
Net iets buiten de Roemeense plaats Sibiu verloor de eigenaar van deze Ferrari F430 de controle over zijn bolide. Daarbij raakte hij twee tegenliggers voordat hij naast de weg in het gras tot stilstand kwam. Door deze verhitte capriolen vatte de motor vlam.
De bestuurder van de Ferrari en zijn passagier kwamen met de schrik vrij en ook de inzittenden van de twee andere betrokken auto’s bleven ongedeerd. Dat gold niet voor de Ferrari, want de brandweer kon niet voorkomen dat de auto door het fikkie total loss raakte. De bestuurder van de Ferrari heeft nog wel een boete van 40 euro gekregen vanwege het veroorzaken van de crash. (via: automarket.ro)
Nu lijkt het wel een spider:d
Zo’n mooi zwart dakje..
Hardnekkige claxon, wel zonde..
Is dit nou normaal aan het worden? Auto’s die bij het minst of geringst de fik in gaan? Ik ben een groot Ferrari fan maar dit is toch niet normaal? Ik zal nog wel even nadenken als ik volgende maand 23 miljoen win en een auto uit ga zoeken
Een Ferrari is leuk om te zien maar ik zal er later maar geen kopen, want ze vliegen of spontaan in de fik of bij een ongeluk vliegen ze in de fik
Titel van dat filmpje, “Ferrari ars”. Nou, inderdaad!
Mijn Daihatsu Cuore 1.0 van euro 7.200 vliegt niet zo snel in de brand.
Is daarnaast veel zuiniger, ruimer, goedkoper in wegenbelasting en verzekering etc.
Wel grappig dat een Ferrari dan zo duur is want hij is eigenlijk overal de mindere in ………….
Ik vermoed dat hij gewoon geskimmed is…ehh geskid is.
Pfff.. 40 euri, dat zal hem pijn doen..
Overigens wel zonde van die mooie, rode F430!
Wel grappig dat een Ferrari dan zo duur is want hij is eigenlijk overal de mindere in
Behalve in snel in brand vliegen
40 Euro???
ik zie witte rook (tijd voor een nieuwe)
… en nog meer troep in de grond, het is daar al zo’n zootje!
Valt me wel op hoe profi die brandweer in Roemenie is. Niks mis mee.
Jaja we kunnen deze dagen steeds meer paardjes uit een motorblok toveren maar wat is eigenlijk de prijs? ![]()
Wel heel lullig als je Ferrari zo afbrand maar lang niet zo erg als de McLaren F1.
Gebeurd dit bij een Franse auto en iedereen roept hier moord en brand (toepasselijk :p)
Maar gebeurd het met 1 van de lieveling merken en iedereen vindt het maar normaal ..
Totaal onbetrouwbaar zo’n Ferrari, dat is wel duidelijk
Brandweer is wel erg snel als ze aankomen.
Blijkbaar gaan ze er in Roemenie snel op vooruit… Tegenwoordig zie je er allemaal de nieuwste modellen… (5-serie, MB SL, …) ze zijn daar goed bezig blijkbaar
@Daihatsu Cuore
Fijn knul dat je regelmatig aan ons kwijt moet hoe geweldig jij je koekblik vind, persoonlijk heb ik toch liever een Ferrari.
Is wat mij betreft toch echt op alle punten beter, behalve de prijs dan misschien.
40 euro! symbolisch bedrag?? LOL
@ Daihatsu
Ja in de dingen die jij opnoemt wel ja.. maar welke man met kapitaal zich daarvan iets schelen?? je koopt geen ferrari voor, plaats, zuinigheid… maar om de sensatie.. het geluid! en niet het gepiep dat uit jouw auto voorkomt.
Inderdaad jammer dat hij in brand vliegt maar… Hoeveel andere wagens branden er per dag wel niet op? Daarvan wordt niets gezegd omdat het juist geen Ferrari is. Wie weet brand zo’n Oosters ding nog veel sneller op dan een dure Italiaanse blikkendoos:)
Wildplassen kost hier toch al bijna meer…
Kan toch gebeuren dat een auto in brand vliegt, nadat ie twee auto’s raakt.
