• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

‘Boegeroep Hamilton is staminstinct Nederlanders’

Auteur: willeme, gepost 1 augustus 2021 om 10:02 – 57 Reacties

boegeroep

Volgens de Mercedes-baas is het boegeroep richting Hamilton ouderwets staminstinct van Nederlandse autosportfans.

Gisteren was weer een ontnuchterende beleving. Het leek wel alsof de Mercedessen 0,5 tot 0,8 seconden gevonden hadden en ‘ineens’ weer snel waren. Alsof de grap nu wel is gemaakt en het nu tijd is om volgas de achtste titel voor Hamilton binnen te harken.

Na de kwalificatie van de GP Hongarije 2021 kregen Verstappen en Bottas een daverend applaus en gejuich van het publiek. Toen Hamilton aan het woord mocht, liet het publiek middels boegeroep weten niet echt blij met hem te zijn. Het is eigenlijk bizar. In de Formule 1 worden coureurs zelden voorzien van boze fans.

boegeroep

Boegeroep

Schumacher kreeg een keer boegeroep over zich heen op de A1-ring (Oostenrijk) toen Rubens Barrichello opzichtig op de rem ging om Michael te laten ‘voor het kampioenschap’, dat hij met grote overmacht won. Hamilton krijgt het boegeroep al geregeld over zich heen. Toto Wolff, de teambaas van Lewis Hamilton, verbaasde en ergerde zich. Aan Autosport liet hij namelijk het volgende weten:

Dit ‘geboe’ heeft geen plaats in deze sport. De emoties zijn hoog opgelopen de afgelopen weken. De tribune zat vol met Nederlandse fans. Niemand vind dat leuk. Iedereen die op niveau een sport heeft beoefend zal nooit begrijpen waarom mensen dit doen. Het is iets dat je op tribunes in voetbalstadiums tegenkomt. In dit geval was het een oranje tribune.

Toto Wolff, wil alleen dat er gejuicht wordt.
boegeroep

Staminstinct

Wolff kan de spanning en de emoties wel begrijpen, maar vind het boe-geroep niet meer van deze tijd. Hij denkt dat het nog van Silverstone is.

Het laat zien hoe gepassioneerd de fans zijn. Staminstinct is niet per sé iets slechts. Ik heb dat instinct ook voor mijn team. Als ze gepassioneerd zijn en zouden klappen en juichten voor alle coureurs, zou dat geweldig zijn. Boe-geroep heeft geen plaats in deze sport.

Toto Wolff, kan staminstinct herkennen wanneer hij het ziet.

Laten we helder zijn: Hamilton heeft gewoon volgens de regels gehandeld. Er is een herenakkoord over elkaar inhalen in de opwarmronde en hij kan dan min of meer de snelheid bepalen. Dan had Red Bull zijn coureurs eerder naar buiten moeten sturen, als ze deze situatie wilden voorkomen. En als het kan in snellere auto’s, graag. Want wat op de Red Bull Ring snel genoeg was, is dat overduidelijk hier niet. Wellicht dat Verstappen daardoor redelijk rustig reageerde.

Wat vind jij? Laten de fans zich te veel kennen met het boegeroep? Heeft het plaats in de F1? Of moeten ze braaf gaan klappen als de grenzen van het reglement worden opgezocht? Laat het weten, in de comments!

Ook interessant!

  • Video: Hamilton wint alsnog met overmacht
  • Vettel gediskwalificeerd
    BREEK: Vettel gediskwalificeerd, Hamilton P2! [UPDATE]
  • Video: Hamilton pakt Verstappen
  • Lewis hamilton aangepakt
    Hamilton zegt tabee tegen iedereen

Nieuwste artikelen

  • UPDATE! Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Dit moet wel de debielste optie ooit zijn in een auto
  • Van deze occasion moet je óf braken, óf je wordt er juist heel er blij van
  • De overheid juicht voor vervuilende dieselbusjes
FacebookTweetPinLinkedIn

Formule 1, hongarije, Lewis Hamilton, Toto Wolff

Vorig bericht: « Dit is de goedkoopste Audi 90 van Marktplaats
Volgend bericht: H2X Warrego waterstof pick-up is de toekomst »

Lees Interacties

Reacties

  1. viezefreddyw zegt

    1 augustus 2021 om 10:25

    Hij heeft gelijk. Het zijn van oudsher voetbalsupporters die nu beweren Formule 1 fans te zijn. In feite zijn het Verstappen fans dus alles wat hem in de weg ligt is niks en word op boegeroep getrakteerd. Jammer, want het hoort niet bij autosport.

