Zoals bekend is bruin dé nieuwe kleur indien u mee wilt gaan in de massa. Bent u meer van tegendraadse aard en schijt u op conventies? Dan is paars te way to go. De wrappers uit Dubai weten dat maar als te goed.
Wie geld heeft als water en dat in Dubai graag wil etaleren middels een gave bolide, doet er goed aan dit object te tunen of wrappen om nog enigszins op te vallen. Helaas loopt het tunen vaak uit op fiasco’s, maar de nieuwe wrapjes doen het soms best goed. Een gouden G-Klasse, een S8 in camouflagetinten of een mattige SLR, om maar eens wat te noemen.
Deze Mercedes SLS AMG werd godzijdank niet door de bumper- en sideskirtmolen gehaald. Het uiterlijk blijft qua vorm mooi origineel. Het wrapje was blijkbaar voldoende. FOTO’S!





de nieuwe trend van het seisoen: een mat chromen bruine paarse oranje wrap.
@ferrari94tr: Je bent dyslectisch of watte? Misschien ben je ook wel zo een gevalletje expuhres gevalletje verkeerd typen..
Ik houd niet van barbies, ik heb een piemel maar val niet op jongens. toch vind ik het wat hebben…
Chromepaars-.-
Goh wist niet dat paars paars was. Ik vind het wel wat hebben, maar uiteraard zou ik hier zelf niet voor gaan.
Jammer van dat paarse, de rest ziet er wel gaaf uit
Paars weer wat anders, maar dan dat rode interieur…. jammer.
Blij dat iemand anders het doet, en niet ik :’)
Kan ik tenminste wat uitlachen…
Ietsje donkerder paars was misschien wat spannender geweest.
hij glimt wel als de mofo! o.O
Vind dit eigenlijk wel bij zo’n auto passen, overtreffende trap van opvallen :)
oh man, wat een verminking van zo’n auto.
Ben blij dat onze paarse auto iets anoniemer is ;)
Niet mijn kleur, wél erg bruut hoe ze die wrap zo kunnen laten blinken. o_0
Paarse SLS AMG van FibraFoil is paars.
Oreally?! Ik dacht groen.
Ze kunnen daar wel erg goed wrappen, zelfs de instaplijsten worden meegenomen en de binnenkant van de deur. Goed werk hoor!!
@opjebumpert: viel mij inderdaad ook op! Net fabrieksaf..
Toch niet echt mijn ding.. dat paars
Pimp purple. Is wel een vet kleurtje als je op wilt vallen. Zelf zou ik een iets minder fel kleurtje pakken, ik heb niet zo’n behoefte om op te vallen tussen de menigte.
Een paarse auto is paars
Mooie titel
die foto , t lijk net forza 4 ;), zegt miss iets over de graphics van forza, of de kwali van de foto
OK….next!
@masterstig: +1, u can read my mind! :)
ziekelijk vet!
@spykerboy:
met rood leer, precies..
Paars is vet.
Rood leer is niet vet.
@Kvgorp: Ooit gehoord van ledervet? Wat hebben we hiervan geleerd? Geen aannames.