• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Gelekt: BMW 1 Serie met M-sportpakket

Auteur: ricardo, gepost 6 juni 2011 om 15:43 – 77 Reacties

BMW 1-Serie M Sportpakket

Nog steeds niet tevreden over het uiterlijk van de 1-Serie? Hier, wat dacht je van een M-sportpakketje.

Vroegtijdige plaatjeslozing, BMW heeft er wel last van de laatste tijd. Op BMW.de zijn de eerste afbeeldingen van de 1-Serie met M-Sportpakket namelijk al online geknald. De auto moet in maart 2012 op de markt komen en zal een stuk dikker aangekleed zijn dan de reguliere 1-Serie met Sport- of Urban-pakketjes.

We zien een voorbumper met grotere openingen voor meer lucht, sideskirts, M-logo’s op de instaplijsten, een nieuw velgontwerp en een interieur waar de driekleur van ///M in terugkomt (lichtblauw, blauw & rood). Een eerste verbetering is zichtbaar!

Met dank aan Nijntje_ voor de tip!

Ook interessant!

  • Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
    Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
  • Video: dikke BMW ontmoet dikke BMW
  • Video: vernieuwde BMW 7 Serie doet rondje circuit
    Video: vernieuwde BMW 7 Serie doet rondje circuit
  • Video: BMW 3 Serie maakt onfortuinlijk rondje

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
  • Autosalon van Brussel 2026: dit zijn de primeurs
  • Kia viert 80-jarig bestaan met dit bijzondere apparaat
  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
FacebookTweetPinLinkedIn

1-serie, BMW, f20, m-sport

Vorig bericht: « BMW 1 Serie – video & nog meer foto’s
Volgend bericht: Autoblog video: Het beste van de AutoRAI & Bloopers »

Lees Interacties

Reacties

  1. SHFT zegt

    6 juni 2011 om 15:44

    Dit lijkt er al meer op.

    Login om te reageren
  2. halfzuiver zegt

    6 juni 2011 om 15:45

    Ziet er stuk beter uit!

    Login om te reageren
  3. robbie zegt

    6 juni 2011 om 15:46

    Stukje damage control van BMW?

    Login om te reageren
    • GOD zegt

      6 juni 2011 om 19:10

      @robbie: zat ik ook al aan te denken.

      Login om te reageren
    • Arnold-JR zegt

      7 juni 2011 om 23:04

      @robbie: Duidelijk damagecontrol de voor en achterkant laten ze maar gemakshalve even buiten beeld.
      Logisch.
      Ook het intrireur ziet er uit als een goedkope japanner.

      Login om te reageren
  4. Northwestern zegt

    6 juni 2011 om 15:48

    Ik kan gewoon niet wennen aan die koplampen.

    Login om te reageren
    • rikus zegt

      6 juni 2011 om 16:22

      @Northwestern: zelfde probleem als met de vorige 5 serie..
      Kan er maar niet aan wennen.

      Login om te reageren
  5. CasperH zegt

    6 juni 2011 om 15:51

    Hé kijk! Een lelijke auto met spoilers! Slim ook om die hondslelijke achterkant maar helemaal niet te tonen.

    Login om te reageren
    • Ram-G-maN zegt

      6 juni 2011 om 16:04

      @CasperH: Ik vind de achterkant ook al zo inspiratieloos en kotslelijk. Het motiveert mij wel om het te manipuleren in Photoshop. :P

      Login om te reageren
      • Ram-G-maN zegt

        6 juni 2011 om 17:59

        @AutomotiveDesigner:
        Origineel

        Mijn Artist Impression/Redesign

        Wat vinden jullie ervan?

        Login om te reageren
        • NielsGP zegt

          6 juni 2011 om 18:09

          @AutomotiveDesigner: Vind jouw achterlichten beter, maar iets te breed/groot imo. Jouw lichten passen ook vreemd genoeg wel beter binnen de designtaal van BMW. (lijken op de achterlichten vd 3 serie)

          Login om te reageren
        • towi1989 zegt

          6 juni 2011 om 18:16

          @AutomotiveDesigner:
          Beter, maar lijkt nog nergens op… de vorm van het geheel en de verhoudingen kloppen gewoon niet

          Login om te reageren
        • KaCh1ng zegt

          6 juni 2011 om 20:46

          @AutomotiveDesigner: lijkt wel op de audi A6 achterlichte met een stukje extra vanonder, of op de mercedes A concept :)

          Login om te reageren
        • mashell zegt

          6 juni 2011 om 22:28

          @AutomotiveDesigner: van Polo naar A1. Met brede achterlichten lijkt de auto smaller, dat kan deze niet hebben.

