
Zo ben je door een grauw en vochtig Almere aan het toeren, zo lig je achterstevoren in de sloot. In een Ferrari 348 kan het allemaal.
Ook voordat Ferrari’s sneller waren dan een gemiddeld ruimteschip waren ze lastig te besturen. Want: achterwielaandrijving, want: piekerige motoren. Een ‘flatplane’ hoogtoerige V8 rijdt gewoon niet zo makkelijk als een doorsnee Golfje, ook als de Ferrari maar 300pk heeft. Ongeveer 20 jaar geleden waren dat nog supercar-waarden. In de Ferrari 348 was er bovendien 1400kg aanwezig om het vermogen aan de grond te houden en schakelen deed je het liefst met een handbak (5v).
Kom je dan aan bij een koude, ietwat vochtige afrit en heb je wellicht niet zo veel ervaring met het kwispelen van een rwd dan kan het hopeloos mis gaan. Boem, plons, motor onder water en met een beetje pech genoeg schade om je rode geliefde af te schrijven. Volgende keer maar gewoon een veilige Audi S3 voor hetzelfde geld? Bekijk de foto’s op autojunk.nl.
Met dank aan kd-producties voor de spot!
geen mooie auto eerlijk gezegd
wat een ramp toeristen zeg, die van kd-producties :lol:
wel weer sonde van de leuke auto.. hopen dat de eigenaar geluk heeft en dat hij met een beetje reinigen en herstellen gewoon weer de weg op kan :)
Zonde, maar ik hou helemaal niet van oude Ferrari’s, behalve de echt oude en de nieuwe maar de de wat oudere zijn van die lelijke vierkante dingen.
Hoezo? Tegenwoordig hebben ze nog steeds RWD en een hoogtoerige V8. Maar goed, de 348 was zo een Ferrari om snel te vergeten.
Ah weer een 348 minder. Die 348 is samen met de Mondial 8 toch wel de meest verschrikkelijke Ferrari’s ooit gebouwd. Trouwens, als ik het goed heb is het exact hier gebeurd: http://tinyurl.com/6k89tqd
@harmen911: Dat zou best kunnen, de omgeving lijkt er heel erg op.
@masterstig: Ik woon helaas in dat dorp, dus ik weet het bijna zeker.
@harmen911: Waarom helaas, ik zou zeggen ”Verhuizen!” als het daar niet bevalt :D.
Almere en Ferrari’s: geen goede combinatie.
Hij had hem ook pas sinds 16 september. Hij heeft maar net een maandje van die mooie ferrari kunnen genieten! Had beter even een cursusje kunnen boeken waar hij de auto in alle omstandigheden kon testen. Kost maar paar 100 euro, scheelt grapjes als dit.
Dit is een auto die wordt verhuurd door Traffic Control, de auto zal waarschijnlijk ook door een persoon bestuurd zijn die de auto gehuurd heeft.
@RiKe: Je hebt gelijk dit is een auto van Traffic Control, heb er afgelopen woensdag ook 45 minuten in mogen rijden, heel toevallig dezelfde auto met hetzelfde kenteken :O
Toen regende het een beetje, ben blij dat het niet plensde, anders was ik misschien wel in die greppel beland….
Pijnlijk. Ik ben het niet eens met de gemiddelde reacties hier. Ook deze ‘dozen’ hebben hun charme. Is het trouwens niet de middenmotor configuratie die explosief overstuur oplevert.
@floryn: ik ook niet, ben blij dat er 348’s rondrijden ook al is het niet iedereens keus. De middenmotor config draagt denk ik niet bij aan de plotselinge overstuurreactie, eerder karakteristieken van vermogen- en koppelopbouw. En het gasrespons in combo met hoe diep die wordt ingerdukt in een bocht…
@floryn:
Middenmotor maakt alleen dat hij het niet zo erg vind om rond z’n as te draaien. En dat hij dus wel schuin wil gaan.
Maar dat hij zo listig is als een slang ligt toch aan de motor.
@Hupke: en @audir8v10 Dank!
lijkt toch nog wel mee te vallen?
er vanuit gaande dat er geen water in de cilinders is gekomen toen het blok nog liep…
iemand enig idee waar de elektronica zit in die auto?
als dat wat meer naar voren zit kan het nog meevallen imo
@timberleek: naja de koplampen branden nog, dus dat lijkt mee te vallen. Maarja je weet wat ze zeggen over italiaanse auto’s..
@timberleek: naja de koplampen branden nog, dus dat lijkt mee te vallen. Maarja je weet wat ze zeggen over italiaanse auto’s..
