
Niet één, maar drie prototypes van de nieuwe 6-Serie die wat testkilometers afleggen op het Duitse asfalt. Oplettende BMW-watchers waren erbij en maakten er een 10 minuten durende mini-roadtrip van. In 2011 pas op de markt, nu al op internets.
De opvolger van de huidige BMW 6-Serie wordt grotendeels gebaseerd op de Concept Gran Coupé, maar dan met twee deuren minder. In 2011 krijgen we eerst de dakloze-variant (F13) te zien, iets later wordt de coupé-versie (F12) aan het modellengamma toegevoegd. De twijfel over wat voor soort type dak BMW gaat gebruiken kunnen we hiermee ook meteen wegnemen: het wordt een softopje, zoals het hoort.
Op de snelweg kwamen de dudes van M5Board dit trio aan gecamoufleerde Bimmers tegen. Die onderling qua uitvoering wat verschilden op een aantal punten. Er rijden exemplaren tussen met ronde eindpijpjes, en met meer vierkante uitlaten. Dat laatste kan natuurlijk duiden op een V8-exemplaar (650i) met ongeveer 402 peekaatjes aan boord. Ook zal er later een M6 Cabrio de wereld ingestuurd worden, die dezelfde 570 pk sterke V8 Bi-turbo meekrijgt als in de M5.
De heren (en dame?) testrijders van BMW weten het rechter pedaal flink te raken, maar de M-fanaten kunnen de testbakken voldoende bij houden om de Zesjes goed in beeld te brengen. Foto’s staan HIER, het filmpje hier beneden.





Die rijden mooi door.
Wat rijdt die testrijder van BMW slecht zeg.
Hij stuurt niet maar hoekt en het lijkt akelig dicht langs die vrachtwagen op te gaan.
Ik weet niet of dit met opzet is maar de manier van terugsturen en klakkeloos ervoor gooien zegt mij genoeg.
DIe lui kunnen niet rijden. Goed testen misschien, maar vloeiend hard rijden is ook een kunst wat bijna niemand kan. Ik als privechauffeur merk dat maar al te vaak.
@Wolties: dit zegt toch al genoeg wat voor mensen er in BMW’s rijden en inderdaad iedereen denkt ag ik geef vol gas en het komt goed maar dat is inderdaad niet zo ons pap werkt in Duitsland en rijd dus 5 dagen in de week 200+ en je merkt toch of ons mam of ons pap die snelheid rijd
prima vocabulaire ..
goede woord keuzes ..
super grappig accent ..
zou bijna denken dat het in scene is gezet ..
Sinds wanneer gaaat testrijden over vloeiend rijden?
Deze heb ik ook gespot in de bergen van frankrijk ,niet echt mijn smaak maar waarom komt dit wel op autoblog en dat van mijn niet ??:)
Een M3 E92 die moeite heeft om een standaard 630i bij te houden ? Ongeloofelijk !!!!! De nieuwe 6 serie wordt hardcore en onverslaanbaar. Donder maar lekker op met die CL 65 AMG en RS5. The Bmw 6 series only for saints.
@majinstar: Wat is dat nou weer voor een vergelijking een CL65 AMG en een RS5 erbij halen. Zijn beduidend andere klasses.
@majinstar: een cl65 amg heeft veel te veel pk’s voor een 6 serie om ervan te verliezen op snelheid. hij heeft trouwens zoveel koppel dat ie de straatstenen uit de weg trekt, dus daar zal de 6 het ook niet op winnen
@majinstar
Not…
zo een job wil ik ook! gewoon wat kilometers vreten met de test-wagen van uw werk,en allicht ook een tank-pas.
Blijkbaar zal de nieuwe 6-serie niet echt verrassend zijn. Neus en kont is al terug te vinden bij de kleindere broertjes…
@zed: Nou dan mag jij mij vertellen welke andere BMW dezelfde achterkant heeft.BMW is geen audi hoor.
dit is door de youtube account m5board.com….hun komen geloof ik uit rusland ofzo. m5board.com maakt allemaal filmpjes van dragraces met super opgevoerde porsches enzovoort. dit is een BMW M3 getuned door G-power. in een andere filmpje hebben ze in deze M3 303km/h gehaald.
gans op
Ik kan niet wachten tot ik een naaktere 6 zie! Ziet er veelbelovend uit!