          Login om te reageren
        • potver7 zegt

          7 juni 2011 om 13:39

          @AutomotiveDesigner: Was de achterkant het enige stuk van de auto dat BMW wel goed had gedaan, breng jij hem alsnog om zeep ;) !
          Zonder dollen, de achterkant vind ik best mooi eigenlijk, beetje vierkant maar goede proporties, zonder rare hoeken en bochten die geen functie hebben. Nu de voorkant nog…

          Login om te reageren
    • Jokkebrok zegt

      6 juni 2011 om 17:02

      @CasperH: Inderdaad niet helemaal je van het…

      Login om te reageren
  6. civiced zegt

    6 juni 2011 om 15:54

    Nee kindjes, hij is niet mooier. Dat kan namelijk niet, want hij is precies hetzelfde op de punten die jullie zo lelijk vinden (koplampen, grille). Eigenlijk onmogelijk dus. Hij is wel zwart, en er staat een M logo op, enorm geil natuurlijk.

    Overigens op deze geen xenon en dus ook geen led ringetjes, das ook nieuw.

    Login om te reageren
  7. E320cdi zegt

    6 juni 2011 om 15:54

    Kijk, dit is een stuk beter. Ik vind dat vlak tussen de grille en de lampen namelijk zo vreemd. Dat is nu zeg maar ‘opgevuld’. Hoe vaker ik hem zie hoe minder lelijk ik het vind, dus in de praktijk (op de weg etc.) zal hij wel meevallen gok ik. Met zo’n M pakket erop helemaal. :-)

    Login om te reageren
  8. mout zegt

    6 juni 2011 om 15:57

    Leuk, dat sportpakket. Jammer alleen dat je er een 1-klasse bij moet kopen. Die verpest het weer.

    Login om te reageren
    • rikus zegt

      6 juni 2011 om 16:23

      @mout: 1 klasse of A serie?

      Login om te reageren
  9. civiced zegt

    6 juni 2011 om 15:57

    O ja, en niet te hard roepen, want over een weekie vindt iedereen hem mooi. Is altijd zo bij bmw’s. Verandering is soms moeilijk. Die rode van de vorige fotosessie ziet er prima uit.

    Login om te reageren
  10. motherlover zegt

    6 juni 2011 om 15:57

    Nog steeds een misbaksel in mijn ogen… :S Ik kan maar niet wennen aan die nieuwe koplampen, BMW’s met deze nieuwe design-taal vind ik zoiezo een stuk lelijker en minder strak dan de vorige generatie..

    Login om te reageren
  11. Nijntje_ zegt

    6 juni 2011 om 16:01

    Ziet er gelijk al een stuk beter uit vind ik!

    Login om te reageren
  12. joske522 zegt

    6 juni 2011 om 16:02

    Mooi ding man! Grappig dat in 1 dag tijd de reacties weer helemaal beginnen om te slaan. Let op mijn woorden: als de nieuwe 1 op de baan staat gaat iedereen hem echt vet vinden. Plaatjes zeggen niet alles mensen, dat moeten jullie ondertussen toch al weten? Fijn dat BMW ervoor zorgt dat er een moderne wind door autoland waait. Het was nodig, met al die rot-Audi’s en VW’s en andere brol die allemaal hetzelfde zijn. Daar is écht niks aan. Komt er een nieuwe Audi uit dan is de reactie: “dit is wel een leuke auto: hij lijkt echt op al de rest”, komt er een automerk met frisse ideeën dan is het: “oei, die koplampen zijn zo groot, en die achterkant is niet zoals al de rest”. Slecht bezig mensen denk ik dan zo. Gelukkig is niet iedereen oudbollig en zijn er mensen die modern design toejuichen. Goed bezig BMW, heeeeeeeeel goed bezig! Laat de nieuwe 3 ook maar komen!

    Login om te reageren
  13. Orichy zegt

    6 juni 2011 om 16:02

    Dit lijkt nog steeds nergens op. Tenminste de buitenkant, de binnenkant was al oké.