    Login om te reageren
    • vaakbenjetebang zegt

      1 augustus 2021 om 10:50

      @viezefreddyw: Met enige nostalgie denk ik terug aan diverse races die ik in het verleden heb bezocht. Daar zaten allerlei fans door elkaar heen en was er wederzijds respect en waardering. Toen kon iemand in een McLaren-shirtje nog gewoon een gesprek of discussie voeren met iemand met een Ferrari-petje. Zelfs Schumacher, die toch ook fink wat controverse opriep en meer won dan nog leuk was, werd eigenlijk altijd met respect bejegend, ook door mensen die hem verder graag zagen verliezen. Nu de oranje pest hand over hand hele tribunes overneemt lijken die tijden helaas voorbij. Het is nu voor of tegen, alles of niks, en dan zonder nuance en met gestrekt been. Of dat puur aan de Nederlandse nieuwkomers ligt of aan de tijden van nu met social media-fuiken weet ik niet, maar leuk is anders.

      Login om te reageren
      • lithiumion zegt

        1 augustus 2021 om 14:12

        @vaakbenjetebang: ‘oranje-pest’, +1!😂

        Login om te reageren
      • toniominestrone zegt

        1 augustus 2021 om 14:18

        @vaakbenjetebang: Ik was er in 1995 bij de GP van Groot Brittannië, nog nooit zoveel boe geroep gehoord wanneer Schumacher werd aangekondigd.

        Login om te reageren
        • vaakbenjetebang zegt

          1 augustus 2021 om 15:11

          @toniominestrone: Daar was ik niet bij, maar het zal vast wel gebeurd zijn. Maar was Schumacher al zo vroeg zo impopulair? Dat verbaast me dan wel weer een beetje, eerlijk gezegd.

          Login om te reageren
          • rolov zegt

            1 augustus 2021 om 19:38

            @vaakbenjetebang: een Duitser is niet populair in de UK. Nooit geweest . Dus doe niet zo nostalgisch want het is kul.

            Login om te reageren
            • vaakbenjetebang zegt

              1 augustus 2021 om 19:50

              @rolov: Je hoeft mij niet te vertellen of ik al of niet nostalgisch mag doen, ik ben prima in staat om dat voor mezelf te bepalen. Ik ga even uit van de races die ik zelf heb bezocht sinds 1994 en wat ik de laatste paar jaren allemaal zie en hoor. En dan vind ik het er met de massale intocht van de in smakeloos oranje skihutkleding gehulde, bijkans comazuipende, luidruchtig domme liedjes zingende, hossende, vaak ronduit onbeschofte en slecht geïnformeerde toeschouwers zeer zeker niet op vooruit is gegaan. En dan word ik wel nostalgisch, ja.

              En dat een Duitser het historisch niet goed doet in de UK, ja, dat is zo. In de UK hebben ze gek genoeg ondanks het winnen van de Tweede Wereldoorlog nog altijd fiks last van een Calimero-complex richting de Duitsers, wellicht omdat die na de oorlog zo’n beetje alles beter hebben gedaan dan de Britten. En als dat dan op een sporter wordt uitgeleefd: volkomen kansloos. Maar persoonlijk heb ik het domweg niet meegemaakt.

              Login om te reageren
              • rolov zegt

                2 augustus 2021 om 07:15

                @vaakbenjetebang: goed verhaal lekker kort en uiteindelijk klopt het wat ik zeg .