@Poll:
klopt,
aan de andere kant kun je zeggen wat je wilt, maar hij staat niet in de fik. alvast 1 stereotype aan de kant
Alleen jammer dat ‘K&D Producties’ er nogal wat moeite mee heeft om de meeste foto’s een beetje scherp te krijgen …..
@rechercheur: is voor het dramatisch effect ;)
@dennisr: idd!het was zeker dramatisch :(
Alweer een ongeval met een Ferrari in Almere. Bij het vorige ongeval kwamen er 2 om het leven. Misschien eens stoppen met het verhuren?
achhh wat vervelend voor die rijder maar ach dan moet je maar niet te hard rijden en ik vind wel dat die ferrari niet zo mooi is maar dat is mijn smaak
Vierkante, min of meer wigvormige autos zijn cool!
AARGGHGHGH!!! vreselijk! moet je dat toch zien, bodemerosie! er moet nodig een stukje gras op de berm gezaaid worden
@pinokotsbeer: Nee hoor gewoon sloot dempen en de berm asfalteren, kan die Ferrari lekker vrijuit wisselen. Geweldige nickname trouwens.
Aah nee, de eeuwig mooie 348 mag niet zo in een slootje eindigen. Totall loss ? Ik wil hem wel droog vrijven hoor.
Zonde zonde.. als ik bovenstaande reacties lees ben ik volgens mij de enige die dit wel een mooie Ferrari vind. Ik heb hem zelfs hier 1:18 in de vitrine staan. :oops:
@Freewarefreak: Ik heb hem alleen in 1:60.
@Freewarefreak: Ik vind ook een mooie auto, ik denk dat anderen veel “meer” gewend zijn.
In het dagelijkse verkeer is deze Ferrari toch wel erg leuk.
@Freewarefreak: Ik vind de Ferrari’s uit deze periode ook absoluut mooi! Eigenlijk… De enige Ferrari’s die ik niet mooi vind zijn de 208 en 308 GT4. :P
@Freewarefreak: Het is een prachtige auto. Niet zo mooi als de F355, maar het komt in de buurt.
@Freewarefreak:
Sta er ook van te kijken, vind zelfs de 348 één van de mooiere Ferrari’s.
@Freewarefreak: nee hoor. Deze is zeker wel mooi.
Hahaha, super. Dit is de oude Ferrari van mijn pa. Hij heeft hem vorig jaar verkocht. Blijkbaar is ‘ie in september verkocht aan verhuurbedrijf Traffic Control. Kenteken TD-TG-10 is ook te zien op die site.
Tja, en als je dit niet gewend bent, dan gebeurt zoiets inderdaad zomaar.
@Harco: Dat is jammer, heb je foto’s van de wagen in betere tijden?
@btracing: Hier een jongen die ooit foto’s gemaakt heeft: http://www.autogespot.com/nl/viewimages.php?id=c214748364824022009172918
@btracing: WTF ik heb afgelopen woensdag de 19e nog in deze gecrashte auto gereden met hetzelfde kenteken :O
Heb er nog enkele foto’s van gemaakt, maar staan nog op mijn mobiel.
Gelukkig heb ik dat ritje wel overleefd :)
Slechte foto’s zeg…
ai, met het blok in het water.
Zoals ik al velen malen beweerde,vast patsertjes met behulp van Ferraririjden-punt.nl uit Huizen (Het Gooi).Willen voor 1 dag zich een topprof voetballer wanen.Heb ze bij bosjes gezien bij de stoplichten.Reageer daar niet op, want anders janken ze naderhand om het hoge eigen risico.
veel werk ..maar het is te redden …
Lol dit is niet zo ver bij mij vandaan.. Die andere Ferrari destijds was overigens wat verder de Ring op.
Zonde! Ik vind zo’n 348 ook niet super lelijk ofzo, maar liever een 355.
@MLTB:
Vind ik ook, de 355 is wat mooier in proportie, maar dit is hoe ik me een ferrari verbeeld.
En ach, vroeger waren alle auto’s nog listig want het waren machines.
Rij maar eens met een auto van pak hem beet 20 jaar oud als je die niet dagelijks rijdt.
Rustigaan rechtdoor zal geen probleem zijn, maar in een nood situatie zal opvallen dat een zelfs een nieuwe polo her en der bijhelpt.
Achja kan gebeuren, waarschijnlijk is dit geen total loss, al zal het wel wat centjes kosten om die motor eens te laten nazien en wat plaatwerk te laten uitdeuken en afdrogen.
valt wel mee, misschien achter bumpertje wat beschadigd.