Erger zou zijn als de bestuurder klem gezeten had, beetje heet onder de voeten he..
Maar nu fikt fikt ie gewoon gezellig uit in het veld, geen probleem lijkt me zo..
40 euro boete lijkt mij hier meer dan genoeg, HALLO! Meneer zijn Ferrari is net in vlammen opgegaan:P
Maar die Ferrari’s zijn echt hete apparaatjes zeg, dit is niet de eerste keer dat er een uitfikt.
Hier zou meteen de weg worden afgezet voor de rest van de dag… daar gaat alles tenminste gewoon door! kunnen wij nog wat van leren!
Zonde van zo’n prachtige bolide ![]()
Helemaal zuur is dan dat ze niet meer gemaakt worden en alleen nog maar een 2ehands kan kopen. ![]()
Wachten op de F450 zou ik niet te veel op hopen, want waarschijnlijk krijgt die dezelfde design richting als de california.. en das niet zo goed teken.
Jongens dat zo’n auto snel af fikt hoort er een beetje bij he.
Als je een betrouwbare auto die altijd rijdt, koop je maar een Golf TDI’tje ofso.
Het rijdt wel super, het klinkt fantastisch en je merkt pas wat voor geweldige auto het is als je de gebreken mist. Supercars moeten niet perfect zijn, dat is saai.
Even serieus, wat is dat toch tegenwoordig met Ferrari? Ze vliegen allemaal bij elk ongeluk in de fik? Kan natuurlijk ook zo zijn dat alleen de verhalen waarbij ze in de fik vliegen bekend worden gemaakt, en de crashes zonder vlammen niet. Maar dat betwijfel ik, aangezien er zoveel van die dingen in vlammen opgaan. In ieder geval, zonde is het zeker..
die claxon, is dat een soort laatste schreeuw om aandacht?
@Chief_S5: ferrari heeft geen zin om te repareren. als ze al crashen willen ze die auto total-loss hebben zodat de verzekering uitbetaalt waardoor ze er weer een nieuwe bij kunnen produceren. in 9 van de 10 gevallen zullen de ferrari rijders toch weer een nieuwe ferrari kopen van het verzekeringsgeld, gok ik zo.
het is maar een theorie hoor
Dus vandaar dat rood Ferrari’s hoofdkleur is ^^.
:’( :’( :’( altijd een eeuwig zonde
nog een punt waarom ferrari’s slecht voor het milieu zijn:
ze stoten veel schadelijke stoffen uit en ze vliegen vaak in de fik wat oo niet egt goed voor het milieu zal zijn
maar wel zonde van die ferrari
40euro boete????
@ clubbtraxx en York,
Ze moeten jullie opsluiten.
Het is maar goed dat jullie geen Ferrari kunnen rijden.
Blijf lekker in je Golfje met je petje op je kop, zittende op
een kussentje komt je kop net boven het dashboard uit.
Al scheef zittende…….
jaaaaaaaah zo istie mooi!!! moehahaha…. lekker ferrari fanboys opstoken
weer een ferrari in vlamme
Wat nou Ferrari is slecht? Hoor nou hoe degelijk die claxon is!
@ Daihatsu Cuore; Hoi S2000. Leuk, zo’n naamsverandering. En waarom zou iedereen die kritiek op jou heeft opeens een Golf hebben, en op een kussentje scheef zitten? Onzin man. Je braakt onzin uit.
Is dit misschien in scene gezet om de verzekeringspremie op te strijken?
Het is niet moeilijk dat deze ferrari uitbrande.. de brandweer komt 20min telaat??
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Tellen we even mee? 8x Ferrari, 3x Mercedes, 1x Lamborghini, 1x Skyline en ...
Zwemmen er al vissen in?
Mooie compilatie van de laatste race uit de Le Mans Series. De 1000 km van ...
Ferrari F430 uitladen gaat niet helemaal goed. Is het niet de bedoeling dat...
