap ik het verhaal gewoon niet?
@joppevr: je snapt het sowieso al niet, want het gaat om 3 auto’s minstens..
@joppevr: 10.536 totale pk’s (meerdere auto’s)
lijkt me nog veel maar toch :P
@joppevr: ze nemen 12 a 13 stuks mee
Voor degene die het niet snappen, zoals hierboven al te zien is, ze brengen auto’s mee, voor in totaal aan 10365 pk
@Jipp: correctie 10356
@Jipp: Lesje overtypen nodig? het is 10.536 pk :P
@Jipp: Dankje
@Jipp: snap het wel, alleen dacht misschien dat die nul een foutje was, als het alleen om deze 3 auto’s zou gaan.. :)
als ze nu 25 brabuskes tentoon stellen … dan kan je toch makkelijk aan 10536 péékaas
@fep739: Hebben ze er geen 25 voor nodig hoor. Probeer max 10 ;)
Lekker nietszeggend. Als je 5miljoen Golfjes op rij zet heb je een half mijard pk.
@bozewolf: Oh jawel, ik zie een MB-tuner als Brabus geen 20 auto’s meenemen. Dus dat wil zeggen dat je minimum 500pk/auto mag verwachten :)
@vale46: En dat is een verassing bij een bedrijf als Brabus?
@bozewolf: Kon ook zijn dat ze een serie smartjes hadden opgedreven, dan kwamen ze niet aan 10.000pk.
Dus tss 13 en 23 autos. Niet slecht :D
De creaties van Brabus zien er altijd dik uit.
En de prestaties zijn altijd super dik.
Naast een Brabus lijkt een AMG een kinderspeeltje.
@ascari15: haha speeltjes. Dan moet ik altijd aan die dildo van Dartz denken. Stel u voor dildo powered by brabus v12 :D buy brabus get a dildo for your girl for free. Maar in geval van de mensen die een slk brabus (of e cabrio) voor hun eigen :p
Dus brabus neemt sowieso meer dan 10 wagens mee.
Lijkt me niet dat ze allemaal vlot 1000pk zullen hebben.
Ik wil een G-brabus. Hij is zo mean :D volledig in het zwart en volledig geblindeerd. Pff i dream a lot
@mortsel2640: als der eentje zomaar voor je deur word afgeleverd piep je wel anders
@johanhummer9: huh??
@mortsel2640: indd vette wagen…
Als ik een Mercedes wilt rijden bel ik wel een taxi. En als ik een bus wilt rijden, dan pak ik wel een Connexxion.
@bempi: wat origineel ben jij! 1 voor jou….
@bempi: toemaar meneer is mercedes hater! je bent gewoon jaloers, ik ben zelf diehard mercedes fan, maar ben toch ook niet te beroerd om te zeggen dat ik de nieuwe 5 serie een supermooie wagen vindt of de audi Q7 mooier vindt dan een GL?! als je niets interessants te schrijven heb schrijf dan niks.
@lambo4all: die hard mercedes fan ? ‘lambo4all’ :lol:
@lambo4all:
Ik ben geen hater. Maakte gewoon een grapje ?
@bempi: Ten eerste is je reactie al kansloos omdat het een item over brabus is en geen Mercedes.
Ten tweede, vergeet je niet de eeuwig ultiem grappige liever een ster in m,n ruit dan op m,n motorkap?
Dus pak aub die taxi of connexxion bus en zeg dat ze je zo ver mogelijk van autoblog moeten brengen.
@KUYL: brabus is gewoon een mercedes hoor… er staat zelf Barbus Mercedes..
@dennisr:
Hahaha +1 .
@KUYL:
En dit vind ik wel een grappige toevoeging op mijn grap. :D
Is die laatste niet gewoon een C coupe Black series, aangepakt door brabus?
De Teaser is een C klasse, ik gok de coupe. Erg vet zou zijn als Brabus de Black heeft aangepakt.
@Breinstein: duidelijk een cls
van mij mogen ze gerust een black baron voor mijn deur parkeren
mja geld hè :s
De Teaser is een CLS!


Bewijs: kijk maar neer de spiegel.
Alle andere modellen (C&E) hebben spiegels die aan de A-stijl hangen. Bij de CLS staan ze op de deur.
Ik verheug mij echt op een nieuwe Rocket, ik kan de de rijtest van de vorige versie nog als gisteren herinneren :)
Bring it on Brabus!
@vale46: neer = naar *
BTW: De koplampen zijn ook uniek voor de CLS, dus geen twijfel mogelijk.
Hoe lang is het nog tot Frankfurt? Kan niet wachten :P
@vale46: goed gezien, volgens mij heb je gelijk :D
@vale46: Voor de geïnteresseerden: de rijtest van de vorige Rocket!
http://www.abhd.nl/video/brabus-rocket/
@vale46: zat indd ook gelijk aan de cls te denken vanwege koplamp en spiegel… duidelijk cls
Is het nou Mercedes AMG of AMG Mercedes?
@norge: En dezelfde vraag in geval Brabus :)
@norge: Mercedes AMG en gewoon Brabus en dan typetoevoeging. Bv Brabus SV12.
Brabus bouwt echt nette, snelle wagens.
Helaas is de “stance” van de CL veel te hoog in mijn optiek, en is het design van de wielen is beetje simpel eigenlijk.
Die E-cabrio is echt top…. Echt prachtige wagen, maar ben vooral benieuwd naar die Cls…. Zal wel een nieuwe Rocket worden….