    • SpiderIV zegt

      1 augustus 2021 om 11:09

      @viezefreddyw: tja treurig. Zijn van die momenten dat je je schaamt om Nederlander te zijn. Sowieso de reacties na vorige week van pa Verstappen, vele “supporters” en zelfs Ziggo commentatoren, treurig. O o o kom niet aan held Max. Is ook zo’n lieve jongen die nooit anderen, ook nooit een teamgenoot er af geramd heeft.

      Login om te reageren
    • rollingstoned zegt

      1 augustus 2021 om 21:24

      @viezefreddyw: wat een onzin zeg, minstens 50% van degenen die boe riepen waren niet Nederlands.

      Mercedes en Hamilton zijn gewoon niet zo populair meer vanwege hun hypocriete en onsportieve gedrag.

      Login om te reageren
      • suheyl zegt

        4 augustus 2021 om 03:14

        Ik zat op de tribune, het waren vooral de oranje “fans”. Schaamde me dood!

        Login om te reageren
    • suheyl zegt

      4 augustus 2021 om 03:11

      Zo zie ik dat ook! Bezoek al 15 jaar Grand Prix’s. Sinds de komst van Verstappen en zijn succes en daarmee de nieuwe garde aan fans, is ook het aantal “onsportieve” fans toegenomen. Zo jammer!

      Login om te reageren
  2. ericd zegt

    1 augustus 2021 om 10:29

    Ik vind dat ook vreeeeeeselijk irritant. Ongemanierd. Voetbal instinct. Ik vreesch met grote vreeze a.s. Zandvoort race.

    Login om te reageren
  3. harrie zegt

    1 augustus 2021 om 10:41

    Los van dat boegeroep, gewoon erg knap hoe snel Mercedes zich in de slachtoffer rol heeft gemanoeuvreerd.
    Siert ze niet overigens.

    Login om te reageren
    • zelfrijikeenbarrel zegt

      2 augustus 2021 om 12:06

      Mercedes is al zeker 5 jaar bezig om zichzelf tot underdog uit te roepen, want RB /Ferrari zijn toch zo snel. Maar opeens vinden ze weer 0.5-1 sec per rondje. Geloofwaardig zijn ze hierdoor al een poosje niet meer.

      Maar het moet gezegd worden, Hamilton kan een ontzettend potje rijden als hij begint aan zijn ‘Hammertime’ en hij pakt record naar record, dus hij verdient wel wat respect.

      Dat respect is hij inmiddels verloren bij ‘het oranje leger’, maar ook vele daarbuiten (bijv Alonso). Het eeuwige geklaag over anderen, maar niet inzien als je zelf fouten maakt, laat staan excuses maken bij een levensgevaarlijke actie, maakt hem een enorme hypocriet. Toto probeert de mindere populairiteit van Lewis (en hemzelf) wederom bij RB en de Oranje fans te leggen, maar dat is wat mij betreft onterecht.

      Login om te reageren
  4. fmgarcia zegt

    1 augustus 2021 om 10:43

    Ik hoop dat Hamilton alles wint tot het eind van het seizoen. Dan kapt en nooit meer terug komt. Boehoehoe

    Login om te reageren
  5. bernoulli zegt

    1 augustus 2021 om 10:46

    Zodra ‘we’ ergens iemand hebben die ergens goed in is, zitten de tribunes vol met Oranje campingvolk. Meestal gaat dat goed en is het leuk. Soms niet.

    Login om te reageren
  6. autogeak zegt

    1 augustus 2021 om 10:49

    Wel het boegeroep van fans afkeuren maar een levensgevaarlijke actie van een van zijn coureurs hoor je hem niet over

    Login om te reageren
  7. monsieurleloure zegt

    1 augustus 2021 om 11:08

    Boe !

    Login om te reageren
  8. por100 zegt

    1 augustus 2021 om 11:11

    Boegeroep is voor losers, wees geen loser. Wees een winnaar.

    Zandvoort wordt een fantastische afspiegeling van het Nederlandse minderwaardigheidscomplex

    Login om te reageren
  9. Rick-dos zegt

    1 augustus 2021 om 11:14

    Leg mij nou eens uit waarom boegeroep niet in de F1 thuishoort? Als ze boe zouden roepen alleen maar omdat het Lewis is dan zou ik het nog kunnen begrijpen en zou ik de analogie met voetbal begrijpen, maar in dit geval is het niet meer dan terecht.