En nog een paar krassen
Ongelukje met de Ferrari
reed op de E34 op ferrari takeldienst specialst blijkbaar.
dat er aliens zijn oke maar dat ze dan ook nogn hekel hebben aan ferrari!!!...
Ferrari F430GTC (#2) @ Spa FrancorchampsGeen spot, maar vond het een vette ...
Ferarri, Lamborghini, Audi, Spyker, Aston Martin, Porsche, Ford, Lotus and ...
Ferrari 430 F 430 Scuderia.
Koop nu voor slechts 229.500,00
FERRARI F430 Scuderia 1e eigenaar.
Koop nu voor slechts 197.500,00
Ferrari F430 SPIDER F1 KERA. SCHIJVEN.
Koop nu voor slechts 179.800,00
FERRARI F430 4.3 V8 SPIDER F1.
Koop nu voor slechts 149.500,00
Ferrari F430 - SPIDER F1 2008.
Koop nu voor slechts 139.500,00
FERRARI F430 CHALLENGE GT3 SPECS uniek.
Koop nu voor slechts 124.750,00
En op de valreep van 2011 hebben we nog even een kansmaker voor de klapperrrr van het jaar verkie...
Een ongeluk recht voor het casino in Monaco waarbij een Bentley Azure, Ferrari F430, Mercedes S, ...
Dat Ferrari rijders een nogal kort lontje, (te) groot ego en een kleine pik hebben weten we al ee...
Aanschouw, het resultaat van een klappende voorband op een Ferrari. Dit speelde zich afgelo...
Dat dit niet de manier is om een supercar uit een vrachtwagen te laden, dat zagen we vorig jaar a...
Misschien dat het tijd wordt voor opa om zijn rijbewijs in te leveren... Een 73-jarige miljona...
Kan jij herkennen wat voor sportauto dit ooit was? Het was een Ferrari 430 Scuderia. De chauff...
Dit is het gevolg van een klapband met je F430... Die terugroepactie kwam iets te laat? Voord...
Dit filmpje duurt 11 seconden. Veel meer is er niet nodig om je F430 Spider voor duizenden euro's t...
Begin deze maand dook een Ferrari F430 in Dallas (Texas) pardoes een meertje in omdat de chauffeu...
Een "take 2" zit er voor deze zwarte Ferrari F430 eventjes niet in. Voor de film Th...
In Moskou tel je niet meer mee als je niet een keer je supercar plat hebt gereden. In dit geval w...
Scheelt natuurlijk wel in het gewicht! De liefhebbers hoeven niet te treuren. Het zal geen bli...
Deze F430 was op de dag van de crash gehuurd voor een bruiloft. Het is blijkbaar toch lastig rijd...
Zondag regende het lekker en niet geheel verrassend zijn dan de wegen ietsje gladder. Dat hee...
Zelfs het beste paard struikelt wel eens. Op de Nürburgring schijnt Michael Schumacher, tijden...
De prijs is US $110.000,- met slechts 700 mijl op de tellert! Tja, een zeer redelijke prijs v...
Tijdens de test van de VDV getunede Leon DSG refereerde ik er al aan: het Playstation of X-Box ef...
Dit is het resultaat van de megacrash eind vorig jaar in Japan waarbij maar liefst 8 Ferrari's, 3...
WTF!?! Hoe krijg je dit voor elkaar??? En dan ook nog eens in een parkeergarage! Hoe het preci...
En onderweg pikte hij ook nog even twee vrouwen mee, waarvan de ene een gebroken been, en de ande...
Leuk, zo'n circuitdagje om je raspaard uit Maranello even uit te laten, maar die draaikolk in ...
Ja hoor, het is weer eens zover! Wederom heeft een of andere voetballer het voor elkaar gekregen ...
Het goedkope Mexicaanse sedannetje inwisselen tegen een Ferrari F430 en Porsche Panamera en vervo...
Maar er ligt dan ook geen 4,3 liter V8 in, maar een 3 liter v6. U begrijpt het: we hebben met een...