    Login om te reageren
  14. vale46 zegt

    6 juni 2011 om 16:10

    Hier kan je deftig mee voor de dag komen :)
    M-pretpakketjes zijn toch gewoon altijd leuker?

    Login om te reageren
  15. mbman zegt

    6 juni 2011 om 16:12

    Hij blijft gewoon dom ui t zijn ogen kijken.Bmw moet zich gewoon schamen.

    Login om te reageren
  16. porsche911turbo2 zegt

    6 juni 2011 om 16:18

    Kijkt nog steeds als een labrador…

    Login om te reageren
  17. fctwente zegt

    6 juni 2011 om 16:23

    Veel mooier en gaver vooral ook bruut

    Login om te reageren
  18. jack_abarth zegt

    6 juni 2011 om 16:27

    Een M-pakket aanbieden en dan nog (lelijke) stoffen stoelen hebben.

    Ik ruik Audi praktijken…

    Login om te reageren
    • nomar zegt

      6 juni 2011 om 20:12

      @jack_abarth: Fout bij Audi heb je met een S-line stoelen het beste van beide werelden. Leer op plekken waar je vaak tegenschuurt (bij het in en uitstappen) en stof voor de rest van je stoel. Stof die in de winter niet ijskoud is en niet bloedheet in de zomer. Plus bij Audi rijd je nooit in een lelijk hok rond. Bij BMW wel: nog maar eens een gefaald design. Buitenkant trekt vooraan, noch achteraan op geen lor, lijkt wel een zielige windhond van voor en langs achter is het en VW-kloon. Het interieur trekt ook op geen ruk, pseudotrendy oplossing voor de sleutel (wss ook een dure optie, wat het nut daarvan is mag Joost weten) en dan handrem die totaal niet in een auto uit 2011 past. Zo fout geplaatst en slecht vorm gegeven. Klopt gewoon niet. Was het designbudget op na de “trendy” sleutel of dachten ze bij BMW, nou de buitenkant is toch al omzeep, wat maakt die handrem nog uit? En ja, van BMW verwacht je tegenwoordig beter niets meer. Hoeveel fouter kan het nog worden, nou BMW blijft mij telkens verrassen… Errug fout, getuige deze “nieuwe” 1-serie. Facelift dan gewoon niet.

      Login om te reageren
      • nomar zegt

        6 juni 2011 om 20:15

        @nomar: -een en + Audi brengt ook geen 70’s bolletjespatronen terug in hun bekleding, laat staan in de bekleding van een optiepakket dat “trendy” en “sportief” moet heten

        Login om te reageren
  19. Johnnnyboy15nl zegt

    6 juni 2011 om 16:37

    Veeeel beter!

    Login om te reageren
  20. Freewarefreak zegt

    6 juni 2011 om 16:42

    Vind het sport interieur mooier als het M interieur. In de sport is alle piping, sierlijsten, etc rood afgebiesd. In de M is exact hetzelfde gewoon allemaal blauw. Vind dat rode meer passen bij de verlichtingskleur e.d.

    Login om te reageren
  21. the-budel-guy zegt

    6 juni 2011 om 16:52

    we worden nu wel dood gegeooit met 1serie nieuws maar hij blijft lelijk

    Login om te reageren
    • the-budel-guy zegt

      6 juni 2011 om 17:27

      @the-budel-guy: valt me op dat bij het M pakket geen xenon zit. is anno 2011 wel een misser

      Login om te reageren
  22. potver7 zegt

    6 juni 2011 om 16:58

    Bumper ziet er idd stukken beter uit, maar het blijven vreemd gevormde koplampunits die de auto een vreemd aanzicht geven. Op de een of andere manier ziet het eruit alsof ze halverwege het ontwerpprocess zijn gestopt.

    Login om te reageren
  23. erce zegt

    6 juni 2011 om 17:10

    BMW’s zijn nooit fotogeniek, tot je er naast staat, dan is het opeens een schitterende wagen.

    Login om te reageren
  24. KaCh1ng zegt

    6 juni 2011 om 17:15

    stoelen zijn niet zo mooi als in de vorige

    Login om te reageren
  25. Ferdinand1 zegt

    6 juni 2011 om 17:16

    Beter. Maar de basis is gewoon niet goed. Alsof je een oude vrouw een facelift geeft en dan ordinaire lippenstift opdoet…. Gadver.

