
Nog meer Kia! Kia Motors zal vandaag officieel bekendmaken dat we de Soul crossover concept in 2008 of 2009 op de weg kunnen verwachten. De Soul werd vorig jaar als concept car onthuld in Detroit, nu is dus een goed moment om de kleine vijfzitter aan te kondigen.
Noem het een SAV, SUV, CUV of whatever, het ziet er leuk uit. En met een scherpe prijs wordt dit wederom een cash-cow voor Kia, net zoals de Sorento en de Sportage.
De voorwielaangedreven Soul wordt aangedreven door een tweeliter viercilinder benzinemotor, gekoppeld aan een vijftraps automatische transmissie met de mogelijkheid voor handbediening. Een intelligente cruise control geeft de bestuurder zowel beheersing als gemak tijdens het rijden (via autonews.com).




| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 1.6gdi rhythm | € 19.995,- | 140 pk | 10.4 sec | » |
| 1.6gdi rhythm aut | € 22.495,- | 140 pk | 10.9 sec | » |
Noem het een SAV, SUV, CUV of whatever
Neeeeeeee!
‘t is CRAP! (zoek maar in een van de topics wat ik daarmee bedoel)
damn krijg een beetje een skoda roomster gevoel haha wat een lelijke grap zeg tering wie koopt deze zielloze crap toch steeds dat fabrikanten met dit soort onzin op de proppen blijft komen en ik over dit soort “dingen” op autoblog moet lezen
Ze hebben volgens mij de MINI als inspiratiebrn genomen volgens mij. (dubbele “volgens mij” om te benadrukken dat het hier om een MENING gaat!)
En aangezien mijn mening altijd de juiste is…………
@ Klassiekerralley en Florijn,
Wees blij dat Kia dit ‘ding’ op de weg brengt, kunnen we nog een keer lachen.
De deuren zijn btw wel leuk afgekeken.
Hey! Jat iedereen mijn ideeën vanavond of zo?
Florijn ‘leende’ crap en nu Rick dos die wel heel erg duidelijk plagiaat bedrijft door flink te benadrukken dat het om zijn MENING gaat! (zie Lexus topic)
Grrrr!®
@Klassiekerrally
“enkele woorden vet om te benadrukken dat dat mijn mening is, niet de absolute waarheid”
Nee, geen plagiaat. Jij wilt ermee benadrukken dat het NIET de absolute waarheid is. Ik aan de andere kant………
Zijn er nog mensen die een ander idee hebben voor de volgende crossover hit?
Begint ondertussen wel een beetje de spui gaten uit te lopen. Volgende model is een coupe gekruisd met een vrachtwagen.
haha een citroën berlingo geSUVeerd.
@ Rick dos: Oh ja, sorry!
het enige wat er cool aan is dat de deuren zo open gaan
… eerlijk gezegd: kvintum wel leuk eigenlijk… lekker chunky.
En wat betreft crossover of niet, of dat er een categorie-naampje op geplakt moet worden (SCUAV in willekeurige combinaties en volgordes): als je moeite hebt met classificeren waar dit voertuig thuishoort dan heeft Kia zijn werk goed gedaan.
Ik ben voor!
Het enige leuke detail aan de auto zijn inderdaad de deuren.
En laat deze nu net niet het productiestadium halen (volgens mij dan).
Zonder de B-stijl met zo’n grote opening wordt ie veel te slap om aan de europese NCAP -consumenteneisen te voldoen! Het zullen wel schuifdeuren worden. Denk er ook eens 15″ velgjes eronder ipv. deze monstertruck wielen: BRRR.
Ai wat een lelijke auto, maar wel begrijpelijk dat Kia zich in dit segment wil profileren.
euhm een suv? meer een plastic hatchback… maargoed,.. ben benieuwd..
Concurrent voor de Scion xB in de USA. Die is daar razend populair, dus het is heel begrijpelijk dat Kia met een model komt in hetzelfde segment.
Kruizing tussen een scion xB en n Roomsterr.. er word niet echt veel origineels meer verzonnen laatste tijd
Ik dacht gelijk aan een Subaru Forester, maar toen ik verder keek en las was dat toch echt niet zo… Jammer. Ik vind het namelijk niks. Deze concept is nog wel aardig, maar Kia zou Kia niet zijn als het een hoge prijs kreeg, en voor een lage prijs moet er bezuinigd worden. Ik ben bang dat het er stukken minder leuk uit ziet met veel meer standaard dingen en wieldoppen…
SKODA ROOMSTER (scout). Wanneer gaan die koreanen eens beseffen dat met het gebruiken van een kopieeraparaat de oorlog niet gewonnen wordt?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Kia Soul Ignition
Bwegende beelden van de nieuwe Kia Soul
You got soul!
Goed opletten, komt ie dan he! Kia Soul noteert maximale veiligheidsscore i...
Kia commercial voor de nieuwe Soul
Fantastisch!
meteen 2 achter elkaar
Soort zoekt soort?
Hamsters zijn cool!
Kia stuntteam?
Kia Soul 1.6 CVVT SINNER 7JAAR GARANTIE.
Koop nu voor slechts 18.995,00
Kia Soul 1.6 X-TRA 7 JAAR GARANTIE.
Koop nu voor slechts 18.950,00
Kia Soul 1.6 X-tra, 7 jaar fabrieksgarantie!.
Koop nu voor slechts 18.750,00
Kia Soul 1.6 X-TRA 7 JAAR GARANTIE.
Koop nu voor slechts 18.450,00
De Kia Track'Ster Concept is een speeltje gebaseerd op de Kia Soul en probeert te laten zien dat ...
Hij werd twee keer geteaserd, maar drie keer is scheepsrecht. Aanschouw de bredere, plattere, sne...
De Kia Soul die sinds begin 2009 bij ons verkrijgbaar is, is vrij eigenzinnige auto, maar niet ...
Onze grote Zuid-Koreaanse vriendin Cha Sa-soon heeft het eindelijk voor elkaar gekregen! Ze heeft...
Hij is veilig en cool, voor bejaarden, de politie en nu dus ook voor je hond. Eerst raden, dan kl...
Zien we over een tijdje dan echt allemaal petjes in een Soul rijden? Omdat mensen die voor dez...
Maar dan wel heel coole bejaarden. Jullie denken natuurlijk dat er alleen maar jonge hippe ...
De Bobby op deze foto is dringend toe aan een beetje Soul, althans, zo kijkt ze wel. Laat ik ...
De tijd dat alleen Renault vijf sterren kreeg toebedeeld door de EuroNCAP is voorbij. Het profe...
Kia heeft het zelf over een nieuw "B-segment" concept MPV (Million Possibilities Vehicl...
Wij zijn onverzadigbaar als het op de Kia Soul aankomt. We willen altijd maar meer, meer, meer. K...
Kia is kewl (zogenaamd). En om dat aan ons te bewijzen hebben ze ons al bestookt met 29.742 versc...
In februari is het zover: dan kunnen we die geile kruisover, de Kia Soul, eindelijk kopen in Ne...
Wat is er nòg geiler dan een Kia Soul? Precies, een Kia Soul zonder topje. Dat dacht ook...
We konden er niet langer meer op wachten! De definitieve onthulling van de Soul was al meer dan e...
Kia heeft laten weten dat op de stand in Parijs ook een prototype zal worden gepresenteerd van ee...
Autoblogger is helemaal Soul-fan, maar ik ben er nog niet kapot van. Ook al fotografeer je de Sou...
Oplettende Autoblog-bezoeker "Audi A6 1995 277.000 km" was lekker in de buurt van het S...