    Het had Mercedes en Hamilton gesierd als ze wat meer zelfreflectie hadden en wat nederiger waren in Silverstone maar in plaats daarvan zitten ze het vuurtje op te stoken. Hoort het dan wel in de sport dat als een coureur er met 51g er van afvliegt dat er geklapt en gejuicht wordt? Dat is nog laakbaarder gedrag maar daar hoor je niemand over. Het moet blijkbaar een bepaalde toon hebben om het te veroordelen.

    Het is ook de arrogantie die Mercedes tentoonspreid dat slecht valt.

    Maar goed, zoals ik al schreef, sport is emotie en die is mede door Mercedes de afgelopen weken tot het kookpunt gebracht. Dan moet je niet verrast zijn door dit soort uitingen. En ook hier dat misplaatste fatsoensnorm gezeur. Schei toch uit.

    Login om te reageren
    • Richmond zegt

      1 augustus 2021 om 11:17

      Omdat de F1 fans manieren kennen en dat dus, op enkele uitzonderingen, nooit doen. Dus nu doen past er niet bij. Het is ook niet nodig. Ja het zijn emoties, maar je lost er niks mee. Lewis voelt zich er niet onder druk door gezet en gaat er een duizendste seconde van langzamer rijden. Waardoor de fans zich nog steeds niet beter voelen. Dus nutteloze actie (in elke sport).

      Login om te reageren
      • Rick-dos zegt

        1 augustus 2021 om 11:27

        F1 fans die manieren kennen? Diezelfde fans die juichen als er mensen van de baan knallen? Dat is fatsoen?
        Schei toch uit.

        Login om te reageren
      • harrie zegt

        1 augustus 2021 om 12:58

        Inderdaad, braaf op de tribune zitten en enkel ‘jolijt!’ roepen omdat Herr Toto het zo wil.

        Login om te reageren
      • okdoei zegt

        1 augustus 2021 om 13:54

        @benja01: ten eerste is boegeroep vrij sneu in mijn optiek en ben het met je eens dat het niet thuis hoort in de F1.

        “Lewis voelt zich er niet onder druk door gezet” ben ik het niet mee eens. Deze knaap doet te veel zijn best om door iedereen geweldig gevonden te worden dat het averechts werkt. Dus als een groep hem niet leuk vindt heb ik t idee dat hij daar wel mee zit.

        Zijn ego heeft een knauw gehad en daarom denk ik dat hij laatst ook £20M heeft gedoneerd. Puur ego redderij.

        Als je echt een toffe peer bent doneer je zonder dit aan de grote klok te hangen.

        Login om te reageren
    • ar156sw zegt

      1 augustus 2021 om 12:58

      @Rick-dos: Ik vind boegeroep in elke sport zielig… juich toe wie je wil, maar de “tegenstander” uitjoelen vind ik op het schoolplein van de basisschool al kinderachtig, laat staan onder volwassen mensen.

      Login om te reageren
    • melcon zegt

      2 augustus 2021 om 09:04

      Precies dit. Als ze in Silverstone nou gewoon netjes gezegd hadden sorry we waren fout dan hadden ze nu geen boe geroep ondervonden. Echter hebben ze nog wat olie op het vuur gegooid en dan verbaasd zijn dat het vuur hoog opgestookt is. Dat is inderdaad arrogantie en een volstrekt tekort aan realiteitszin. Over stam instinct zullen we het dan maar niet hebben ;-)

      Login om te reageren
  10. Lekkerrijden zegt

    1 augustus 2021 om 11:22

    Boe roepende Nederlanders op een tribune zijn geen fans.

    Als je iets mooi of goed vind kan je je positief uiten en laten horen, en als je dat niet vind die je niks, dan gedraag je je gewoon!

    Uiteindelijk blijkt, zoals nu dat er niks onregelementairs is gebeurd dus zet je ook nog eens jezelf voor gek. Niet chic van Wolf of dan maar weer alle Nederlanders over één kam te scheren.

