Bizarre carjacking loopt uit de hand in China [video]
Gepost op 21-01-2012 om 15:05 door robbie - 49 Reacties »
Een Chinese carjacker dacht dat hij, gewapend met een pistool, wel ff een auto buit kon maken. Helaas voor hem verliep dat idee niet helemaal volgens plan.
Op het moment dat de auto stopt bij een tolpoortje probeert de crimineel de auto buit te maken, maar al snel duiken er een aantal mannen op die vastberaden zijn om de boef tegen te houden. We zien ze zonder angst in de auto duiken en tegelijkertijd komen er ook nog eens allemaal passagiers uit de auto vallen.
Het is werkelijk een bizar schouwspel. En gelukkig toont dit ook weer eens aan dat criminelen niet altijd ongestoord hun weg kunnen gaan. (via: carscoop)







Sla ze maar verrot
Den k dat je toch even je ogen moet laten nakijken…Mevrouw is duidelijk in paniek en weet even niet waar naartoe te vluchten.
Ze heeft uiteindelijk slechts een 3-tal seconden ‘achter de auto gestaan’ en je “vergat” ook nog even dat ze een kind wegdroeg… :roll:
Ik hoop dat ze hem eens een goed pak rammel gegeven hebben!
Van een andermans auto blijf je met je fikken af. punt!
Mensen van de wegenwacht ofzo, closer dan dan kom ik niet.
zn broer slagroom werkt in de culinaire sector…
sorry ook te flauw :D
Sorry flauw ik zal stoppen.
Die gasten zijn van de verkeerspolitie.
Hoe dacht meneer met de gestolen auto door de tolpoortjes te gaan dan, met gesloten slagboom waar altijd meerdere mensen bij zitten, soms 2 per hokje?
Die moet wel het IQ van een pinda hebben, mooi dat die gelijk zo opgepakt is.
Elke amateur crimineel heeft het IQ van een pinda anders was het wel een professional geweest en die stelen geen auto’s op die manier.
http://www.youtube.com/watch?v=SFjdMKJVkzQ
Heel behulpzaam de mensen daar.
Waar is die afbeelding van prof. Farnsworth?
“Sometimes I don’t want to live on this planet anymore”
Dat had meer met schadeclaims te maken. Tenminste, het misbruik ervan.
Een paar maanden voor dit triest geval werd een student aangeklaagd door een omaatje, die hij kort ervoor nog had geholpen toen ze op straat was gevallen.
Je ziet dat de enige die dat meisje uiteindelijk helpt, een arme vrouw is die niets te verliezen heeft.
Waar ik wel kwaad om werd, is dat de moeder als een huppelk*tje aan kwam kuieren. Had ze niet wat beter op haar kind kunnen letten?!?
Pffff…