@Nijntje_: Kijk eens wat vaker op http://www.bimmerpost.com Het BMW-nieuws op autoblog loopt vaak heel erg achter. Maar ik neem het ze niet kwalijk want het is natuurlijk autoblog en geen bmwblog.
@ Kraakensmaak: Nou je het zegt wel. Ze kunnen gewoon niet tippen aan de 6 serie.
Hopelijk komt deze niet enkel in cabrio!
@ metzelf… leer het artikel eerst lezen…
Dit is niet de gewone M3. Dit is de G-Power M3 met 600pk :D
Mijn voorspelling voor de trends van komende winter; tjappies in oude golfjes gti in bmw verhullende-folie gewrapped..
Mooi, ziet er inderdaad veelbelovend uit.
Heerlijk zo boos als die auto kijkt als ‘ie ‘m van voren filmt.
En grappig ook dat er waarschijnlijk wel een snufje Z4 in de kont/achterlichten zit.
Ik ben benieuwd!!!
Of ze proberen ons om de tuin te leiden door ons te laten denken dat het stalen klapdaken worden (zie de naad langs de achterkanten en de enorme kont) of het worden stalen klapdaken…
@BMW-Z-CSi: Hoe verklaar je dan dat rechtopstaande achterruitje?
Ik heb deze ook op de gevoelige plaat gelegd, maar met een 0.6MP telefooncamera zag dat er niet uit. Ik stond ernaast in de file, ben toen uitgestapt. Ik heb deze combo inclusief de nieuwe M1 convertible en de X6M in de rode uitvoering gezien!! Bij interesse, kan ik wel het filmpje mailen, maar verwacht er niet teveel van!!
BTW die kerel in de M1 probeerde mij wijs te maken, dat het de nieuwe 135i was…… faal!!!
@Martijn:
Er staat een hele grote sticker voorop het dashboard dat ze ivm veiligheidsredenen niet harder dan 200 mogen rijden, maar ik vraag me af of ze zich daar aan houden….
Gelukkig! Stoffen kap. 8)
Kijk eens naar de raampartij, bijna identiek aan de huidige…
Testen ze mischien nieuwe techniek in een mule van de huidige??
Op andere spyshots zie ik een niet-verticaal achterruitje.
(had allemaal ook in 1 comment gekund)
Zo gaat HARD! Trekt goed op joh. En dat terwijl ze in een M3 volgen… Netjes hoor! En de voorkant ziet er (zelfs met camo) verdomd goed uit! Alleen beetje jammer van die kont he… Waarom moet die nu altijd zo lelijk zijn?? Gelukkig maakt het stoffen dan VEEL goed!
http://www.youtube.com/watch?v=cGckL0nSjYQ&feature=related
nog een videotje van de 6 cabrio
zijn waarschijnlijk onderweg van München naar de Nordschleife voor een testdagje :P
zooon auto heb ik 2 weken geleden op de mont ventoux gezien
deze speeltjes rijden elke dag rond op de snelweg tussen munchen en deggendorf ter hoogte van de bmw fabriek.. zie ze zo goed als elke week… na een tijdje begin je zelfs de stickers te apprecieren :)
@Martijn: In de comments op youtube zegt de uploader dat ze 120-170mph reden. Dat is wel een stukje hoger dan 200km/h :D
@Jasper: Je hebt gelijk, maar het staat er echt…. jammer dat ik geen foto heb..
Leuk filmpje :)
Ziet er naar uit dat het mooie wagens zullen worden :)
Wat een kanon wordt de nieuwe 6serie toch.
En daar rij je gewoon even achter aan met een G-Power M3 met 600+ pk…
word dit de nieuwe volvo C80 softtop?
@majinstar: De CL65 AMG draait bochtjes om zo’n M6 heen.. De CL is duidelijk 1 of 2 klasses hoger in bijv. comfort, luxe en qua specs.
Is geens schande hoor.