    Gewoon geen boeh geroep, hoeft niemand de Nederlanders iets te verwijten, en dan staan de echte fans die niks gedaan hebben niet ook voor lul!

    Dank!

    Login om te reageren
    • boksbeugel zegt

      1 augustus 2021 om 17:57

      @lekkerrijden: sinds wanneer praat jij voor andere mensen? Emoties lopen hoog op en zeker door het onsportieve gedrag van Hamilton tijdens de quali kan je dit verwachten. Daarnaast is Toto de grootste Wolf in schaapskleren die er is..

      Login om te reageren
  11. pa045 zegt

    1 augustus 2021 om 11:24

    Een herenakkoord moet je blijkbaar niet maken met een paar verwende kinderen. Die maken daar misbruik van.

    Dan dat boegeroep. Wie zegt dat het alleen de Nederlandse fans waren? Tot nu toe alleen Toto. En die is zo kleurloos.. Vooral bij frustratie. Dan doet die geregeld een persiflage van een tot Duitser geneutraliseerde landgenoot van hem.

    Login om te reageren
  12. cloverleaf zegt

    1 augustus 2021 om 11:28

    Dat geboe is natuurlijk intriest maar het expres ophouden van je tegenstander, hoewel dat binnen de regels is, is dat ook. Lewis had al 1:15,4 en kon dus zijn eigen rondje opofferen om Max z’n ronde ook te verpesten. Dit zou de FIA moeten tackelen.

    Login om te reageren
    • dijan zegt

      1 augustus 2021 om 11:32

      clover; Op tijd vertrekken ,kom je nooit te laat!

      Login om te reageren
    • SpiderIV zegt

      1 augustus 2021 om 13:36

      @cloverleaf: Max en zijn team kunnen het spel ook slimmer gaan spelen en voor Ham die laatste ronde rijden. Op het moment dat Max vlak na Ham de laatste snelle ronde wilde maken wist de neutrale kijker al dat het zou mislukken. Ze geven Ham alle munitie in handen. Storen in opwarm ronde, ophouden en eventueel een stuurfoutje van Ham in de snelste ronde zodat Max van gas af moet. Gewoon dom gespeeld

      Login om te reageren
  13. bernoulli zegt

    1 augustus 2021 om 11:28

    Olav heeft ook boter op zijn hoofd trouwens. Ene moment iedereen oproepen tot respect ‘want dit hoort niet in de F1’ en het andere moment als Lewis van de baam schiet keihard SUKKEL!! de Nederlandse huiskamers in schreeuwen. Zelfde geldt voor zijn respectoze gedrag richting Frankrijk, Renault en Ocon. De Jumbosupporters nemen dat allemaal gewoon over.

    Login om te reageren
  14. dakarbemo zegt

    1 augustus 2021 om 11:34

    ach als men zich al wat druk maakt over boe geroep na een eerste qualy na een controversiële race… tja dan mogen ze blij zijn dat t geen voetballers zijn…

    Login om te reageren
  15. Edge zegt

    1 augustus 2021 om 11:43

    Niks mis met een beetje emotie in sport, welke sport dan ook. Hamilton en Mercedes draaiden Red Bull -hoewel ze zelf natuurlijkerwijs ontkennen- op professionele wijze een loer. Red Bull en/of Verstappen fans mogen dan wat mij betreft best hun onvrede uiten door wat boegeroep, helemaal niks mis mee.

    Slaat het om naar het racistisch bejegenen van Hamilton, naar bedreigingen of meer van dat soort verwerpelijk gedoe, dan zal ik de eerste zijn die zegt dat dat geen plaats in de sport heeft, maar een beetje emotie? Niks mis mee.

    Login om te reageren
  16. rob5nismo zegt

    1 augustus 2021 om 11:43

    Toto heeft gelijk. Dat boe geroep is nergens voor nodig.

    Login om te reageren
  17. Richmond zegt

    1 augustus 2021 om 11:47

    Verstappen krijgt toch een nieuwe motor, dit is de laatste gratis wissel.

