
Rolls Royce toonde onlangs op Pebble Beach een unieke Bespoke-versie van de Drophead Coupe. De auto was binnen een paar minuten verkocht.
De Drophead werd speciaal gemaakt voor het 60-jarig bestaan van het Pebble Beach Concours d’Elegance. Deze eenmalige unit heeft een kleur gekregen met de naam Stillwater Blue, als eerbetoon aan Stillwater Cove op het Monterey schiereiland (alwaar het concours gehouden wordt). Goh, wat origineel. De cabrio heeft verder een blauwe (navy) met kasjmier uitgevoerde soft-top, waardoor het crème-kleurige interieur lekker afsteekt. Van binnen zien we de nodige Pebble Beach-logo’s in het leder verwerkt, maar uiteraard ook veel hout en andere subtiele inlegjes en materialen. Ja mensen, details! Daar draait het om.
In de kofferbak is een leuk champagne-setje te vinden (AKA picknickset), inclusief kristallen glazen. Dat past weer goed bij het aanwezige teakhout en de bijbehorende koelkast. Het gekoelde gedeelte is overigens netjes verborgen onderin de kofferbak. Nu maar hopen dat de koper deze auto ook daadwerkelijk gaat gebruiken om flink lam te worden, in plaats van het ding te verstoppen in een kelder. Garcon!
Gallery: Bespoke Drophead Coupe |
|||
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 6.7 aut | € 345.700,- | 460 pk | 5.9 sec | » |
| 6.7 aut | € 528.826,- | 460 pk | 5.9 sec | » |
ik had hem ook wel willen hebben…. nouja jammer dan
@rick: Sorry, ik was je net voor…
kostdat?
Enne, ja ik moet er om vragen en is dus te duur voor mij. Maar ik vroeg het me effies af…
Ik ben er vorige week geweest! Zeer mooie omgeving en auto´s!
het draait zelfs bij een ouwe Lada Niva om de details ..
that,s where the Devil is ..
Rolls Royce is 1 en al detail .. I tip my hat ..
geef mij maar de ‘normale’ versie
Ziet er wel mooi uit
Die kleur :O
En dat in combinatie met het pracntige leder in het interieur en de leuke gadgets in de kofferbak, werkelijk GE-WEL-DIG!!!
Ik denk dat ik deze nog liever zou willen hebben dan de S-klasse I-Pod Edition van BRABUS, en die staat al hoog in mijn ‘I-Want-To-Have’-list!
Tja, geld speelt geen rolex?
“bespoke” betekent speciaal gemaakt naar de wensen van de klant.
Hoe kan een “bespoke” automobiel nou “binnen een paar minuten” verkocht worden?
@Dino2400: Misschien zijn deze Rollers naar wens van Pebble Beach organisatie gemaakt ?
Is wel mooi.. Is ook logisch dat ie meteen verkocht is…
Het is nu eenmaal een eenmalig model van Rolls Royce…
Tja. Ik dacht: “Doe eens gek. Ik neem ‘m!”
die leuke voetbal tas er bij en toen was ik om.
Leuk voor debij!
Ja! Dit is pas echt decadent. ZOOOO heerlijk, prachtig, machtig decadent! Echt zoals decadent behoort te zijn! HEERLIJK!!!!!
Als ik het geld had, had ik hem ook gekocht; hoef je niet op zo’n Jan Modaal wachtlijst te staan van de fabriek…
Hey JANUS! Lang niet gezien!
Ben ff de foto van sneeuwwitje kwijt… Sorry…
@Klassiekerrally: Jaa wat is dat nou ! Reageer ik weer eens, krijg ik geen eens een Sneeuwwitje beloning !! Schande.
De enige manier om correct om te gaan met een Pebble Beach special edition Rolls is de auto in een tochtige schuur in Oost-Europa 35 jaar te laten staan en hem dan voor minstens een half miljoen op te laten knappen en deze dan als deelnemer in te schrijven voor Pebble Beach! Cirkeltje rond…
Bij al die Luxe-concepts/One-offs maken ze altijd een ‘picknickset’. Zou er ooit iemand gaan picknicken met deze auto?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Rolls-Royce have commissioned a series of short films telling extraordinary...
Paar foto's van mij :)
Met 24 inch velgen
Op een mooie zonnige dag staan deze twee geweldige auto's te stralen op het...
Slim! Maar wat zou de schade zijn?
Langs de kant van de weg.. gewoon in het wild, een heleboel Rolls Royce...
De enige ter wereld! Na ongeveer drie kwartier vragen stellen aan de manage...
Auto van een oude vriend van mijn pa, Bijan Pakzad. Had ook nog foto's va...
Windschermpje voor Drophead Coupé
Het complete huidige gamma van Rolls-Royce gebroedelijk bijelkaar.
Rolls-Royce Phantom Coupe 6.7 V12.
Koop nu voor slechts 545.000,00
Rolls-Royce Phantom.
Koop nu voor slechts 225.000,00
Rolls Royce Phantom 6.7-V12 AUTOMAAT 460PK.
Koop nu voor slechts 199.450,00
Rolls Royce Phantom 6.7 V12.
Koop nu voor slechts 185.000,00
Rolls Royce Phantom 6.7 V12 phantom.
Koop nu voor slechts 179.500,00
Rolls Royce Phantom 6.8, aut netto Eur.99500.
Koop nu voor slechts 118.405,00
De Amerikaanse autofanaat en ondernemer Michael Fux houdt wel van een apart kleurtje. Zijn zeer u...
Als er een onthulling op Pebble Beach is waar naar werd uitgekeken, is het de Pininfarina Hyperio...
Zouden ze deze facelift speciaal voor de Chinese markt hebben uitgevoerd? Na een dikke 9 jaar ...
Het lijkt erop dat David Beckham is uitgekeken op zijn Blacked Out Rolls-Royce Phantom Drophead C...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
Sodeknetter, daar staat voor een aardig vermogen op een rijtje. 7x een Phantom en 1x een Ghost te...
Met die velgen kan ik nog wel (enigszins) leven, maar die afschuwelijke bodykit vol fliebers en f...
Een auto die veel geler (en duurder) is dan deze Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé zal je...
Speciaal gemaakt voor de Masterpiece London 2011-show. Een eenmalige versie van de Phantom Dro...
Voor dit artikel had je waarschijnlijk nog nooit van Michael Fux (niet te verwarren met de kleine...
Met dit prachtige weer is het de hoogste tijd voor de laatste trends op cabriogebied. Laten we be...
Huh, wat voor een Phantom? Nou, gewoon één van de drie Bespoke Yas Eagle's. Specia...
De eerste Grand Prix van Abu Dhabi vieren doe je namelijk gewoon met een special edition Rolls Ro...
Speciaal om jullie te vermaken hebben we een aantal mooie fotogalleries (en video's) verzameld wa...
Dus... Welke kleurtrends hebben we allemaal gehad? Wit in de zomer van 2006 en 2007, matzwart in ...
Het zijn rare tijden voor Pininfarina, vorige week overleed directeur Andrea Pininfarina en nu he...
Goed nieuws voor mensen die bang waren dat Rolls-Royce hun machtige benzineslurpende V12 aan de k...
Regen in je cabrio is nooit grappig. Maar een plensbui in je openstaande Rolls-Royce Phantom Drop...
Het heeft even geduurd, maar in 2011 werden er meer statige Rolls-bolides verpatst dan ooit te...
Aanstaande vrijdag barst de Tokyo Auto Salon los, een show die, in tegenstelling tot de Tokyo Mot...
One collection to rule them all. Stijlvol en smaakloos staan er allemaal tussen. Als je niet kan ...