    Login om te reageren
  26. drivingpleasure zegt

    6 juni 2011 om 17:28

    Ziet er dik uit hoor! nou nog hopen dat ze iets aan die koplampen kunnen doen…

    Login om te reageren
  27. Appii zegt

    6 juni 2011 om 17:30

    Ik vond hem gisteren behoorlijk lelijk. 1 foto sprong er echt goed uit. de foto die van het front is genomen. Dan pas zie je de schoonheid van het ontwerp en de koplampen. Op het eerste gezicht is het zeker een gedrocht.. zoals bmw het betaamt..

    Login om te reageren
    • Freewarefreak zegt

      6 juni 2011 om 22:42

      @Appii: Weet je wat ik vind? De ontwerp elementen zijn op zich niet lelijk. Per element. Ik heb gisteren op de foto’s ingezoomd zodat je alleen een koplamp ziet. Die is niet lelijk, lijkt op een 5 GT. Alleen de nieren, niet lelijk. Alleen de roosters, niet lelijk. etc. Maar dan zoom je terug zodat je al deze elementen WEL tegelijk ziet en dan is het WEL lelijk. Dat snap ik niet. De samenhang klopt niet. Of de onderlinge verhouding/plaatsing van deze elementen t.o.v. elkaar. Snap je wat ik voel? Anyways.. het blijft een gedrocht. Doe mij dan maar de oude E82 Coupe.

      Login om te reageren
  28. sebastienloebsebastienvettel zegt

    6 juni 2011 om 17:33

    Ziet er nog steeds oer lelijk uit

    Login om te reageren
  29. Relief zegt

    6 juni 2011 om 17:33

    Sommige auto’s kun je aan wennen, maar ik kon al niet wennen aan de 1-serie dus dat gaat met deze ook niet veranderen.

    Login om te reageren
  30. Larick zegt

    6 juni 2011 om 17:39

    Dit ziet er al een stuk beter uit.

    Login om te reageren
  31. Martijnvb zegt

    6 juni 2011 om 17:40

    Het exterieur en interieur is ook in meerdere kleuren zichtbaar:
    http://www.bmw.de/de/de/newvehicles/1series/5door/2011/showroom/design/visualizer.html

    Login om te reageren
  32. drivingpleasure zegt

    6 juni 2011 om 17:41

    Login om te reageren
    • drivingpleasure zegt

      6 juni 2011 om 17:42

      @drivingpleasure: Hier kan je goed de verschillen tussen de nieuwe en de oude zien..van sommige opzichten is hij best een verbetering…

      Login om te reageren
      • drivingpleasure zegt

        6 juni 2011 om 17:45

        @drivingpleasure: nog een paar goede foto’s voor de verschillen:

        Login om te reageren
        • KaCh1ng zegt

          7 juni 2011 om 00:09

          @drivingpleasure: eigenlijk is die toch mooier dan de e81..

          Login om te reageren
  33. Carreza zegt

    6 juni 2011 om 17:44

    Ik kan het mij zo al voorstellen bij de M-divisie…

    “Hey jongens, moet je zien wat ze nou weer getekend hebben: de nieuwe 1-serie! (luid gelach) Dat wordt weer maanden verbouwplezier om van dit gedrocht een echte BMW te maken.”

    Login om te reageren
  34. love4sportcars zegt

    6 juni 2011 om 17:45

    das al veel beter, echt!!

    Login om te reageren
  35. monk zegt

    6 juni 2011 om 18:06

    ben blij dat ze dat varkensneus vlak bij de gril weg hebben gehaald (ja klinkt vreemd, maar ik weet even niet hoe ik het anders moet verwoorden)

    Login om te reageren
  36. NielsGP zegt

    6 juni 2011 om 18:11

    Beter, maar nog steeds niet mijn kop koffie.

    Login om te reageren
  37. bpc zegt

    6 juni 2011 om 18:17

    mmm er word inderdaad er veel “gelekt” bij bmw de laatste tijd misschien moeten ze maar eens kijken of ze niet met een mol zitten ofzo :p

    Login om te reageren
  38. Tommy2 zegt

    6 juni 2011 om 18:47

    Het M-pakket is dus een must zo te zien.