    Login om te reageren
    • bernoulli zegt

      1 augustus 2021 om 12:02

      Boeoeoeoe!!

      Login om te reageren
    • Edge zegt

      1 augustus 2021 om 12:08

      Yup. Ik hoop echt dat Hamilton’s Mercedes-blok ook snel een keer plof zegt zodat het speelveld weer gelijk is, want het is eigenlijk van de zotte dat je door een fout van je tegenstander 25 punten verliest en later in het seizoen nog een keer puntverlies mag lijden als je je vierde motor moet steken. En ik hoop ook dat de FIA toch serieus gaat kijken naar straffen op basis van de uitkomst van het vergrijp.

      Login om te reageren
      • Richmond zegt

        1 augustus 2021 om 12:20

        Teams hebben zelf met de FIA afgesproken om gevolgen van crashes niet mee te nemen in de strafmaat. Waarschijnlijk omdat dit het dan zo ingewikkeld gaat maken en zoveel potentiele problemen gaat geven dat ze daarom ervoor gekozen hebben om dat er niet bij te betrekken. Natuurlijk was er voorheen geen budgetcap en limiet op onderdelen, maar dat is ook onderdeel van de sport. Ze weten allemaal waar ze voor tekenen aan het begin van het seizoen en wat de risico’s zijn. Crashes kunnen altijd gebeuren, of het nu eigen schuld is of door iemand anders.

        Login om te reageren
        • mashell zegt

          1 augustus 2021 om 12:31

          Hehe, jij snapt het. Je moet gewoon als team reserveren voor een crash of twee. En als je een Mazepin in je team hebt wat meer.

          Login om te reageren
  18. slickrick zegt

    1 augustus 2021 om 12:02

    Er is ook een groot verschil tussen een F1 liefhebber en een puur Verstappen fan….beetje jammer dat boegeroep

    Login om te reageren
  19. JMWPvG zegt

    1 augustus 2021 om 12:22

    Was het niet zo dat de fans “Boe” roepten, vanwege Hamilton te langzaam reed, doordat Perez zijn snelle ronde niet kon afmaken. Het mag en terecht van Hamilton, maar het is niet erg sportief. Jammer maar dan had RedBull eerder naar buiten moeten gaan.

    Login om te reageren
  20. mashell zegt

    1 augustus 2021 om 12:30

    Met dat boe geroep blijken de Verstappen de fans nog verassend beschaafd. Voetbalsupporters weten wel ergere dingen om te roepen.

    Login om te reageren
    • cossiekiller zegt

      1 augustus 2021 om 13:11

      Voetbalsupporters zouden misschien oergeluiden maken of met bananen gooien. Die zijn echt voor niets beschaamd.

      Login om te reageren
  21. scorer zegt

    1 augustus 2021 om 12:53

    Het is een traditie aan het worden in West Europa… Alles wat anders is, is beter.
    Onze waarden en normen vervagen.

    Login om te reageren
  22. basman147 zegt

    1 augustus 2021 om 12:57

    Hoe zou Max zijn begroet door de Britse fans als het in Silverstone andersom was geweest? Maw, Hamilton eraf na een controversiële actie en Max winnend over de meet? Ik gok dat er niet veel applaus te horen zou zijn geweest dus zoals gebruikelijk heeft Toto weer eens boter op zijn hoofd…

    Login om te reageren
  23. oetelaar zegt

    1 augustus 2021 om 13:11

    Selectieve verontwaardiging bij zowel de Oranje fans, Merc Boys en vooral ook bij de Engelse media. Ik heb de beelden van de Silverstone crash vaak teruggezien en men juicht wel degelijk als Verstappen van de baan vliegt. Tuurlijk ook keurig applaus als hij er lopend uitkomt, maar geen woord hierover van De Sky pundits.

    Nu wat primaire reacties van het publiek jegens Hamilton en de veroordelingen komen ineens van alle kanten. Tel daarbij op de uitbundige dankbetuigingen van Hamilton aan echt het allerbeste publiek op Silverstone en iedereen niet elders aanwezig weet ineens dat ze in de ogen van Hamilton 2de rangs toeschouwers zijn…what comes around, goes around.

