Kleur bekennen: Ferrari 348 TS

Gepost op 10-09-2007 om 19:45 door in Ferrari | 43 Reacties »

Mozaïek Ferrari 348Vonden we deze velgen op een Porsche 911 al niet verkeerd, je kunt ook gewoon je hele auto voorzien van diverse vrolijke tintjes. En het moet gezegd worden, het resultaat is behoorlijk kleurrijk en geslaagd! Deze Ferrari 348 uit ’90 met 30.500 miles staat al vijf dagen te koop in Londen en ik kan de eigenaar ervan volledig begrijpen. In Londen val je natuurlijk niet meer op met een rode Ferrari, zilveren AMG of donkergroene Bentley. Een mozaïek 348, that’s the shit!

Via babydrek-bruine deuren heb je toegang tot een crème interieur. Omdat alleen crème dan natuurlijk ook een beetje saai is, is de bodem voorzien van rode vloermatten. De originele Ferrari-velgen zijn voor de gelegenheid ook direct in een mooi titanium-kleurtje gespoten. (via, bron: Pistonheads)

Rest nog één ding: welke naam moet dit beestje krijgen?

Mozaïek Ferrari 348

43 REACTIES

tja, apart zal ik het maar noemen:P

Hopeloos

Een foto en een debiel telefoonnummer, ik zeg creatief met photoshop en vervolgens zo genaamd te koop gezet. Een Ferrari verkoop je niet met een foto en ook niet met zo weinig info op een site van pistonheads.

“My First Ferrari”®

Bam_Margera [ reply ]
10-09-2007 om 19:50

Hoe verkracht ik een ferrari. Les 1 ;)

photoshop, zie stadsvelichting in de bumper (paars), is niet helemaal netjes gedaan ;)

Dr15

De Kameleon

De Kameleon (past zich aan aan elke omgeving)

Pipi Langkous Ferrari

Zuurstok.

It’s a sad day for automotive-world.

I am SHOPPING for a Ferrari

hippies!

@LJ

En zijn omgeving is groen en ik tel 8 verschillende kleuren. ;)

United colors of Benetton Edition

Dit is volgens mij ook een Photoshop. Titel: creatief met hue/saturation ;)

Het is absoluut een photoshop
en nog een slechte ook

Alle kleuren op de body zijn duidelijke “iets meer paars, Iets meer geel” photoshop kleuren

Rick dos [ reply ]
10-09-2007 om 20:28

ZO! Die moet me daar toch een klapper hebben gemaakt!

………vraag me alleen af waar die Ferrari autosloperij is.

Volgens mij verkocht Volkswagen de Polo in de harlekijn editie in het midden van de jaren 90 … had ook een andere kleur op elk paneel.

zijn genoeg gekken die het doen!

Als je ‘m een email wilt zenden wordt de geadresseerde aangemerkt als “George Adgdwgo”. Nogal rare naam voor een serieuze verkoper… moet wel nep zijn…

Met die titanium velgen kan ik nog een heel eind meegaan.

Zou hij nog 7 van die Ferrari’s in de schuur hebben staan?

Als je dat met zo’n polo ofzo doet is het wel grappig,maar met n ferrari..wt-F?

Maarten G [ reply ]
10-09-2007 om 20:49

*Maarten mompelt iets over een gesmolten E.T.

360driver [ reply ]
10-09-2007 om 20:51

Doet me een beetje denken aan destijds de VW POLO Harlekijn!

en zijpaneel aan de voorkant hebben ze rood gelaten omdat daar ferrari teken staat

Uhhh … tja, kleurrijk?

Wat bezield je in godsnaam om je Ferrari dit aan te doen???

Henk Timmer [ reply ]
10-09-2007 om 21:16

coupe de troep?

leuk dat hier zoveel vrouwen reageren .. voor een man is een ferrari een ferrari .. voor een vrouw een rode of een blauwe..

AbarthMkII [ reply ]
10-09-2007 om 21:32

Idd een photoshop! Kleuren zijn niet echt realistisch.

Wat past er niet in dit rijtje: VW Polo 6N Harlekin, Renault Twingo C06 United Colours of Beneton, Ferrari 348 GTS ‘pimped-with-photoshop’?

even offtopic; de eerste luc is dus een andere luc die ik soms hier zie en niet in de gaten heeft dat ik ook onder luc post. Dan ga ik dus maar even een website erbij gebruiken.
Voortaan ben ik dus de rode luc

sorry voor offtopic

vØlvØ frǽk [ reply ]
10-09-2007 om 22:39

jah autoblog snapt zelf toch ook wel dat dit een photoshop is.. dit was echt niet serieus bedoeld, want sommige dingen gaan gewoon te ver ;-)

RScosworth [ reply ]
10-09-2007 om 22:46

Ik zou het op zich ook kunnen geloven dat dit geen shop is aangezien er wel vaker soortgelijke streken met dit soort auto’s uitgehaald wordt. Ik herinner me een Lamborghini Diablo SV die volledig in pop-art gespoten was alleen kan ik hier helaas geen afbeelding meer van vinden. Anyone?

De la marche [ reply ]
10-09-2007 om 22:54

nog iets waar je het aan kan zien dat het fake is en de originele kleur is, origineel is het rood en kijk op de zon die in de lak zit op het rode, dat is echt, op het paarse gedeelte zie je die schijn aangepast, fake dus

Hij heeft met de helderheid gerotzooid en toen met de Hue en ergelijke gespeeld.
Verder kun je het zien aan de info, daar staat geen informatie over de foto (alle foto’s hebben dit). Verder kun je het ook nog zien als je de levels omhoog gooit. Dan zie je bij de wielkassen de naden van z’n selectie.
Dat we hier allemaal tijd aan besteden vind ik wel erg.

egt n teletubbie auto:P

United color’s of Benetton Ferrari 348ts.

Volgens mij had je voor een paar jaar terug ook zo’n VW Polo met al die kleurtjes.

Maar deze Ferrari wordt zo echt op gruwelijke wijze vern**kt!!!

AbarthMkII [ reply ]
11-09-2007 om 12:00

@ Henne, kom eens uit die grot! Dit is FAKE, ofwel niet echt !!! Lees de reacties hierbboven eens goed, alvorens te reageren.

kijk aan de linker kant van de voorklep, daar is gewoon een lijntje met paint getrokken

roostertje op motorkap geeft duidelijk aan dat er is gefotoshopt

jopie

het circus is weer in de stad!

toch niet weer fotoshop eh……

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!