    Login om te reageren
  39. nasty zegt

    6 juni 2011 om 18:54

    Trekt helemaal nergens op!!!

    Login om te reageren
  40. PCCB zegt

    6 juni 2011 om 18:56

    De auto ziet er nog steeds véél te braaf uit. De voorkant doet me echt denken aan een Pokémon of een puppy. BMW is hierbij gegaan voor full fluffyness. Een schril contrast met de aggressiviteit van een 3-serie coupé of een 5-reeks…

    Login om te reageren
  41. janklaassen zegt

    6 juni 2011 om 19:00

    BMW, BMW, BMW
    Waar gaat het heen; eerst een 5 GT op de markt zetten; daarna FWD aandrijving verkondigen; later AWD op M-modellen schroeven en nu dit science-fiction alien koplampen kar.

    Idd;

    Audi-symptonen.

    Login om te reageren
  42. Dimglor zegt

    6 juni 2011 om 20:01

    Ben nog altijd geen fan van de nieuwe 1….
    Het enige dak ik er mooi aan vind is het interieur…

    Login om te reageren
  43. norge zegt

    6 juni 2011 om 20:09

    Iets mooier van voren door de knik in het plaatwerk tussen de koplampen en de grill,maar eigenlijk nog steeds lelijk.

    Login om te reageren
  44. GOD zegt

    6 juni 2011 om 20:19

    omg er zit een iets andere voorbumper op en ze hebben er lelijke velgen onder gezet en het is volgens sommige in eens wel mooi. :lol

    Login om te reageren
  45. Lucb zegt

    6 juni 2011 om 21:28

    Respect voor de ontwerper van de velg, die is nog enigszins mooi.

    Login om te reageren
  46. alfamail zegt

    6 juni 2011 om 21:38

    Al draagt een aap een gouden ring, het is en blijft….

    Login om te reageren
    • jippie zegt

      6 juni 2011 om 21:57

      @alfamail: hahaha je bent me voor :)

      Login om te reageren
    • Freewarefreak zegt

      6 juni 2011 om 22:34

      @alfamail: een BMW? ;)

      Login om te reageren
  47. nomar zegt

    6 juni 2011 om 21:47

    De achterruit is in profiel gepikt van de VW-scirocco

    Login om te reageren
  48. jippie zegt

    6 juni 2011 om 21:57

    Al draagt een aap een gouden ring, het is en blijft een lelijk ding!

    Login om te reageren
  49. mashell zegt

    6 juni 2011 om 22:34

    Dit is nou echt briljante marketing. Geef de 1 serie een heel lelijk front en standaard airco. De 1 serie koper reserveert gewoon veel geld voor opties omdat bij dit soort modellen normaal gesproken zelfs de asbak nog een optie is. Ipv van een airco module besteed de koper nu de 2500 euro extra aan een plastic voorbumper en wat dorpelstickers om het uiterlijk wat te verbeteren die BMW wel 50 euro aan plastic en metaal verf kostten. BMW lacht zich 3x naar de bank en terug.

    Login om te reageren
  50. Benjamin1 zegt

    6 juni 2011 om 23:06

    *fapfapfap* FAIL

    Login om te reageren
  51. piebepost zegt

    6 juni 2011 om 23:12

    Iets met apen en gouden ringen.

    Login om te reageren
  52. rijgewoonbmw zegt

    6 juni 2011 om 23:31

    uitgezakte kont!! wielkasten opkloppen en andere achterbumper en achterlichten ook graag andere koplampen.

    Login om te reageren
    • tvrspeedsix zegt

      6 juni 2011 om 23:39

      @rijgewoonbmw: Misschien gewoon een andere auto?

      Login om te reageren
      • Lucb zegt

        6 juni 2011 om 23:41

        @tvrspeedsix: uiteindelijk komt zijn reactie daar wel op neer.

        Login om te reageren
  53. racerx zegt

    7 juni 2011 om 00:13

    En nog steeds het front van een Sint Bernard… Helaas!

    Login om te reageren
  54. lacasitos zegt

    7 juni 2011 om 01:08

    Het front slaat met het M-pakket nu wel ergens op designwise. Wordt een plichtnummertje. De ‘lines’ trekken nergens op.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North