    Login om te reageren
  24. v10m5 zegt

    1 augustus 2021 om 13:58

    En zo creëerde we het woord F1-hooligan. Iets waar we niet trots op hoeven te zijn. Gezien alle uitingen van “fans” op de diverse forums is overduidelijk dat het niveau dalende is onder de fans. Gelukkig zijn er nog fans die eea in normale perspectieven kunnen zien. Die groep wordt helaas met de dag kleiner….

    Login om te reageren
  25. mc96 zegt

    1 augustus 2021 om 14:18

    Beetje flauwe opmerking van Toto Wolff. Nadat Verstappen met 51g de banden in ging stonden de Engelse fans ook te juichen. Heeft dus helaas niets te maken met nationaliteit.

    Login om te reageren
  26. jje003 zegt

    1 augustus 2021 om 14:24

    Vond Wolff altijd een heel symphatieke kerel maar wat laat die gast zich kennen de laatste tijd. Is het ultieme doel van Mercedes niet om meer auto’s te verkopen? Dan doe je dit soort uitspraken toch niet als teambaas, ookal ben je het er niet mee eens!? Het lijkt wel alsof ie niet met druk kan omgaan..
    Toen Rosberg regelmatig ge-booooed werd hoorde je hem niet. Ookal is het ongepast, je kunt niet een heel vak dat oranje draagt generaliseren.. Dat was toch juist een van de dingen die Ham en Mercedes willen uitdragen?

    Login om te reageren
  27. MaartenD zegt

    1 augustus 2021 om 15:01

    Treurig genoeg heeft hij wel gelijk. Is van dezelfde categorie als de oranje”fans” die bij een voetbalwedstrijd tijdens het volkslied van de tegenstander gaan zitten fluiten. Heel simpel en sneu volk

    Login om te reageren
  28. jippie zegt

    1 augustus 2021 om 18:30

    Nederlanders zijn inderdaad wel behoorlijk primitief kutvolk dat in dit geval op tv dan ook nog eens wordt opgehitst door totaal niet objectieve malloten als Tom Coronel, Olav Mol en Jack Plooij.

    Login om te reageren
    • goedverhaal zegt

      1 augustus 2021 om 23:21

      @jippie: Verdiep je eens in de wereld voordat je ongenuanceerde uitspraken doet. Mondiaal is Nederland de 4e economie, niet bepaald primitief…wellicht bedoelde je het anders, maar kon je het juiste woord niet vinden.

      Login om te reageren
      • jippie zegt

        2 augustus 2021 om 16:42

        Dat Nederland de 4e economie van de wereld is, is nog geen reden om een 7-voudig F1-wereldkampioen uit te joelen met boe-geroep. Dat blijf ik toch echt primitief vinden.

        Login om te reageren
  29. goedverhaal zegt

    1 augustus 2021 om 23:15

    Het is een enorme prestatie om als coureur voor elkaar te krijgen dat een publiek spontaan bovenmatig geluid voor je produceert. Positief danwel negatief. Hamilton heeft dit in negatieve zin -een unicum als ik reacties hier begrijp- voor elkaar gekregen. Dus..? Je krijgt wat je toekomt. Het publiek is je spiegel. Accepteer het en verander je gedrag, mocht het je niet bevallen. Het publiek mag juigen of boe roepen tot ze geen stem meer over hebben, welkom in de werelddelen waarin dit mag/ kan en prijs je daar gelukkig om. Hadden ze als makke schapen moeten accepteren hoe Hamilton ze roemt als ‘best crowd ever’ en dat soort wollige uitspraken die totaal geen recht doen aan het algemene gevoel? Een geval van betutteling om over boe-geroep of fluiten te oordelen alsof het misdadig gedrag is. De vraag zou moeten zijn, hoe een coureur het voor elkaar heeft gekregen zich zo te gedragen dat mensen hem niet meer respecteren. De ontvanger (in dit geval het publiek) bepaalt hoe gedrag ervaren wordt.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North